Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 22, 2018 1:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zamieszkał u mnie gołąb
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Justy_na

WysłanyWysłany: Pon Sie 29, 2016 11:30
PostTemat postu : Zamieszkał u mnie gołąb
Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! :)
Od tygodnia mieszka przed moim domem gołąb - siedzi sobie na daszku od placu zabaw. Gołąb ma dwie obrączki, z czego jedną niebieską, a drugą złotą/pomarańczową/żółtą (dokładnie nie widać z takiej odległości). Jest dość strachliwy, nie pozwala do siebie podejść, a ja nie mam wprawy w łapaniu gołębi, dlatego nie mam numerów z obrączki. Kontaktowałam się już z Urzędem Gminy, Strażą Miejską i kilkoma hodowcami, jednak nikt nie jest tym gołębiem zainteresowany. Jeden z hodowców poradził mi, aby dać mu wody, ryżu, kaszy i kukurydzy, wtedy gołąbek się wzmocni i za 2 dni odleci. Nic nie zjadł ani też nie odleciał.
Jeśli ktoś chciałby przyjechać, zdjąć go z daszku i zabrać do siebie to proszę o kontakt.
Jestem z okolic Opola.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Pon Sie 29, 2016 21:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z budoj golebnik i zaczynaj hodowac golebie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: