Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 2:27 Zobacz posty bez odpowiedzi
Fachowa pomoc hodowcy-czasopisma o gołębiach pocztowych
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 7:37
PostTemat postu : Fachowa pomoc hodowcy-czasopisma o gołębiach pocztowych
Odpowiedz z cytatem

DZIęKUJę ZA KULTURALNE WPISY.

Ostatnio zmieniony przez Ryszard Tosnowiec dnia Nie Lis 18, 2007 15:01, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam,postanowiłem wykorzystując niszę komentarzy z zakresu przeczytanej literatury zapełnić

moze profesor Miodek moglby to prztlumaczyc :) szkoda ze nie wchodzi na to forum od czasu do czasu :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Dzym

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Ryszardzie czy ma Pan jakies profity z zachwalania HODOWCY czy poprostu z nudów ? Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czajka122

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 10:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Tosnowiec.Twoją fachowość gołębiarską przerabialiśmy jakiś czas temu.Tobie dam radę.Naucz się pisać po polsku.
Przyłączam się do poprzednika w sprawie reklamy "Hodowcy".Tam już nie ma fachowych artykułów..A pan Osiński to kiepski fachowiec gołębiarski.Więc jako komisarz gazety nie napisze niczego interesującego.Pozostał tylko p.Wożniak,który bardziej lubi opisywać eskapady z przyjaciółmi,kto z kim tańczył na balach niż fachowe teksty
123

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 14:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak by nie było jedyne ogniwo łączące szarego hodowcę z wielkim światem ostatnio przeglądałem jakiś rocznik i zuważyłem np.że Prezydent PZHGP to wspaniały hodowca . Piękne zdjęcie z pucharem (trochę mniejszym od szafy) ale żeby zdobyc to cacko Prezydent musiał pobić 5 czy 7 kolegów z jakiejś komisji. Brawo
Stanisław

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 19:14
PostTemat postu : Trochę powagi
Odpowiedz z cytatem

Koledzy a szczególnie Kol.123 trochę powagi, nie bądżmy dziećmi. Jeżeli Kol. ma prawdziwe dane,że prezydent pobił kogoś z członków Komisji to proszę to ujawnić i podać fakty. Puszczanie złośliwych plotek i w każdym temacie być uszczypliwym nie przystoi i jest to niepoważne.
czajka122

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 19:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

123 napisał prawdę.Trochę inne słowa.Ale te same znaczenie.Kol.Stanisławie starannie nosisz kitę prezydenta!!
123

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To nie jes zadna niepoważna plotka . Artykuł ze zdjęciem Prezydenta jest w Hodowcy nr 12/2006r pt.,,Prezydent zwycięzcą,,(sg) W ramach uściślenia walka toczyła się pomiędzy członkami Prezydium ZG a Prezydent Kawaler pobił wszystkich i wygrał puchar przy którym puchar Mistrza Polski wyglada..skromnie.Ciekawe kto był hojnym sponsorem? A co do wieloznaczności pewnych wyrazów to moze kol. Stanisław myślał o pobiciu (w sensie obicia twarzy) ? ale jak kol. mógł pomyslec o takim skojarzeniu ja bym na to nie wpadł .
HG

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2007 21:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moje najserdeczniejsze gratulacje kolego 123.
Niech żyją ludzie z poczuciem humoru.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:34
PostTemat postu : Autorski przegląd prasy
Odpowiedz z cytatem

P.S Moja polszczyzna rzeczywiście nie jest poprawna co wypomniał mi red.Gawor, pozostaje mi więc pisać tylko dlatych,którzy chcą mnie czytać...

Ostatnio zmieniony przez Ryszard Tosnowiec dnia Nie Lis 18, 2007 15:00, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jest to jaskólka tak bardzo nam potrzebna-fachowe słownictwo ,erudycja i swoboda z jaką się porusza w gąszczu naukowej terminologi jest wzorcem.Wcześniejsze przedruki z niektórych głupawych publikacji były .że tak powiem zwykłym konformizmem

panie kolego to nawet nie jest polszczyzna , to jest osmieszanie sie na forum publicznym , walac trudne slowa dla wiekszosci osob niezrozumiale. Chcac sie wykazac inteligencja i oczytaniem czasami mozna sie tylko zblaznic - zatem radze sie zastanowc i przeanalizowac co poniektore rzeczy pisane :) , pozdrawiam
p.s czytasz czlowieku wszystko co pisza o tobie , pytania oraz obelgi , czy zachowanie tzw spokoju i nieodpowiadanie na zadane pytania sa oznaka inteligencji , wyrachowania czy moze madrosci ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Staszek

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2007 15:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego barkley!
Pouczasz innych, wtytykasz im błędy, tymczasem sam nie dbasz o poprawność pisowni. Przeczytaj uważnie Twój wcześniejszy wpis. Zobaczysz, że każde Twoje "ą" to "a", każde "ć" to "c" , "ł" to "l" i tak dalej. Można się raz, czy drugi pomylić nie wciskając prawego ALT-a. Jeżeli jednak wszystkim tego typu literom brakuje ogonków i kresek, to świadczy to tylko o braku dbałości o pisownię.
Zwróć na to uwagę, bo czytanie tego rodzaju tekstów jest bardzo niewygodne.

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2007 15:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

drogi kolego staszku , jednych myslenie boli drugim nie wychodzi :) ,
podam przyklad zeby bylo latwiej, przywioze z zagranicy telefon, i napisz mi w nim smsa w polskimi znakami , ok ? moja klawiatura nie robi polskich znakow :( , skoro twierdzisz ze to brak dbalosci o pisownie to juz twoj osad nie moj. Jak zauwazyles nie czepiam sie ortografii tylko stylistyki . Jeszce jakies uwagi co do tego ? czy wyjasniona sprawa ?
Tomekk

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale ty barkley wymiatasz.Powinieneś mieć tu swój dział typu: barkley radzi , barkley poucza.Myśle ,że miałbyś większą poczytność niż Rysiu. A ile wpisów.Tylko nie wiem czy byś sobie poradził w nowej roli.Wiesz nie wszyscy by Cie zrozumieli , ale przecież jestes do tego przyzwyczajony.
HG

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W końcu obaj są do siebie bardzo podobni. Jeden i drugi to przecież prawdziwy SPAM!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: