Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Sie 22, 2019 18:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
Co ja mogę z tym zrobić i do kogo się zwrócić?Pomocy.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
smowakowski

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 20:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Jestem Delegatem . Tyle lat zbierają na kabinę podnoszą co roku składki od gołębi. Nasz oddział liczy ponad 200 członków. Wystarczy zabezpieczyć kabinę i może ona obsługiwać loty. Chyba lepiej być niezależnym . W ubiegłym roku na loty gołębi młodych Zarząd Oddziału pozwolił na to aby ten hodowca woził swoje gołębie swoim transportem i tylko niektórzy hodowcy mogli wkładać gołębie do jego kabiny(Chcieli w ten sposób zamknąć im usta). Na poprzednim zebraniu głosy w tej sprawie były 3razy liczone bo nie mogli uwierzyć że nie chcemy TEJ NOWEJ PRYWATNEJ KABINY. Sekretarz powinien mi wydać protokół bo już słyszałam że winnych za sfałszowanie wyborów pociągną do odpowiedzialności a co z prezesem ?Przez to że nie mam protokołu nie mogę napisać na niego zażalenia bo on złamał regulamin.

Pomału Pani Marzeno , pomału

Pisze Pani ze winni sfałszowania wyborów - jakich wyborów?
Co ma znaczyć zwrotąą "a co z prezesem" ?
Na jakiej podstawie Sekretarz ma obowi?zek wydać Pani protokół ?
Bo Pani chce ?
W protokole bedzie napisane o błedzie komisji skrutacyjnej i niewaznosci głosowania.
Co to znaczy "wystarczy zabezpieczyć kabinę" czy nie jest zabezpieczona ? To z niej dokonano kradzieży ?

Zażalenie może Pani napisac do Zarz?du Okregu.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
marzena

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 20:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak wiem ale muszę mieć podstawę że 18.02.2012 pan prezes wstał i tak powiedział: regulamin się zmienił i nie muszę Cię informować 14 dni przed przewidywanym walnym. No i tego dnia podał wniosek o moje skreślenie z listy członków. Teraz twierdzi że popełnili błąd i mam niby uznać że takiego głosowania nie było. Za swoje błędy trzeba podnosić odpowiedzialność. A winni tego głosowania nad moim wykluczeniem( może Ľle to sformułowałam). No co Pan ... gdy na zebraniu się zapytałam co myślą w tym roku zrobić z zabezpieczeniem kabiny, to padły głupowate docinki ( o zabezpieczeniach w innym znaczeniu Pan się domyśli). Na zebraniu byłam jako jedyna z kobiet. tak z tej kabiny.
sylwek

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 22:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szok.
Ale trzeba walczyć o swoje,

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2013 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A niejaki misiura po raz kolejny posługuje się kłamstwem i pisze na DL, że temat ten został usunięty.
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2013 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy to jest kłamstwo?

KazimierzT
IP:62.244.154.151
2013-05-09 12:02:44 Jak wyrzucić niewygodnego hodowcę w Rypinie-REAKTYWACJA
Taki temat założyłem na Forum PZHGP i został usunięty.Umieściłem w nim wystąpienie marzeny do Pana Prezydenta o pomockliknij link
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: