Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 18, 2019 21:52 Zobacz posty bez odpowiedzi
Po co jest strona PZHGP 0171
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
bok98

WysłanyWysłany: Nie Sie 11, 2013 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakby do kogoś wszedł młody 098 to będzie na pewno mój :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
szuflada

WysłanyWysłany: Nie Sie 11, 2013 10:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O widzisz drogi Piotrze i tu się z Tobą zgodzę prędzej by wyrzucili niż odpowiedzieli na pytanie gdzie są pieniądze.A Ty dlatego wiesz o lotach że odwołane bo jesteś z Sekcij Biesak tam jeszcze się nic dobrze nie stanie a wszyscy już o wszystkim wiedzą.A mówi się że baby bojczą.pozdrawiam
stary wiarus

WysłanyWysłany: Nie Sie 11, 2013 12:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

s_wierz napisał:
stary wiarus
Młodzik dotarł już do właściciela, ale w kontaktach nr telefonu nie ma.
Znalazłem w internecie ogłoszenie, hodowcy z 0245 że sprzeda młode, zadzwoniłem do niego aby odnalazł właściciela i okazało się ze to jego gołąbek. Młodego odebrał jego kuzyn i po sprawie.

"s_wierz" OK, Pzdr.
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Nie Sie 11, 2013 21:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

o lotach ktore sa odwolane wiem raczej dlatego ze sie tym interesuje, przedlotem sie nie interesowalem i informacja dotarla do mnie przypadkowo
PS: przynaleznosc sekcyjna nie ma tu chyba wielkiego znaczenia bo jesli ktos chce cos wiedziec to sie dowie nie w taki sposob to w inny, bez obrazy ale taka jest prawda
szuflada

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak by na to nie patrzył na stronie powinno być informacje o przedlotach i lotach a nie taki bajzel. To do czego ta strona potrzebna?Chyba do tego że jak ktoś złapie gołebia z tego oddziału to od razu na stronę i jak ma jakiś konkurs to z rozpłodu nie wychodzi.
zelik

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2013 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego szuflada szkoda, że się nie przedstawisz, albo zadzwoń do mnie to Ci wyjaśnię kwestię strony 0171 Kielce. Stroną zajmuję się ja jako rachmistrz. Ja mam do niej dostęp, a Zarząd oddziału ewentualnie podaje mi treści które mam zamieścić.

Przedlot nie był organizowany przez Zarząd Oddziału Kielce tylko organizowali go hodowcy w porozumieniu z kierowcą, również oni zapłacili za ten przedlot, hodowcy a nie zarząd. Więc jak mogę informować o jakiś lotach treningowych które są prywatne? To może jak Nowak z Kowalskim jadą na przedlot to też mam pisać?

Kolejna sprawa chciałeś przedlotu organizowanego przez Zarząd to gdzie byłeś jak było Walne Zebranie Delegatów? Dlaczego nie złożyłeś takiego wniosku? W preliminarzu nie było mowy i zapisu o przedlotach. Trzeba było taki wniosek złożyć, przegłosować i wszystko ok. Jak przychodzi Walne to nikt się nie potrafi odezwać. Zresztą skoro 99% hodowców wiedziało o przedlocie a Ty nie to znaczyśśśśąąą że się tym nie interesujesz. Albo koledzy nie chcieli żeby? brał w nim udział :)

Powiedz mi gdzie na naszej stronie jest bajzel? Loty były ustalone na Walnym Zebraniu Delegatów, zatwierdzone i tyle. Skoro Ty nie wiesz jaki miejscowo?ci s? w planie lotowym oddziału 0171 Kielce to po prostu zacznij chodzić na zebrania będziesz poinformowany.

Co do sekcji Biesak to chyba boli Cię to że z mojej sekcji jest Mistrz i Vice Mistrz 5 z 50, Jest Mistrz i Vice Mistrz 7 z cało?ci, najlepszy lotnik oddziału też jest z sekcji Biesak. W pierwszej dziesi?tce oddziału też najwięcej jest chłopaków ze znienawidzonego Biesaku. Z ostatniego Maratonu 26% nagród również wział Biesak. I jako jedyna sekcja wyczerpała konkurs pierwszego dnia. Moja rada mniej gadać i pisać bzdur, a więcej czasu po?więcić gołębi?.

Dobry Lot!

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2013 17:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

male sprostowanie , ostatni lot to piecsetka a nie maraton, co do reszty sie zgadzam niestety bo wiekszosc jednak wie o wszystkim jesli tylko wiedziec chce
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2013 17:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a jeszcze co do numerow na stronie to na wiekszosci list ich nie mozna zobaczyc, dla mnie to zadna roznica, jakby sie nie dal zlapac to nie byloby sprawdzania
Piotr0308

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2013 18:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może ja odpowiem... jak ma się rzecz jeśli chodzi o strony.

Barkley.. kolego..... nie ważne czy strona jest zarządzana przez kogoś z zewnątrz ( opłacanego ) czy też zarządza stroną ktoś w sekcji / oddziele.. wygląd strony jest taki sam.

Tylko i wyłącznie od klienta zależy, czy chce mieć stronę z panelem administracyjnym czy też nie. Strona z panelem administracyjnym, którym może sam zarządzać i może aktualizować dane na stronie, nawet co 2 minuty. Sama strona wyglądem zewnętrzym nie różni się niczym od strony statycznej tzn. takiej, którą musi aktualizowana przez osobę, która coś tam kapuje, ponieważ strony statyczne są aktualizowane ze skryptu.

Mówiąc krótko... strony przeznaczone dla oddziałów robione są tak, aby moznabyło je aktualizować z panelu administratora. Kto robi je inaczej najzwyczajniej robi to Ľle. Bo oczywistym jest, że wprowadzanie wszelkich informacji na stronę oddziałową czy sekcyjną jest częste. I to śmusi robić osoba z oddziału... prezes lub kto? taki.

Tyle ode mnie i z tego co wiem i jak robię.

Pozdrawiam
Piotr

www.iconstudio.pl
www.icon.golebiepocztowe.net.

DYPLOMY DLA GOŁĘBI, STRONY INTERNETOWY, MATERIAŁY DRUKOWANE
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
szuflada

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2013 18:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zelik nie chwal się swoją sekcją tylko pochwal się jaki ty wynik robisz bo to jest rzenujące i śmieszne chwalić sie jak koledzy lecą a ty im zaniżasz klasyfikacje procentową hehheheh.

A piotruś zdziwiony ze nie ma jednak mistrza nie??
Z maratonu odbiłes 7 gołebi w 5 min a z piecetki juz seri nie było ciekawe co nie??????śmierdzi to z daleka!
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2013 7:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zapraszam na kontrole, to wiecej sobie takich pierdol nie bedziesz wmawial ze tobie idzie cienko bo inni oszukuja, dawales na ktorykolwiek z tych lotow?
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2013 7:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

po drugie zastanow sie, jakbym mial oszukiwac to przeciez i na ostatnim bym mial siodemke w pare minut nie ? :)
zelik

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2013 8:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak bym leciał bardzo dobrze to byś szafa napisał że mam wyniki bo jestem rachmistrzem i też oszukuję :) Szkoda że w twarz nie powiesz do Piotrka że jest oszust. Wtedy mógłbyś się zdziwić. Na tym locie o którym piszesz że siadał jeden za drugim byłem też w ten dzień ja :)

Ja Ci naświetliłem suche fakty czarno na białym, a Ty wyciągasz bzdury i bajki na które nie masz grama dowodu.

Na tym kończę polemikę bo nie ma z kim rozmawiać.

DL

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2013 8:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mozna wierzyc mozna nie wierzyc, raz im sie udalo fajnie siasc to znaczy ze oszukane ;)
szuflada

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2013 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZnajdĽ w mojej wypowiedzi słowo oszust!!!
A właśnie Piotrku wkładałem na te loty tylko nie siadały tak jak u Cb
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: