Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 20, 2018 18:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
naprawde zestaw lotowy godny polecenia
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Czw Mar 22, 2018 18:58
PostTemat postu : naprawde zestaw lotowy godny polecenia
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=NAtBO88oL0E7
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
waldix

WysłanyWysłany: Nie Mar 25, 2018 12:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.zestaw lotowy godny polecenia.u mnie przez ostatnie dwa sezony gdy stosowałem produkty firmy Greenplay wyraźnie wyniki poszły w górę.niedrogie produkty i wydajne.pozdr
mario1111

WysłanyWysłany: Nie Mar 25, 2018 14:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie polecam kupiłem to gowno i paru kolegów - gołębie zachorowały i zaczęły zdychac! :-)
To nie jest portal reklamowy!!!
waldix

WysłanyWysłany: Nie Mar 25, 2018 14:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.sugeruje kol mario1111 abyś zrobił badania produktów które tak bardzo zaszkodziły twoim gołębiom i jeżeli potwierdza ich szkodliwość oddał sprawę do sądu.pozdr
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Nie Mar 25, 2018 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Witam.zestaw lotowy godny polecenia.u mnie przez ostatnie dwa sezony gdy stosowałem produkty firmy Greenplay wyraźnie wyniki poszły w górę.niedrogie produkty i wydajne.pozdr
kazdy wie ze mario pajacyk tego forum ktory przeklina od kur...itp hejtuje pisze nie prawde ale posmiac sie z takiego debi...warto
jozef57

WysłanyWysłany: Nie Mar 25, 2018 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
kolego waldix dziekuje za ten wpis, ale to wiedza tysiace hodowców firma greenplay jako jedyna miala dwa stoiska w Sosnowcu i bylo ciagle oblezenie(chidzi o zainteresowanie hodowców) ale nie oto chodzi, każdy sam oceni! co do pajaca to na tym dziale moze byc reklama tak napisal mod..pozatym to nie reklama ale zwykły filmik ktory dotyczy gołebi!
mario1111

WysłanyWysłany: Nie Mar 25, 2018 21:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Każdy wie że takie mendy są gorsze jak sraczka w samolocie.
To nie jst portal reklamowy !!!!
Waldii79

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 6:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Już nie upiększajcie rzeczywistośći i nie szukajcie jeleni sezon się zbliża to znów gang się odezwał byłem w Sosnowcu i żadnego oblężena tego stoiska nie widziałem więc takie bajki to opowiadajcie dzieciom na dobranoc jak jest coś dobre to nie wymaga reklamy a wy co sezon uprzykrzacie hodowcom forum tymi bzdurami.
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 6:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZNAYMY TWOJE WPISY jak zawsze !!! a ja widzialem to czego ty nie widziales. pozatym kazdy ma prawo wystawic filmik a mam nadzieje ze inteligencja ci podpowiada ze wystawil go???bo napewno nie ta firma wiec to nie reklama a propozycja i alternatywa do zachodnich preparatow i tyle. JAK BY TO BYLA REKLAMA TO FILMIK BY OPOWIADAL TROCHE WIECEJ POZATYM NIE SADZISZ ZE JUZ TA FIRMA REKLAMY NIE WYMAGA!!!
jozef57

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 6:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Zdrówka
wysokolot

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 7:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Znowu się zaczyna. ŻENADA!!!.
Waldii79

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Powtórzę jeszcze raz dobre rzeczy reklamy nie wymagają a wy młócicie co sezon z tą firmą zakładacie kilka kont i próbujecie robić sztuczny tłok żeby kogoś naciągnąć więc chyba nie do końca ta firma jest tak wspaniała skoro wymaga reklamy całego gangu co sezon.
obiektywny11

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z tego co ty obserwuje to mario wysokolot walidi to jacyś zdesperowani gołębiarze którzy nic w tym sporcie nie osiągnęli a jedyną umiejętnością jest hejt...,proponuje najpierw zakupić produkty greenplay podawać gołębiom a potem dopiero chwalić lub krytykować .A wy tylko hejt i to nie tylko w tym temacie, moim zdaniem to powinni was wyrzucić na zbity ryj z tego forum, bo nie wnosicie nic pozytywnego tylko hejt.....
obiektywny11

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:

dla tych wszystkich hejterów , prosze zapoznać się z wynikami waldix który lata w dużym oddziale i osiąga super wyniki właśnie na produktach greenplay i jest przykładem że warto je stosować
Waldii79

WysłanyWysłany: Pon Mar 26, 2018 11:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolejny z gangu się odezwał wy wnosicie do forum bardzo dużo ale nachalnej reklamy i wkur tylko normalnych ludzi co sezon widać że inteligencja albo czytanie ze zrozumieniem jest obce co niektórym pseudomarketingowcom i jacyś nerwowi się robicie jak ktoś śmie podważyć tak dobroczynne działanie produktów z tej jak wspaniałej i znanej na cały świat firmy z wieloletnim doświadczeniem a wystarczyło by kupić i ma się mistrza od razu he he
Obiektywnie patrząc to dobre rzeczy nie wymagaja reklamy 👍
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: