Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 15, 2019 8:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pytanie do Prezydenta PZHGP - dodatkowe oplaty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jozefprezess

WysłanyWysłany: Czw Lut 28, 2013 0:54
PostTemat postu : odp.Gregory314
Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko rozumiem ,wiem jak u nas jest ,natomiast jak ktoś chce się zapisać do związku to robi to na wiosnę przed obrączkowaniem jeszcze młodych i leci na młode .A jak jest bardzo napalony to zawsze jest ten wprowadzajacy kolega, to mu na siebie moze kupić i tak się to powinno robić .Żadna obrączka nie powinna być sprzedawana bez zaznaczenia adresata ''właściciela'' w razie potrzeby kontaktu co napiszemy szukającemu -adresat nieznany ,no bo jak inaczej gdy obrączki trafiają na bazary ,nie tyczy się to oczywiście do Ciebie bo u nas jest ok.
Tak jak u nas powinno być w całym stowarzyszeniu i było by ok.
Nie musi się funduszy szukać w cenie obrączki co można to można ale bez jaj . Niedługo obrączka będzie droższa od gołębia. Niech każdy płaci na nagrody czy inne potrzeby jak lotuje indywidualnie składki od członka .
I tak było by najprościej i uczciwie. Ale to jest monopol i niestety moje gdybanie na nic wiele się prząąąyda. Chyba że ZG wprowadzi maxymaln? cenę za obr?czkę rodow? dla wszystkich oddziałów np.1.50 szt.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregory0314

WysłanyWysłany: Czw Lut 28, 2013 6:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

musi nakazac producentowi zeby na wewnecznej stronie obroczki byla cena jak na papierosach ze za taka cene tylko mozna sprzedawac heheh
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
zelik

WysłanyWysłany: Nie Mar 03, 2013 17:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem o co ta dyskusja i nagonka. Mnie jako tako interesuje ta zmiana i będę musiał dopłacić za oobce obraczki tylko te 10-15szt to max 30zł. Nie sa to pieniadze z kosmosu. W sumie płacac 100zł za młódka to te 2zł nie robi roznicy :)

Dużo zamieszania, a chce tylko przypomnieć że tak zadecydowali delegaci na Walnym Zebraniu

22 delegatów za
2 delegatów przeciw
1 delegat wstrzymał się

Czy to się podoba czy nie to trzeba przyjąć uchwałę podjętą przez walne zebranie delegatów i tyle. Jeśli się ma pretensje to jedynie do delegatów. Zresztą wniosek który przeszedł +2zł od obcej obrączki był jednego z delegatów.

WysłanyWysłany: Nie Mar 03, 2013 19:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dziekuje za wszystkie opinie i ozywiona dyskusje, temat uwazam za zamkniety, zasadniczo co do oplaty to jak juz pisalem ona mi sie nie podoba ale jest demokracja, Walne Zebranie Delegatow przeglosowalo i to ich decyzja
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: