Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lis 13, 2019 16:57 Zobacz posty bez odpowiedzi
BENZING PALOMA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
heniek266

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:07
PostTemat postu : BENZING PALOMA
Odpowiedz z cytatem

Witam koledzy, chciałbym zasięgnąć Waszej rady, ponieważ nikt nie chce mi pomóc, pisałem nawet do ZG PZHGP ale niestety nikt mi nie dopisał;/

A sprawa jest dość poważna jak dla mnie, a mianowicie ostatnio na zebraniu sekcyjnym nasz prezes oddziału do spraw lotowych oznajmił nam że od tego sezonu nie możemy konstatować naszych gołębi na zegarach z tzw. taśmą zarówno ci którzy mają takie drewniane benzingi jak i ja co posiadam BENZINGA PALOMĘ, ponieważ są one wycofane z użytkowania, dla mnie to absurd ponieważ na stronie PZHGP wyraĽnie jest napisane, że od sezonu 2010 wycofane są zegary ale benzing comatic oraz benzing junior starego typu, niestety ktoś Ľle coś przeczytał i teraz naciąga nas hodowców na koszty jestem młodym hodowcą, mój zegar działa bez zarzutu nie stać mnie teraz na wymienianie zegara;/

Jeśli temat ten czyta ktoś z członków ZG PZHGP to proszę odpiszcie mi na maila a Was koledzy proszę o poradę co z tym fantem zrobić, wydaje mi się że to ja mam rację, pozdrawiam serdecznie
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ART

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego, racja jest po twojej stronie. To jakiś wymysł waszego prezesa. Porozmawiaj z zarządem oddziału lub wystosuj odpowiednie pismo do okręgu.Dalej jest ZG PZHGP i sądy powszechne.
heniek266

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to dobrze ze chociaż mam rację, napisałem maila do ZG PZHGP z prośbą by mi odpisali że ma rację, wtedy bym im pokazał że mam rację i wszystko byłoby jasne, przecież taki benzing paloma to lepszy niz benzing CC moim zdaniem bo od razu drukuje na taśmie, nie rozumiem takich ludzi, nie doczytają a potem mieszają ludziom w głowach;/
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 13:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To ciekawego macie prezesa , nie moze wam zabronic lotowac na palomach , jest jasno i wyraznie napisane na czym lotowac nie mozna . Jezeli bedziesz potrzebowal to podam link jak wygladaja te zegary, skoro prezes nie ma o tym zielonego pojecia.
Na "drewniaki" , "plastiki" i "metalowe" mozna lotowac :) , oprocz comatikow i juniorow mechanicznych ( nie mylic z tymi na baterie do ktorych potrzebne sa drukarki) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
heniek266

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 13:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jeśli możesz to podaj kolego, mam na komputerze zdjęcia tych dwóch zegarów jush, pokaże im, nie doczytają kurcze co i jak tylko gadają głupoty;/
J. Kawaler

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Heniek 266 - Pan prezes Twojego Oddziału nie ma racji. Zarząd Głowny wycofał jedynie zegary benzing comatic oraz junior taśmowy starego typu. Pozostałe zegary marki benzing mogą być użytkowane.
Ryszard Okrój

WysłanyWysłany: Pią Lut 12, 2010 18:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koniec kropka. Wszystko jasne.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: