Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Cze 18, 2019 1:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pytanie do Prezydenta P. J. Kawaler
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
golebie22

WysłanyWysłany: Pon Lut 25, 2013 12:51
PostTemat postu : Pytanie do Prezydenta P. J. Kawaler
Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Prezydenta P. J.Kawaler!
Zarząd oddziału powołuje nową sekcję, która złożyła 19 deklaracji a przyjętych zostało tylko 17. Co mam zrobić mieszkam w Porębie i chciałbym lecieć z kolegami? Zarząd oddziału Myszków i I przodownik GMP obawia się mojej konkurencji? Czy jest to dyskryminacja albo zwykła złośliwość? Żeby zrobić wynik w GMP najlepiej przyjmować słabych hodowców z dużą ilością gołębi?A co z konkurentami? Nie przyjmować do oddziału? Proszę o odpowiedĽ.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mrygas

WysłanyWysłany: Pon Lut 25, 2013 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie jestem Prezydentem, ale mogę odpowiedzieć. Jeżeli wnioskowało tak jak piszesz 19 Członków, to Zarząd nie mógł powołać takiej Sekcji
Regulamin Organizacyjny Rozdz. III par. 3 pkt. 4
Cytat:
4. Zarząd Oddziału na wniosek 20 lotujących członków Oddziału ma obowiązek powołać Sekcje. Sekcja skupia członków których gołębniki położone są na określonym terenie o zbliżonym kilometrażu organizowanych lotów.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: