Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 2:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Gostyń
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LES

WysłanyWysłany: Nie Sie 09, 2015 10:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spoko,ludzka rzecz pomylić się,a magikiem chciał bym być:-]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Sie 09, 2015 10:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego LES ja pisze o moim oddziale a na zadne WG nie dawałem i nie Man zamiaru dawaćbo mnie nie sstać.pozdr
LES

WysłanyWysłany: Nie Sie 09, 2015 10:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czytając Twój wpis,czyli jak wam poszło w oddziale-treningi, można odnieść wrażenie że te WG które straciły prawie wszystkie gołębie gdy tak na prawde loty sie jeszcze nie zaczeły, mogą teraz napisać że oni lepiej wypagają w porównaniu do Twojego oddziału ,ojjjjjjjj
czerwony1362

WysłanyWysłany: Nie Sie 09, 2015 14:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak poleca loty oddzialowe, wczoraj w UK lecieli koledzy i nie maja po 80% golebi dotyczy to prawie wszystkich hodowcow na wyspach, do mnie zawital mlody ze Szkocji kompletnie wykonczony prawie 500km od domu. Dzisiaj tez leca ale juz inna sytuacjia kolega dal 37 i 36 w domu mial 2-go i 8-go roznica 24 godziny a pogoda identyczna w ciagu 2 dni, natomiast 2 tygodnie temu dal 79 i 40 zgubil nie ma do dzisiaj. Dobry hodowca pochodzacy z Walbrzycha Marek K. mial 4 na lotach starych na Anglie lot z Francji 600km. Poniewasz nie lece w tym roku jeste u niego na kazdym locie i mam dokladne relacjie nie tylko od niego. Nie wiadomo jak jest w innych krajiach europy. Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: