Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Cze 25, 2019 3:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
Olimpijczyk
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lut 10, 2019 20:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Marek.0305 napisał:
Poprostu buchają z Hagen żal dupę ściska że Polacy wygrywają na olimpiadach i zaden gołąb nie ma nic wspólnego z nimi.niby tacy wspaniali hodowcy a wyniki mają takie jak ja czyli żadne.ale ja jestem młody i pierdul na filmach niewygaduje.pzd i gratulacje dla polskich olimpijczyków.ps psemek latać to trzeba umiec :D

https://www.youtube.com/watch?v=suImwcSB0f4
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tomi26

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 5:21
PostTemat postu : olmpijczyk
Odpowiedz z cytatem

13. Hodowcy mają prawo do reklamacji błędnych wyników w terminie do 7 dni od dnia
wydania listy konkursowej....Jeśli hodowca zgłosił bląd a rachmistrz naniósł poprawki na konec sezonu młodych,to o wiela za póżno ,mamy 7 dni.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 5:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden filozof. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem jedynie rachmistrz nie wymienił listy na stronie internetowej.
LISTA NA STRONIE INTERNETOWEJ NIE JEST DOKUMENTEM I MA JEDYNIE CHARAKTER POGLĄDOWY.Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć.Osobiście nie znam spółki Kolegów Banach i widziałem z relacji olimpijskich że to są młodzi hodowcy i co jedynie to chciałbym pogratulować wyniku.Widzę jednak że niektórzy mają inne zdanie i nie mam pojęcia z czego to wynika z zazdrości ,czy głupoty.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 6:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEDY (ci najmądrzejsi negujący wynik gołebia ,hodowców pracę rachmistrza i jeszcze Bóg wie co )JEDYNA RADA WEŚCIE SIĘ KUR..... ZA SZPACHELKI wyhodujcie lepszego gołebia dopilnujcie weryfikacji i to wam będziemy gratulować !!!!

a i bym zapomniał po materiał do rozpłodu trzeba jechać od Ha...... ale to droga w jedną stronę ,a kreta w swoim Oddziele powinni koledzy potraktować tym

https://www.google.pl/search?source=hp&ei=OxFhXJCSFtH5wQKD4ZbIDg&q=%C5%9Bwiece+dymne+na+krety&oq=%C5%9Bwiece+dymne+na+kr&gs_l=psy-ab.1.0.0l4j0i22i30l5.2574.10511..15295...0.0..0.370.3184.0j15j2j1......0....1..gws-wiz.....0..0i131.bgzSj82ERV4
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 6:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Naprawdę żałuje że wstawiłem ten temat.Zrobiłem to z myślą by wyjaśnić oszczerstwo jakie zostało opublikowane.Teraz wstyd mi że hodowcy muszą jeszcze raz to przechodzić .Zastanawiam się czy jest sens pisać cokolwiek .
AKCES

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 7:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolnego WIARUS opisałem dokładnie jak przebiegają krok po kroku prace przy sporządzaniu list konkursowych, pozostałe kwestie unormowane są regulaminami, skoro jesteś tak przekonanym że było wszystko Ok, czego ja nie wiem i nie twierdzę że tak czy tak, ale zarówno wyjaśnienia obliczeniowca jak i Twoje nie przekonują mnie i myślę ,że wielu innych hodowców.
Nagonką zaś na człowieka XXX niektórzy próbują odwrócić uwagę od tematu
wg zasady nie ważne co było mówione czy zrobione ale najbardziej istotne kto to nagrał. Ja żadnych filmików nie oglądam , ale skoro temat
jest już na Forum PZHGP i oficjalne,, stanowisko" obliczeniowca myślę że należało by to dokładnie wyjaśnić mało należało jest wręcz obowiązek

Dla jasności tu nie chodzi o żadną zazdrość lecz o poważne traktowanie wszystkich członków PZHGP.
Pozdrawiam.D.L
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 10:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , nie musisz zalowac , ze wstawiles ten temat , jest tylko jeden problem , nie ty tylko wasz zarzad glöwny , musi oficjalnie to sprawe wyjasnic , tu nie chodzi o wynik w oddziele , tu chodzi o wynik w Olimpiadzie , i tu patrzy na to caly swiat i sie dziwi , ja naprawde nikomu nie zazdroszcze , i szkoda mi tego ptaka , jedno pytanie z jakich dokumentöw robi sie liste konkursowo ?? , wydaje mi sie ze z listy zegarowej , i te dane , so przetwarzane do listy , wiec to chyba warzny dokument . dobry lot Gregor
AKCES

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 15:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego gregor46wyjaśniam Twoją wcześniejsza wątpliwość.Otóż jeżeli gołąb był prawidłowo wpisany do E S K to komisja wkładań na punkcie nie była w stanie wychwycić nazwijmy to tej pomyłki, bo zegar po włożeniu czipa do anteny wyświetlał właściwy numer gołębia.Błąd, pomyłka lub oszustwo polegające na złamaniu regulaminu mogło nastąpić w innej fazie . Miedzy wierszami coś tu można odczytać , myślę jednak ,że w końcu będzie miał ktoś na tyle honoru i sprawę dokładnie wyjaśni.Widzę że Kolega Wiarus powoli składa broń.
Pozdrawiam.DL
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 16:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Macie wątpliwości i zero argumentów,a mimo to coś wam nie pasuje.Znam wielu takich co zawsze im coś nie pasuje. :) Akces broni nie składam,lecz ręce opadają :) Napiszcie konkretnie o co tego biednego rachmistrza podejrzewacie o zabójstwo ,czy seks ze zwierzętami?
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 16:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , ja przypuszczam , ze jest wielu hodowcö ktörym , to nie pasuje , jesli to taka jasna sprawa to dlaczego PZHGP , nie wyda jakegos komunikatu , wyjasni to sprawe od poczatku do konca , trudno jest sie do tego dostosunkowac , i dlatego zeby to wyjasnic potrzebne so informacje z göry ps mnie zawsze wszystko pasuje , ale tylko tam gdzie , nie ma duzo niewiadomych , i wszystko jest jasne u udokumentowane , wiec prosze cie ty jestes taki wielki na tym forum zwröc sie do zarzadu PZHGP , morze pomorze ci szanowny , kol Puchalski o wyjasnienie tej sprawy , ps to jest w waszym interesie -do tej pory jest duzo pytan , ale malo wiarogodnych odpowiedzi . dobry lot Gregor . ps ja nikogo , nie posadzam , i nikomu nie zarzucam manipulacji , tu chodzi tylko o wyjasnienie tej sprawy .
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 17:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak ZG będzie dyskutował na forach z przedstawicielem niemieckiego związku Gregorym 46. Tobie się chyba we łbie poprzewracało.Tylko winni się tłumaczą i gdybyś potrafił myśleć logicznie nie trzeba by Ci było czegokolwiek tłumaczyć.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 17:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , ja przypuszczam , ze ci inni hodowcy to Polacy , oni majo terz zastrzerzenia w tej sprawie wiec z nimi musi Z:G komunikowac , wyjasnic to sprawe , co do mojej osoby , to ja nie jestem przedstawicielem Niemieckiego Zwiazku ja pisze tutaj jako czlonek FCI , jeszcze raz to jest w waszym interesie , aby przywröcic Wiorogodnosc . w mojej glowie wszystko ok , tu nie chodzi o szukanie winnych i tlumaczenie , tu chodzi o wyjasnienie . dobry lot Gregor .
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 17:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie jesteś przedstawicielem ,ale zapewne niedługo będziesz .Dla mnie i dla większości wszystko jasne i gdyby pozostali korzystali z dobrodziejstw oświaty też mieliby jasność.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 17:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

AKCES napisał:
Kolego gregor46wyjaśniam Twoją wcześniejsza wątpliwość.Otóż jeżeli gołąb był prawidłowo wpisany do E S K to komisja wkładań na punkcie nie była w stanie wychwycić nazwijmy to tej pomyłki, bo zegar po włożeniu czipa do anteny wyświetlał właściwy numer gołębia.Błąd, pomyłka lub oszustwo polegające na złamaniu regulaminu mogło nastąpić w innej fazie . Miedzy wierszami coś tu można odczytać , myślę jednak ,że w końcu będzie miał ktoś na tyle honoru i sprawę dokładnie wyjaśni.Widzę że Kolega Wiarus powoli składa broń.
Pozdrawiam.DL

Masz jakiś problem to zadzwoń do Psemka dostaniesz Verbarta i będzie git!
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 18:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Cala Prawda ???, ja nie mam rzadnego problemu , jesli ma ktos problem to raczej wy , dlatego dla wszystkich CALA PRAWDA , i problem wyjasniony , co do Psemka , to nie musze do niego dzwonic , nie jestem zainteresowany jego golebiami , jesli wogöle , to on musial by do mnie zadzwonic aby sie wzmocnic , zeby osiagac leprze wyniki , do tej pory jest maluczki . dobry lot Gregor . ps wiarus tym ktörym brakuje oswiaty tych trzeba oswiecic , tz konkretnie poinformowac ze strony PZHGP
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: