Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 16, 2019 0:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Piotr Zdanowicz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Polaris

WysłanyWysłany: Pią Sty 23, 2009 5:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Czy to moja wina że cierpicie na syndrom " kawalera". To wasze stare metody jak ktoś ma inne zdanie to oblać go pomyjami. Przecież te wasze wypociny do Prezydenta Chorzowa i Rzecznika wasz mocodawca patas publikuje w ca lości na "DL" i każdy może sobie wyrobić własne zdanie. Proponuję wrócić do tematu. Czekam na zapowiedzianą wypowiedż P. Zdanowicza.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
snowakowski

WysłanyWysłany: Pią Sty 23, 2009 8:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polaris skoro dla Ciebie prawda to pomyje to faktycznie masz rzeczywisty syndrom Kawalera. Czy oprócz Twoich racji nie zawsze zgodnych z prawdą ktoś jeszcze ma rację? A to jest właśnie syndrom Kawalera. Czy fakt ewidentnego naruszania przepisów przy przydzielaniu pożyczek i narażanie organizacji na straty finansowe jest dla tej organizacji nie istotny. Czy w tej organizacji tylko plotki i intrygi zasługują na publikacje. Twierdzisz,że Patas publikuje, a ja twierdzę inaczej bzdety sfałszowane publikuje Gawor i Osiński w Hodowcy. Dlaczego publikują nieprawdę? Dlaczego nie autoryzują tekstów z osobami których teksty dotyczą? OdpowiedĽ jest prosta prawdy się boją. Chcą ją zagłuszyć manipulacją. Ty też to robisz, ale do mnie jesteś wyjątkowo grzeczny, bo wiesz co cię może czekać. Ze mną sobie tak nie pozwalasz jak z Łaszczychem i Łaszkowskim. Dobry to znak, bo uczysz się kulturalnej polemiki. Być może kiedyś zrozumiesz, że postęp jest wynikiem wymianśśąąąąąy pogl?dów i uczciwego traktowania wszystkich i wszystkiego. Wtedy będziesz widział potrzebę zmian w organizacji. Może zauważysz, że kandydaci typowani przez Ciebie, takich zmian nie gwarantuj? i nie powiniene? ich promować. Ja nie promuję nikogo, ale niko też nie ograniczam. Wiem, że ani Ma?nica, ani Osiński nie rozwi?ż? problemów tej organizacji. Czy zrobi to Zdanowicz, nie wiem ale jest nowy i będzie inaczej widział organizację. Zatem będzie bardziej otwarty i to jest nadzieja na powodzenie, którego nie gwarantuj? wymienieni wyżej.
Polaris

WysłanyWysłany: Pią Sty 23, 2009 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski- z publikacjoi na DL wiem, że jest Pan byłym milicjantem i rozumiem Pana rozgoryczenie, wszak przez ostatnie 20 lat was nie rozpieszczano a do tego teraz jeszcze przywijenie emerytalne niektórym mogą zabrać. Ale wracając do meritum sprawy to zaśmiecasz Pan to forum i nie czynisz dobrej reklamy waszemu kandydatowi na prezydenta. Dlatego też otworzę nowy temat aby wszystcy którym Kawaler odmówił pożyczek mogli się wypowiedzieć i dostarczyć Panu dowodów na jego przestępczą działalność.
snowakowski

WysłanyWysłany: Sob Sty 24, 2009 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polaris - czy sekretarz POP pierwszy dobrowolny kapo w swoim środowisku ma moralne prawo dywagować nad przeszłością innego człowieka? Na portalu DL ktoś tak napisał, że Ty taką funkcję piastowałeś. Widzisz ja byłem oficerem milicji, póĽniej policji i nigdy nie miałem problemu z wiarygodnością i uznaniem społecznym. Byłem kilka kadencji radnym w swoim mieście. Wybierali mnie jak byłem policjantem i póĽniej kiedy byłem już emerytem. Byłem działaczem sportowym i związkowym. Zawsze wiązało się to z demokratycznym wyborem. Teraz w Oddziale jestem V-ce Prezesem d/s Finansowych. Twoje chordy robią cuda, aby mnie tej funkcji pozbawić, a ludzie z oddziału i tak są za mną. Wspierają mnie i mobilizują, abym doprowadził ten spór do końca. Zapewniam Cię robię to dla nich. Nie mogę ich zawieść. Zastąpiłem we władzach oddziału Twoich zwolenników, jezeli chcesz wiedzieć dlaczego zapytaj zwykłych członków. Mieli ich dosyć, a to ciekawe co? Zgłęb temat to zobaczyśśśąąąąch czy im przeszkadza, że byłem oficerem milicji i policji. Zapewniam Cię zostaniesz wy?miany! Kolego to Ty za?miecasz to forum podnosz?c takie bzdety. Ale co tu wymagać od persony, która odpisuj?c do urzędu w oficjalnym urzędowym pi?mie pisze "Patas umizguje się do prawniczki z Urzędu Miasta Chorzowa i ta dlatego nie jest bezstronna wobec ZG PZHGP". To jest taka komunistyczna logika zwi?zana z funkcj? sekretarza POP inaczej lokalnego kapo.

Ostatnio zmieniony przez snowakowski dnia Sob Sty 24, 2009 18:56, w całości zmieniany 1 raz
Pp026

WysłanyWysłany: Sob Sty 24, 2009 18:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

snowakowski napisał:
Polaris - czy sekretarz POP pierwszy dobrowolny kapo w swoim środowisku ma moralne prawo dywagować nad przeszłością innego człowieka? Na portalu DL ktoś tak napisał, że Ty taką funkcję piastowałeś. Widzisz ja byłem oficerem milicji, póĽniej policji i nigdy nie miałem problemu z wiarygodnością i uznaniem społecznym. Byłem kilka kadencji radnym w swoim mieście. Wybierali mnie jak byłem policjantem i póĽniej kiedy byłem już emerytem. Byłem działaczem sportowym i związkowym. Zawsze wiązało się to z demokratycznym wyborem. Teraz w Oddziale jestem V-ce Prezesem d/s Finansowych. Twoje chordy robią cuda aby mnie tej funkcji pozbawić, a ludzie z oddziału i tak są za mną. Wspierają mnie i mobilizują, abym doprowadził ten spór do końca. Zapewniam Cię robię to dla nich. Nie mogę ich zawieść. Zastąpiłem we władzach oddziału Twoich zwolenników, jezeli chcesz wiedzieć dlaczego zapytaj zwykłych członków. Mieli ich dosyć, a to cieśśśśąąąkawe co? Zgłęb temat to zobaczych czy im przeszkadza, że byłem oficerem milicji i policji. zapewniam Cię zostaniesz wy?miany! Kolego to Ty za?miecasz to forum podnosz?c takie bzdety. Ale co tu wymagać od persony, która odpisuj?c do urzędu w oficjalnym urzędowym pi?mie pisze Patas umizguje się do prawniczki z Urzędu Miasta Chorzowa i ta dlatego nie jest bezstronna wobec ZG PZHGP. To jest taka komunistyczna logika zwiazana z funkcj? sekretarza POP inaczej lokalnego kapo.

Co? mi się wydaje, że będzie proces cywilny.

WysłanyWysłany: Sob Sty 24, 2009 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pp czekam z utęschnieniem powtórzę jeszcze raz sekretarz POP pełnił w swoim środowisku funkcję dobrowolnego kapo. Kapował kto był w kościele na jakiej mszy, kto słuchł rozgłośni niezależnych i o wszystkim co tchnęło wolnością.
Stanisław

WysłanyWysłany: Nie Sty 25, 2009 16:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Snowakowski tj prawda,że sekretarz POP informował swojego przełożonego i pomagał mu w utrzymaniu "dyscypliny".Jeżeli byłeś tylko zwykłym oficerem i nie piastowałeś stanowiska kierowniczego to możesz wyrażać takie opinie na temat sekretarzy w jednostkach czy Wydziałach. Ale powiem tak gdy byłeś przełożonym to tylko od Ciebie zależało czy sekretarz był kapusiem,wystarczyło powiedzieć,że nie życzysz sobie tego typu donosów i myślę byłoby po sprawie. Wnioskuję po Twoich wpisach,że jednak byłeś kierownikiem jednostki gdyż sprawy prawne znasz z teorii i raczej nie miałes wiele wspólnego ze stopniowym awansem na coraz wyższe stanowiska.Kawkę oczywiście popijaleś nie tylko pewnie z sekretarzami POP.
Nie mam do Ciebie o to pretensji, bo dzisiaj też tak się dzieje tylko z innymi ludzmi. Wierz mi coś na ten temat mogę powiedzieć. Pozdrowienia.
Polaris

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 5:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jest takie stare przysłowie - Jak spotkasz na swojej drodze gówno to lepiej go obedż byś sobie butów nie pobrudził.
snowakowski

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 12:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polaris nikt Ci nie nakazuje brnąć po gównach. Robisz to z własnej woli. Myślisz, że jesteś nietykalny i tylko Ty masz monopol w tej organizacji. Nie tak nie jest musisz sie przyzwyczaić, że jesteś takim samym gównem jak każdy członek i podlegasz takiej samej obróbce przy usuwaniu smrodu tego gówna. Powiem Ci więcej, Ty jesteś gównem bardziej śmierdzącym od innych bo masz w sobie coś z tchórza. Tyle razy Ci wykazywałem wyszszość intelektualną, ale nie możesz sobie darować, że przegrywasz w bezpośrednim dialogu i co jakiś czas wracasz do starej utartej wyuczonej koministycznej szarej propagandy. Zrozum to na mnie za słabe atrybuty. Rozumię świadome uniki przed stanięciem twarzą, w twarz przed organami orzekającymi. Wiem, że nie masz atrybutów i dobrze kojarzysz, że nie masz szans. Dlatego radzę Ci przestań ujadać z za węgła, tym mnie nie wystraszysz, a możesz dostać kolejną rypostę, którą mocno przeżyjesz. Nas czeka jeszcze wiele spotkań i wyjaśnśąąień ale zapamiętaj będ? sie odbywały pod moje dyktando nie Twoje. Skoro ja jestem dla Ciebie gówno to Ty, dla dla mnie gówno ?mierdz?ce tchórzem i podlegasz bardziej aktywnej utylizacji.
dariusz0426

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gdyby zaciekłość można było przerobić na energię, zasilanie komputera mielibyśmy gratis. Możemy wrócić do treści tematu który odbiega od powyższej polemiki? Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 13:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stasiu imienniku wspaniałomyślny nie wiem czy powinienem Ci zdradzać tajniki mojej kariery zawodowej, ale troszkę Ci rąbka uchylę. Pracę w policji zaczołem jako st. szeregowiec. Po odbyciu Szkoły Podoficerskiej Ruchu Drogowego, kilka lat do stopnia sierżanta jeĽdziłem po drogach. PóĽniej kończyłem Szkołę Oficerską Polcji stacjonarnie. Zaraz po jej ukończeniu byłem kierownikiem sekcji ruchu drogowego i studiowałem zaocznie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłem ten kierunek ale z Kierownika odszedłem niby na własną prośbę z przymusu za poglądy. Byłem kilkakrotnie spowiadany przez partyjnego księdza w osobie sekretarza wojewódzkiego d/s propagandy. Wysyłał mnie na bruk, a ja się opierałem twierdząc, że nie pójdę na bruk tylko orać u ojca pole. Pękał ze złości ale mnie to bawiło, byłem młodym oficerem z ukończonymi cywilnymi studiami. W 1989 r zostałem Naczelnikiem Wydziału. Od powstania związków zawodowych byłem ich dśśśśśśąąąąąąąąąąziałaczem. Przez długi okres jako Naczelnik Wyzdiału byłem Pierwszym Z-c? Przewodnicz?cego organizacji terenowej, zarazem byłem członkiem Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej ZZP. W tym czasie byłem już radnym w swoim mie?cie i działaczem OZPN piastowałem funkcję Przewodnicz?cego Komisji Rewizyjnej w tej organizacji i członkiem zarz?du w klubie piłkarskim. Radnym nie jestem pierwsz? kadencję, bo do Rady Miasta nie startowałem. Opinia o sekretarzu POP pochodzi z autopsji, bo sam byłem kapowany. Jeżeli zaspokoiłem Twoj? ciekawo?ć to mam wielka stysfakcję. Przyjmuję Twoje pozdrowienia skończyłem pracę w policji jako wyższy oficer. Również mocno pozdrawiam Ciebie i wszystkich, którym dobro tej organizacji leży na sercu. O medalach pisał nie będę bo nie chcę się wygłupiać i na?ladować mojego adwersarza, za którym nie przepadam. Stachu nie pomy?l jednak, że ten zapis ma co? z promowaniem się. Ja nie mam zmiaru rz?dzić t? organizacj?, rozważam wyst?pienie z niej i zapewne to uczynię po wyrównaniu rachunków. Sam widzisz kto? porównuje mnie do gówna, więc musimy się zutylizować na równych prawach.
Pp026

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 14:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dałbym sobie rękę odciąć za to, że na forum DL czytałem wypowiedĽ snowakowskiego jak wyznał, że do ORMO przyjmował. Nawet mam to gdzieś wydrukowane.
Wtedy nie komentowałem i teraz też tego czynić nie będę.

Żeby jasnym było nie mnie wnikać co kto kiedy robił.
Byle z kilku wypowiedzi nie wychodziło, "że był za a nawet przeciw".

Ostatnio zmieniony przez Pp026 dnia Pon Sty 26, 2009 15:13, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 14:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pp026 czy Ty masz pozakładane teczki użytkowników forum? :P
Pp026

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 15:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam niezłą pamięć.
I jak komuś jej brakuje chętnie się nią dzielę.

WysłanyWysłany: Pon Sty 26, 2009 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pęczalski, a co Ty chcesz odkryć, że ja nie znam ORMOW - ców? Znam bo sam ich przyjmowałem. Dawałem im ankiety i prowadziłem ich rejestry, wystawiałem do służby jak się zgłosili. Ale nic od nich nie przyjmowałem jak sugierujesz. Ja tylko prowadziłem ich rekrutację i ewidencjonowałem służby. Chcesz coś jeszcze więcej wiedzieć? To Ci dodam w tamtych czasach wielu dyrektorów zakładów należało do ORMO d/s ruchu drogowego. Miałem wrażenie, że większość z nich należało dla osobistych korzyści, aby unikać kar za wykroczenia. Jako policjant na drodze wiele razy też pełniłem służbę z Ormowcami. Zawsze we dwóch raĽniej a szczególnie nocą. Zadowoliłem Cię Pęczalski. Ja nie jestem z tych dla których wszystko jest tajne, lub tajne spec znaczenia. Jestem otwarty i nie mam nic do ukrycia. Chcesz jeszcze coś wiedzieć to pytaj, wcale mnie tym nie zrażasz. Zapewniam Cię nigdy nie byłem złodziejem i nie byłem przestępcą. Wyrokiem stygmatyzowany nie byłem i chyba śjuż nie będę. Nie mam inklinacji do nadużyć i łamania prawa. Chociaż w życiu wszystko może się zdarzyć i człowiek może popa?ć w tarapaty nawet nie z własnej woli. Los ludzki jest nieodgadniony, tylko Pan Bóg wie co będzie naszym udziałem. A może chcesz wiedzieć kogo popieram na Prezydenta PZHGP? Odpowiem Ci tak każdego, który gwarantuje minimum demokracji. Personalnie nie będę się wypowiadał aby nie szkodzić.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: