Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 18, 2019 6:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kabiny
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Stanisław

WysłanyWysłany: Pią Sty 01, 2010 17:06
PostTemat postu : Kabiny
Odpowiedz z cytatem

Panie Prezydencie mam do Pana pytanie, czy w tym sezonie i w ogóle będzie
przestrzegany zapis w Regulaminie Lotowo-Zegarowym Rozdział III pkt 3 dot.
wysokości klatek nie niższych jak 24 cm. Moim zdaniem do tego trzeba dążyć ale kto to będzie nadzorował, kiedy znaczna część Oddziałow i to tych liczących się posiada niby nowoczesne kabiny,dobrze wyposażone ale klatki tam są wysokości 21,5 do 22 cm.Kiedy na zachodzie się tego pozbywano nasi chętnie kupowali.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Edmund

WysłanyWysłany: Sob Sty 16, 2010 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pan Prezydent się pogniewał i nie odpowie Ci chyba.
kilkman

WysłanyWysłany: Sob Sty 16, 2010 20:30
PostTemat postu : Stanisław
Odpowiedz z cytatem

-wiem, że pytanie było kierowane do Prezydenta - ale zastanów się - przecież wszystkie zapisy w Regulaminie L - Z powinny być przestrzegane - więc po co pytać o to Prezydenta
Franciszek Strzeduła

WysłanyWysłany: Sob Sty 16, 2010 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W 2003 roku kupiliśmy nową kabinę,wykonaną w Polsce,wys.klatek 23 cm. według regulaminu L-Z Kto pokryje koszta remontu na 24 cm.??????

Ostatnio zmieniony przez Franciszek Strzeduła dnia Nie Sty 17, 2010 17:22, w całości zmieniany 2 razy
kilkman

WysłanyWysłany: Sob Sty 16, 2010 20:49
PostTemat postu : Edmund
Odpowiedz z cytatem

- może pomógłbyś koledze Stanisławowi i powiedział kto powinien jeĽdzić do kabin i sprawdzać ile mają wysokości - czy powinni to robić członkowie danego Zarządu Okręgu, czy członkowie ZG, bo przecież członkowie w swoich oddziałach wiedzą ile wysokości ma klatka w ich kabinie - chyba,że podczas weryfikacji wyników Główna Komisja Lotowa będzie jeĽdziła z miarką po Polsce i sprawdzała wysokość klatek i wtedy za nie przestrzeganie zapisu Regulaminu L - Z Rozdz.III pkt.3 - będzie wyrzucać wynik danego hodowcy -------pozdrawiam
kilkman

WysłanyWysłany: Sob Sty 16, 2010 21:01
PostTemat postu : Franciszek Strzeduła
Odpowiedz z cytatem

- w Regulaminie L - Z z Listopada 2007 r. wysokość klatki jest taka sama jak w Regulaminie L - Z uchwalonym ostatnio - czyli 24 cm - więc kto pokryje koszty remontu kabiny zakupionej przez was w 2008 roku ?
kilkman

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 7:46
Odpowiedz z cytatem

-kto wg Ciebie ma sprawdzać wysokość klatek w kabinie ?
Stanisław

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 13:18
PostTemat postu : Kilkman
Odpowiedz z cytatem

Nie bądĽ takim cwaniaczkiem, jeżeli robisz za Prezydenta lub jesteś z ZG to wszystko OK.Mnie chodziło po co uchwalać przepis,który nie jest i będzie przestrzegany.Moim zdaniem należało kilka lat wcześniej zapowiedzieć Komunikatem z ZG,że np: od 2011 r obowiązywać będzie taki przepis i koniec. Kilkman odpowiadasz Kol.Franciszkowi nie czytając co on pisze i wmawiasz mu,że kupili kabinę w 2008r a on wyraĽnie pisze,że w 2003r. kiedy przepis stanowił,że nowo budowane kosze do kabin winne mieć 23 cm wysokości.
Edmund

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 13:22
PostTemat postu : Kilkman
Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem,ale Ty pewnie tak. Wg mnie Policja lub zieloni mieli by coś do powiedzenia.
kilkman

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 17:26
PostTemat postu : Stanisław
Odpowiedz z cytatem

-widzisz od Listopada 2007r. przepis obowiązuje - natomiast czy zmiana wysokości powinna być ogłoszona 10,20,30 lat wcześniej - może tak ? - a co do cwaniaczka - może tak - może nie - a u Ciebie jak z cwaniactwem ? - a jeśli chodzi o Franciszka Strzedułe------------------------Franek lubi edytować jak mu pasuje - może kabinę zrobili w 1973 r.------
Franciszek StrzedułaDołączył: 07 Sty 2009Posty: 18W 2008 roku kupiliśmy nową kabinę,wykonaną w Polsce,wys.klatek 23 cm. według regulaminu L-Z Kto pokryje koszta remontu na 24 cm.??????
Franciszek Strzeduła

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 17:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie kłóćmy się kol. ja błędnie napisałem 2008 a ma być 2003 poprawiłem za pomyłkę" Przepraszam" ale przepis powinien być ogłoszony kilka lat do przodu jak sugeruje kolega Dobry Lot.
kilkman

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 17:37
Odpowiedz z cytatem

-nie pomogłeś Stanisławowi - ale dziękuję za odpowiedĽ - ja też w tej dziedzinie nie jestem ekspertem -------pozdrawiam
123

WysłanyWysłany: Nie Sty 17, 2010 22:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W kabinie oddziału do którego należę klatki mają wysokość 20 cm. W zeszłym roku zwróciłem uwagę że trzeba by coś pomyśleć bo regulamin.Od prezesa usłyszałem mniej więcej...... popie......przepisy wymyślil ku.....ich pier.....poj....w du...mać ...itd ...na tym temat zakończyliśmy i tak sobie jeżdzimy
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: