Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lip 23, 2019 13:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
Olimpijczyk
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 10:21
PostTemat postu : ZNOWU OLIMPIJCZYK
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolega "AKCES" napisał......Kolego wiarus nie strasz , nie strasz, bo sam się zesrasz.Jest jeszcze jedno przysłowie . Nie rusz g...na nie będzie śmierdzieć . Tu pewnie zrobiłem błąd
dopisując się do Twojego tematu . Szanowny Kolego,,z Twoich wcześniejszych wypowiedzi sądziłem,że nigdy ,przenigdy tak sformułowane zdania nie padną,jednak adrenalina,nerwy i pospolite zdenerwowanie powodują takie,a nie inne nie skoordynowane ruchy,które na pewno szkodzą Twojemu wizerunkowi.Czy to Szanowny Kolego Tobie potrzebne? NASTĘPNE.
Kolego Hodowca082,nie będę się z Tobą licytował na wiek wiedzę i osiągnięcia bo być możne okazałoby się ,ze znalazł byś się na przegranej pozycji.To dla wyjaśnienia tematu nie ma znaczenia. Regulamin jest dla wszystkich jednakowy. Jeśli go zapomniałeś z uwagi na podeszły wiek to proszę sobie przypomnieć.
Pozdrawiam.DL. ...Szanowny Kolego,,wieku się nie powinno nikomu wypominać,i to jeszcze dwukrotnie.Sprawa Szanowny Kolego olimpijczyka jest już dawno załatwiona,i daremne Twoje tu pisanie,ciągnięcie tematu,denerwowanie się.Po koleżeńsku PROSZĘ SZANUJ ZDROWIE,BO NIESTETY,ALE W KAŻDYM WIEKU JEST NAM POTRZEBNE.Przyjmij moją serdeczną do Ciebie uwagę nie jako złośliwość,ale po prostu jako przyjacielską radę.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Hodowca082

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 13:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego AKCES Regulaminu przypominać sobie nie muszę ponieważ znam go bardzo dobrze. A gdybym go nie znał to też nie problem ponieważ jest ogólnie dostępny, i zawsze można go poczytać . Skleroza jak na razie też mi nie dokucza to i pamięć nie szwankuje. A więc regulamin mamy już za sobą.Jedynie co nas może różnic to ja w przeciwieństwie do ciebie jestem jeszcze człowiekiem i rozumiem że błąd może się przytrafić. Ale jeśli ten błąd został naprawiony a komisje nie miały zastrzeżeń. To nam jako obserwatorom i stojącym z boku nie pozostaje nic jak pogratulować uzyskanego wyniku. Bo jak już pisałem tylko umarli się nie mylą. Pozdrawiam dl
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

AKCES, nie ma się co z koniem kopać, bo wiesz że nie wygrasz. Trafiłeś na stary poskomunistyczny beton i to niejedny. I głową go nie przebijesz. Jedyne co mogę Ci zaproponować to kilka twardych młodych gołębi i może wygrasz z nimi jak nie będą oszukiwać?
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja Cię nie straszę bo sprawa mnie bezpośrednio nie dotyczy co jedynie to żebyś był świadom tego co piszesz .Możesz to sobie interpretować jak chcesz ,ważne że przeczytałeś i się opamiętałeś z tymi oszczerstwami .Na mnie Twoje wywody
inwektywy i frustracja nie działają .Tak więc nie wysilaj się specjalnie :)
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 17:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
AKCES, nie ma się co z koniem kopać, bo wiesz że nie wygrasz. Trafiłeś na stary poskomunistyczny beton i to niejedny. I głową go nie przebijesz. Jedyne co mogę Ci zaproponować to kilka twardych młodych gołębi i może wygrasz z nimi jak nie będą oszukiwać?

Słonecko zasło na Niebie.
To bidny siwy w potrzebie.
I kreśli tu farmazony.
Chyba jest napolony.
Naprowde jest niemozliwy.
By pisać tu takie dziwy.
Toć kurna dziś Walentynki.
A twarde ptoki lubują dziewcynki.
Cyzby "wiosna"jemu zagrała.
Abo zodno Dziołcha nie dała.
Ze ten chłopisko jest w taki potrzebie.
Cas by sie wziońć no chłopie za siebie.
Zapsestać patrzyć w ten TVN.
Bo juz majacys nawet przez sen.
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 17:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442, już tu kiedyś ktoś napisał że jesteś mądry inaczej. Ja nie śmieje się z twojej choroby. Bo nikt nie zna dnia ani godziny. Ale rozumiem dlaczego nie chciałeś się ze mną spotkać w Rzeszowie ani w Krakowie. Zresztą w Mielcu też. Lecz się chłopie lecz.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pisz normalnie i w temacie.
To nie zaznasz tu przykrości.
Toś ty nie przyjechał bracia.
Jak żem cię zapraszał w gości...
I nie kłam mi tutaj w oczy.
Że to ja się wystraszyłem.
Zaraz mi ciśnienie skoczy.
Ja w Rzeszowie wtedy byłem!!!.
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 17:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i skurczy...klamie bo chciałem przyjechać do Mielca., tem cha. Mi nie pozwolil.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 19:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy ty to się lepiej szczepem zajmij bo ci na gatce.......

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
No i skurczy...klamie bo chciałem przyjechać do Mielca., tem cha. Mi nie pozwolil.

Ha... Ha... Nie no nie moge!.
Że niby kto trzymał cię za noge?.
A to miałem przepustkę wystawić?.
Tymi bzdurami idzie się udławić.
No no! I nie leć tak po bandzie.
Bo możesz beknąć za to na wokandzie...
I tyle z mojej strony.
A ty się nie wysilaj bo będziesz zmęczony...
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 20:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Kolego AKCES większych bzdur nie czytałem.Kto zgłasza na piśmie reklamacje,może jedynie w Twojej rzeczywistości. .Nie ja lecz Ty z uporem maniaka chcesz podważyć wynik ptaka w dodatku oskarżasz
hodowcę, który zgłosił błąd po pierwszym locie i wszystkie komisje bo w Twoim mniemaniu tylko Ty masz racje ,chociaż nie widziałeś list na oczy.Rozumiem gdyby to była inna kategoria lecz F to jedynie trzy loty i taka pomyłka nie mogła pozostać niezauważona przez wszystkie komisje .Nie mam pojęcia co chcesz tym osiągnąć w moim odczuciu to co piszesz jest chore, może więc jesteś tym co chciał pomóc rodakom z Hagen.DL

Chopy nie kucta sie Endriu K. na kopalni fedrowoł i sląskie gołębie kupowoł.Ale to był górnik taki, że dziś zamiast węgla- trze buraki.
To tak dla rozluznienia atmosfery -co atmosfery.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Lut 14, 2019 21:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niechaj sobie trze te buraki jak mu dobrze idzie :)
https://www.youtube.com/watch?v=HGU8J5l8z_8
AKCES

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 9:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy mimo wszystko ja nadal pozostaje przy swoim.w oparciu o zamieszczone tu fakty regulamin został naruszony..Kol Hodowco082- ale mnie zaskoczyłeś swoja odpowiedzią - a co do meritum- kilka razy pisałem że każdy może popełnić błąd, lecz błędy są rożne i za niektóre cena jest nieporównywalnie wysoka.Nie będę przytaczał przykładów , bo zaraz cała dyskusja zostanie skierowana na boczny tor.Natomiast jeżeli w Waszych Oddziałach jak wynika z dyskusji można zgłaszać poprawki do ,, pomyłek czy błędów " w trakcie lotów lub po e na pewno po pierwszym konkursowym co wynika niepodważalnie z oświadczenia Obliczeniowca to pozostaje mi tylko
życzyć Wam takich olimpijczyków i długich kolejek ze strony Hodowców z zagranicy z duża kasą. Spokojnie bo dla przykładu niewielu Kolegów hodowców z Chin potrafi przeczytać Nasze regulaminy, a tym samym je zrozumieć skoro Polscy Hodowcy mają a z tym problem.
Kolego wiarus,, muzyka łagodzi obyczaje" i jakby na to nie patrzeć ładna melodia grałem to kiedyś z kapela jeżeli jesteś tego samego zdania to przynajmniej w tym się zgadzamy.
Jest to już mój ostatni wpis w tym temacie ,pewnie ku uciesze co
niektórych bez wglądu na to co napiszecie po tym. Nie mniej jednak
przepraszam jeśli ktoś poczuł się obrażony , ale czasem należy użyć dosadnych słów, aby niektórych przywrócić do rzeczywistości.
Pozdrawiam D.L.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 9:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie że coś jednak wyniosłeś z tej zbędnej dyskusji,co do racji to każdy ma swoją i tu liczą się fakty nie to co się komuś wydaje.No cóż czasami rzeczywistość bywa prozaiczna .DL
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=c4Oprs_ZZYw
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Lut 15, 2019 10:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jedyny fakt jaki poznałem śledząc tą dyskusję to jest zdanie napisane przez obliczeniowca "Hodowca zauważył błędny numer zgłaszając w trakcie lotów telefonicznie reklamację, lecz z powodu mojej niekompetencji zapomniałem o tej reklamacji i poprawiłem ją dopiero po ostatnim locie."
Reszta to indywidualna ocena tego faktu każdego z uczestników tej dyskusji czyli jak napisał kol wiarus co się komu wydaje .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: