Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 20, 2018 17:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
LOTY 2016 rok
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kkscy

WysłanyWysłany: Sro Wrz 02, 2015 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ktoś może,Wy możecie a my nie. Zawsze szukają dziury w całym.Ja teraz mam 14 dwulatkow na drugi rok i co będę latał z zegarem jak wariat zawzinal się?A chciałem dołożyć do nich roczne i przelotowac sobie parę lotów żeby jakieś tam stado zbudować a tu dupa .koledze co pomaga lek namawialem na lotowanie to w tym roku zostali mu 9szt młodych i co też ma na tipesy odbijać na wiosnę?przecież to dla mnie nienormalne,kupił zegar za 1000zl zaliczył na start bombę na młodych chciał na wiosnę założyć im gumki i włożyć w kabinę
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zg

WysłanyWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

" kkscy" - piszesz pierdoły i niepotrzebnie denerwujesz Hodowców. Takich durnych zmian regulaminu na pewno nie będzie.
kkscy

WysłanyWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zg nie wmawiaj mi ze piszę pierdoly.chciałem się dowiedzieć.już wiem ze zmian w PZHGP nie będzie.ale nie wiem czemu u nas w oddziele jest o tym głośno ze to ODDZIAŁ chce sobie wprowadzić.Zg proszę czytać linia po linijce,chyba napisałem ze rozmawiałem z lotowym czy nie? Jestem dość poważnym człowiekiem i kosmosu tego sobie nie wziąłem.pisze o oddziale i zamias napisać mi i wytłumaczyć czy oddział może takie coś wprowadzić to najlepiej napisać ze piszę PIERDOLY.dziękuję zg i pozdrawiamZbyszek
bok98

WysłanyWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZG uchwalił,że opłata lotowa ma być wyłącznie od gołębia na spisie i co?...ktoś tego przestrzega?...........ZG nie wie na co idzie dodatkowa opłata od członka uchwalona przez oddział czy udaje wariata?
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pią Wrz 04, 2015 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

troche nie rozumiem, wyglada na to jakbys pisal ze kazdy ma zakladac tipesy, a co nie mozna zalozyc gumek i nastawic drewniaka? u nas tez sa spory na tej linii, mnie loty mlodych tam srednio interesuja, zalozylem gumki, nastawiam drewniaka i odbijam po pare, po co ktos ma narzekac ze nie dokladam sie do puli konkursowej
kkscy

WysłanyWysłany: Pią Wrz 04, 2015 10:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotrek i właśnie o te narzekanie chodzi:-) dla co niektórych nie ma problemu tak zrobić z drewniakiem jak Ty a dla innych to problem bo chcą włożyć gołębie i nie latać z drewniakiem tylko sobie w domu siedzieć lub przy niedzieli jechać w gości a gołębie sobie przylatuja.
TRABEL 16

WysłanyWysłany: Pią Wrz 04, 2015 10:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a ciekawe jakby zrobić oddzielne mistrzostwo ,na zegary tradycyjne.
bok98

WysłanyWysłany: Pią Wrz 04, 2015 11:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U nas w sekcji już takich nie ma :-)
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pią Wrz 04, 2015 12:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wielu pisalo ze nie da sie na gumy odbic nic konkretnego, jak sie okazalo z ostatniego lotu golebie na pozycjach 1 i 2 u nas w oddziale odbil kolega, ktory odbijal na gumki, a wiec da sie, zegarow tradycyjnych jest bardzo malo juz pewnie wszedzie, co do specjalnego mistrzostwa to byc moze jest to jakis pomysl
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: