Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lip 21, 2019 0:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
GDZIE UZYSKIWAC INFORMACJE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Rdymek_078

WysłanyWysłany: Czw Lis 08, 2007 17:56
PostTemat postu : GDZIE UZYSKIWAC INFORMACJE
Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanko. gdzie mozna sie dowiadywac o takich sprawach jak: zebrania oddziałowe ?? popytam oczywiście znajomych z mojego oddziału o takie zebranie ale zastanawiam sie czy jest gdzies ogulnie dostepne miejsce gdzie mozna takowe informacje uzyskac czy jest tylko droga pantoflowa??
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GGWP Kontakt Powrót do góry
dariusz0426

WysłanyWysłany: Czw Lis 08, 2007 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zarząd zwołujący zebranie ma obowiązek na piśmie powiadomić wszystkich swoich członków na minimum 14 dni przed terminem zebrania.

WysłanyWysłany: Czw Lis 08, 2007 21:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

;) ....żeby nie buachacha :))))))))))
ale 20 lat temu tak było
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
dariusz0426

WysłanyWysłany: Czw Lis 08, 2007 22:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

123 co w tym takiego śmiesznego? Możesz podzielić się radością?

WysłanyWysłany: Pią Lis 09, 2007 8:36
PostTemat postu : Re: GDZIE UZYSKIWAC INFORMACJE
Odpowiedz z cytatem

Rdymek_078 napisał:
mam takie pytanko. gdzie mozna sie dowiadywac o takich sprawach jak: zebrania oddziałowe ?? popytam oczywiście znajomych z mojego oddziału o takie zebranie ale zastanawiam sie czy jest gdzies ogulnie dostepne miejsce gdzie mozna takowe informacje uzyskac czy jest tylko droga pantoflowa??

Najlepiej zapytaj Prezesa lub kogoś z zarządu w swoim oddziale oni powinni coś powiedzieć na temat terminów takich zebrań.
Niektóre oddziały mają swoje stronę w necie i tam umieszczają informację o ewentualnych zebraniach (zobacz czy twój oddział posiada takową stronę), czasem wywieszają takie informacje w gablocie/na drzwiach przed siedzibą oddziału.
A jeśli to nic nie da, to pozostaje poczta pantoflowa...

=====

Kol. dariusz0426 może i zarząd ma taki obowiązek (tego nie wiem) informować na piśmie, ale czy jest to praktykowany zwyczaj, bardzo wątpię.
Sam się z tym nie spotkałem.
dariusz0426

WysłanyWysłany: Pią Lis 09, 2007 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U nas jest praktykowany zawsze.

WysłanyWysłany: Pią Lis 09, 2007 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Statystycznie kazdy ma juz po 2 telefony ....praktyczniej a przede vwszystkim taniej (chyba ze ktoś w oddziale robi na poczcie i dorabia na znaczkach;)
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Sob Lis 10, 2007 15:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie powinien byc powiadamiany na piśmie ale po co wysylac tyle listow .... jesli oddzial ma 306 czlonkow ( na swoim przykladzie) to troche tego jest a tak to kazda sekcja ma przedstawicieli w zarzadzie ten przedstawiciel dzwoni do jednego hodowcy ten powiadamia kolegow ktorzy mieszkaja blisko i gitara gra
RAFAL414

WysłanyWysłany: Nie Lis 11, 2007 8:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. Unas w sekcji zrobiliśmy tak że ja mam w telefonie utwożoną grupę z tel kom. hodowców z naszej sekcji i jeżeli jest coś ważnego (godzina startu lub zebranie)to pisze SMS -a i wszyscy otrzymóją . koszt niewielki a jaka wygoda. jedyny problem w tym że nie wszystkie informacje docierają do mnie z góry w odpowiednim czasie.Pozdrawiam.
xbit-s

WysłanyWysłany: Pon Lis 12, 2007 18:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teraz gdy dostęp do telefonu i internetu jest łatwy w dostępie, informowanie listownie o wszelkich zebraniach jest mało praktyczne.
Poza tym jest dość kosztowne.
WeĽmy cenę znaczka+koperty+kartki, na której jest napisana data zebrania+robocizna x ilość hodowców w oddziale/sekcji = marnowanie czasu i pieniędzy!
U mnie w oddziale prezes obdzwania odpowiednio wcześniej kilku czołowych hodowców, następnie oni powiadamiają hodowców ze swojego otoczenia o takim zebraniu, jest to dość skuteczne.
Oczywiście w dużym oddziale może być taki sposób nie niewystarczająco skuteczny, ale każdy kto chodzi na zebrania i interesuje sie sprawami oddziału zna przybliżone terminy organizowania takich spotkań i sam może się dowiedzieć o dokładną datę.

ps. RAFAL414 podał bardzo praktyczny, skuteczny i szybki sposób jak informować zainteresowane osoby.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: