Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Wrz 19, 2019 21:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Olimpijczyk
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli Kolego Szpak 65 odstąpiliśmy od oskarżeń komisji weryfikacyjnych przechodzimy więc do podważenia wyniku na szczeblu
oddziału. Hodowca zgłosił reklamacje w terminie ,ptak osiągnął wynik regulaminowo jakie zarzuty tu jeszcze padną .Z tego co wiem rachmistrz odnosił się dol listy poglądowej na stronce .Pisząc o faktach miałem na myśli zweryfikowany wynik ptaka przez komisje wszystkich szczebli ,który jako fakt nie podlega dyskusji.DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A możesz mi napisać w którym momencie ja podważam wynik tego gołębia . Skoro przeszedł wszystkie szczeble weryfikacji i organizator dopuścił go do wystawy to znaczy że wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione .
Co to znaczy lista poglądowa ? Czyżby obliczeniowiec prowadził parę różnych list . Według mojej wiedzy taki stwór nie istnieje . Lista na stronie oddziałowej jest listą wytworzoną w programie a nie przez przedszkolaka .
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Szpak 65 większości czytających temat również gości zagranicznych nie interesują nasze odczucia, a jedynie fakty .Dlatego skoro coś komuś zarzucasz
pisz konkretnie ,który punkt regulaminu w którym miejscu został naruszony.W przeciwnym wypadku jest to bicie piany.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 12:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O jakie bicie piany Ci chodzi . Czy to ja umieściłem ten temat na forum ?czy ja zamieściłem tłumaczenie obliczeniowca ? Czy ja choć przez chwilę poddałem w wątpliwość ustalenia komisji weryfikacyjnej ? . Wiem że najlepszą obroną jest atak tyle tylko że źle go ukierunkowałeś . Prawda się obroni sama , a z faktami się nie dyskutuje .
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 12:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W tym miejscu muszę przyznać Ci rację ,może się dobrze nie zrozumieliśmy .Niemniej jednak dziękuje za opinię i życzę udanego sezonu.DL
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie Koledzy Jeśli było tak jak napisałem poniżej to ja jak najbardziej obstaje przy koledze AKCES gdyż uważam że tak jak kolega został tu naruszony regulamin Jeśli ja oddaje spis i po kilku dniach otrzymuje od rachmistrza listę moich ptaków według której wprowadzam ptaki do zegara To jeśli się coś nie zgadza to ja dzwonie i ptak zostaje zaraz poprawiony Jeśli ten Pan jak dobrze rozumiem zgłasza błąd dopiero po pierwszym locie To gdzie ten Pan był zanim wprowadził ptaki Niema takiej opcji aby dokonywać jakichkolwiek poprawek w trakcie sezonu Jeśli ten ptak został blednie wprowadzony na spis przez hodowce a rachmistrz według podanego nr wprowadził ptaka dalej a sezon się rozpoczął to taki ptak jest wykluczony z lotów

Chyba że Spis został oddany z prawidłowym numerem Hodowca dostał listę z prawidłowym numerem i prawidłowy numer wprowadził do zegara przyporządkowując ptaki A rachmistrz po pierwszym locie wpisał błędny numer który ukazał się na liście przylotu To tu niema mowy o błędzie hodowcy i jak najbardziej wszystko jest ok Pozdrawiam z Poszanowaniem Dobrych lotów
mario1111

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie, że przez cały sezon mam wydruki z ESK 55, a na stronie oddziału jest 56 - przecież to jest [b]CHORE !!![/b]
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 20:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Spokojny . Tak jak już wcześniej napisałem , jedyny znany mi fakt w tej sprawie to zdanie napisane przez obliczeniowca . Jeżeli brać je dosłownie to jest tak jak napisałeś w pierwszej części swojej wypowiedz .
Myślę że komisja weryfikacyjna miała szerszą wiedzę w tym temacie skoro podjęła taką a nie inną decyzję . Szkoda tylko że nikt tą wiedzą nie chce się podzielić by jednoznacznie ukrócić domysły i zamknąć temat .
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 21:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jest Kolego Szpak65 Jeśli ten ptak został blednie podany przez hodowcę to tak jak pisałem wcześniej poprawki po pierwszym locie nie powinny mieć już miejsca Ale jeśli hodowca wprowadził wszystko poprawnie to jak najbardziej błąd ten zobaczyłby dopiero po pierwszym locie Ponieważ jeśli oddał spis z prawidłowym numerem i z prawidłowym numerem otrzymał od rachmistrza listę i z tej listy z prawidłowym numerem wprowadził i przyporządkował ptaka w zegarze To błąd mógł tylko zobaczyć po pierwszym locie Nie chciałbym aby ktokolwiek źle mnie zrozumiał gdyż swój wpis uważam za własna ocenę do której mam pełne prawo Zastanawia mnie tylko to że ptak przez następne loty jako gołąb czołowy siada z błędnym numerem a hodowca czeka aż rachmistrz się zlituje Ja w tym całym temacie chciałbym tylko wiedzieć czy w tym oddziele Rachmistrz wprowadza każdy numer każdego ptaka do listy przylotu ręcznie czy tylko numer przyporządkowania Pozdrawiam Kolego Szpak
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli założymy że gołębie do systemu wprowadzane są pełnymi numerami ,to aż trudno sobie wyobrazić że za każdym razem rachmistrz myli numer tego gołębie o tę jedną cyfrę . Dlatego myślę że są wprowadzane tylko numery kolejności z listy.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 21:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na Dobrym Locie temat założony już prawie dwa tygodnie ,kilka wpisów i wszyscy zrozumieli sytuacje. Tu natomiast bicie piany,choć weryfikacja wyniku nie jest tematem .W kwestii Was nurtującej wyjaśnię sprawę choć jako starzy hodowcy powinniście zdawać sprawę.Spis musiał być oddany prawidłowy ,lub reklamacja złożona przed wysłaniem do okręgu ,gdyż po tym fakcie reklamacji oraz zmian nie ma .Jeśli ktoś chce podważyć wynik ptaka olimpijskiego proszę założyć temat i ciągnąć w nieskończoność.Jednak uważam że takimi opiniami krzywdzicie hodowcę stawiacie nasz związek w złym świetle tym samym samych siebie.To jest czysta demagogia dająca inspiracje do tworzenia najgłupszych filmików świata.DL

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Pią Lut 15, 2019 22:08, w całości zmieniany 1 raz
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 22:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że dyskusję i zastanawianie się jak mogło do takiej sytuacji dojść nazywasz biciem piany i zwykłą demagogią .
W żadnej ze swoich wypowiedzi nie podważyłem wyniku tego gołębia natomiast należy wyciągać wnioski z tego co się stało aby w przyszłości taka sytuacja nie miała prawa zaistnieć .
Co do DL to nikt koledze nie zabrania się udzielać skoro tam tak jest sympatycznie , chociaż obserwując wymianę zdań w jednym z tematów odnoszę inne wrażenie no ale co kto lubi .
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 22:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Na Dobrym Locie temat założony już prawie dwa tygodnie ,kilka wpisów i wszyscy zrozumieli sytuacje. Tu natomiast bicie piany,choć weryfikacja wyniku nie jest tematem .Prosiłbym Kolegów o konkretne wpisy .Jeśli ktoś chce podważyć wynik ptaka olimpijskiego proszę założyć temat i ciągnąć w nieskończoność.Jednak uważam że takimi opiniami krzywdzicie hodowcę stawiacie nasz związek w złym świetle tym samym samych siebie.To jest czysta demagogia dająca inspiracje do tworzenia najgłupszych filmików świata.DL

Kolego Wiarus Z całym szacunkiem dla twojej osoby Ale jak zapewne zauważyłeś w tym biciu piany też masz swój udział i to nie mały Ja wyniku nie podważam
Odnoszę się tylko do założonego tematu A Ty szanowny kolego jako doświadczony hodowca dobrze wiesz Że jeśli rachmistrz w tym oddziele wprowadza tylko kolejność z listy na listę przylotu To hodowca dostając listę wcześniej z spisu dostaje ją już z błędnym nr danego ptaka A taka poprawka powinna być zgłoszona przez hodowce przed sezonem a nie po pierwszym locie Gdzie regulamin mówi wyraźnie a co to zapewne wiesz Co ja o tym sadzę to pozostawię dla siebie To tyle z mojej strony w tym temacie Pozdrawiam Dobrych lotów
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 22:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego spokojny tę kwestię raczej wyjaśniłem i spis musiał być złożony prawidłowy ,a rachmistrz musiał pomylić przy wprowadzaniu.W innym wypadku numer błędne wprowadzenie do zegara ptaka zdyskwalifikowałoby jego wynik.Czy to takie skomplikowane?
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 22:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiarus Wcale to nie jest skomplikowane Jak zapewne zauważyłeś to naświetliłem to wyraźnie w pierwszym moim wpisie a mianowicie fragmenty moich wpisów

Chyba że Spis został oddany z prawidłowym numerem Hodowca dostał listę z prawidłowym numerem i prawidłowy numer wprowadził do zegara przyporządkowując ptaki A rachmistrz po pierwszym locie wpisał błędny numer który ukazał się na liście przylotu To tu niema mowy o błędzie hodowcy i jak najbardziej wszystko jest ok Pozdrawiam z Poszanowaniem Dobrych lotów

Jeśli było tak jak powyżej ja nie mam już nic do dodania jeśli rachmistrz wprowadza cały nr danego ptaka z listy a nie tylko pozycje na spisie

Ale Jeśli odbywa to sie tak do długo moglibyśmy jeszcze bić ta piane
jeśli rachmistrz w tym oddziele wprowadza tylko kolejność z listy na listę przylotu To hodowca dostając listę wcześniej z spisu dostaje ją już z błędnym nr danego ptaka A taka poprawka powinna być zgłoszona przez hodowce przed sezonem a nie po pierwszym locie Gdzie regulamin mówi wyraźnie a co to zapewne wiesz Co ja o tym sadzę to pozostawię dla siebie To tyle z mojej strony w tym temacie

Bo jeśli a zresztą Dobra odpuszczam spokojnej nocy
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: