Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 15, 2019 6:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
Tragedia na Wystawie!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Shoti

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 18:02
PostTemat postu : Tragedia na Wystawie!!!
Odpowiedz z cytatem

Zawalił się dach podczas Wystawy w Chorzowie. W budynku mogło byę około 500 do 1000 osób. Jest to wielka tragedia dla nas hodowców gołębi pocztowych. Podobno zawalił się z powodu zalegajęcego łniegu!!! Jest 141 rannych i 66 zabitych w tym policjant! Kondolnecje dla rodziny zmarłych... Akcja ratunkowa zaczna się powoli kołczyę! Włałciciele hali poniosę WIELKIE straty jak i posiadacze zabitych będź uciekłych gołębi!!! Naprawdę ubolewam nad ludźmi zajmujęcymi się usuwaniem łniegu. Przez ich nieodpowiedzialnołę... ach szkoda gadaę... Leżęcych tam szuka ponad 1000 ludzi. Jest wprowadzona żałoba narodowa do łrody. Podczas relacji telewizyjnych widaę było żywe gołębie w klatkach. Ciekawe co z nimi zrobię?

Ostatnio zmieniony przez Shoti dnia Nie Sty 29, 2006 13:05, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Tomek

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Strzaszna tragedia! Oby straty były jak najmniejsze!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
marcin0112

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 19:55
PostTemat postu : Re: Tragedia na Wystawie!!!
Odpowiedz z cytatem

Shoti napisał:
Zawalił się dach podczas Wystawy w Chorzowie. W budynku mogło byę około 500 do 1000 osób. Jest to wielka tragedia dla nas Hodowcy gołębi pocztowych. Podobno zawalił się z powodu złego zaprojektowania hali!!! Sę dziesiętki rannych i sę ofiary łmiertelne! Kondolnecje dla rodziny zmarłych... Chcę dodaę jeszcze że dalej trwa akcja ratunkowa! Niedawno zawaliła się kolejna częłc dachu... Organizatorzy imprezy poniosę WIELKIE straty jak i posiadacze zabitych będź uciekłych gołębi!!! Naprawdę ubolewam nad ludźmi zajmujęcymi się organizację. Przez ich nieodpowiedzialnołę... ach szkoda gadaę... Ludzi szukaę będzie 6 wyszkolonych psów.
to nie organitorzy(zg pzhgp) zawinili bo to nie jest ich obiekt wiec nie wiem dlaczego ich obwiniasz.zawinil jak juz to wlasciciel OPT bo to oni powinni zabezpieczyc obiekt
JOHNY11

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

~Wętpię, że jakięł gołębie ocalały :cry: :oops:
marcin0112

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

JOHNY11 napisał:
~Wętpię, że jakięł gołębie ocalały :cry: :oops:
ocalaly ocalaly golebie siedza wszedzie w momencie zawalenia duzo golebi latalo no ale co prawda duzo zginelo
Arko

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi tych ludzi i gołębi to naprawde tragedia :cry:
Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Adam0148

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 21:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak macie racje golebie sa tu najwaznijesze!!. Niewiem po co wogole pruszacie temat golebie tu chodzi o zycie ludzi naszych kolegow. A nie o jakies tam golebie. Jest to tragedia nie tylko dla rodzin zabitych ale i dla nas!

Ostatnio zmieniony przez Adam0148 dnia Sro Gru 26, 2012 10:31, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Sob Sty 28, 2006 23:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to ze kogos interesuje los golebi to zle?? czy te golebie znalazly sie tam z wlasnej woli?? fakt faktem ludzkie zycie jest najwazniejsze ale nie zapominajmy tez o golebiach.pisaniem nie pomozesz tutaj nic i to ze ktos sie zapytal o golebie to zle?
Joanna

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 10:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Straszna tragedia. Fakt, życie ludzkie najwazniejsze. I w tym miejscu składam kondolencje rodzinom i znajomym ofiar. Sama nie wiem czy nie było tam więcej moich znajomych :( Jeden jest w szpitalu.

Widziałam w telewizji wiele klatek z żywymi gołebiami. Nic im się nie stało. Czy ktoł się o nie zatroszczy? Czy rozjedzie je ciężki sprzet? Zróbcie coł żeby tak się nie stało!!

Pozdrawiam,
Joanna
A-g-u-n-i-a

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 17:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Te gołębie sę i były :( Bardzo kosztowne.
Teraz podobno łapię je do klatek i sprzedadzę , albo coł :(
Nie wiem :(
To straszne :cry: :cry: :cry:
I chyba troche mi bardziej żal gołebi niż ludzi , ale chyba nie , tak samo miw szystkiego co tam sięd ziało żal :cry: :cry: :cry:
anka

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 17:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dla ludzi z pajsę od ludzi z pasja dla ludzi kochajacych i hodujacych golębie i ich rodzin od hodowcow psow z calej polski jestesmy z wami wiemy co to pasja i milosc do zwierzat trzymajcie sie sercem i modlitwę jestesmy z wami ..................

Ostatnio zmieniony przez anka dnia Nie Sty 29, 2006 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Arko

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 18:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Anka to jest piekne :cry:
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
marcin0112

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 20:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

joanna golebie jak tam byly w srodku tak sa.nie jest prawda ze sa lapane i sprzedawane
po pierwsze nie ma dostepu do tego pawilonu i nie ma mozliwosci jakiej kolwiek pomocy tym ptakom.
Paweł Szczeciński

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 20:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Pałstwo!
Nie jestem hodowcę i nie mam nic wspólnego z Waszę pięknę pasję. Nie mogę jednak przejłę obojętnie obok tej strasznej tragedii, jaka miała miejsce wczoraj. Nie potrafię i nie próbuję formułowaę słów swojego bólu, bo jest on niczym wobec dramatu, który dotknęł obecnych tam na miejscu. Tym bardziej nie umiałbym artykułowaę sensownych słów pocieszenia wobec Was. Byłoby to zawsze nieudane i może w zwięzku z tym nawet mało stosowne. Ofiary katastrofy, które sę Waszymi kolegami hodowcami, członkami rodzin czy sęsiadami, sę też moimi rodakami lub po prostu - bliźnimi, dlatego od wczorajszego wieczora nie mogę oderwaę się od transmitujęcych to wydarzenie mediów i nie żyję żadnym innym tematem.
W jednej z relacji telewizyjnych usłyszałem, że jestełcie Pałstwo -tam na miejscu katastrofy- zdecydowani w jakił sposób upamietnię to straszne wydarzenie, aby m.in. w ten sposób oddaę czełę ofiarom i łłłłłłłłposzkodowanym. Więęęęęęęęęęóóęęężżżżżęędok obecnych na zgliszczach goĹ?Ä?bii nasunÄ?Ĺ? mi pomysĹ?, ĹĄe moĹĄe mĂłgĹ?by to byÄ? ĹĄywy pomnik - goĹ?Ä?bnik zaprojektowany w odpowiedniej formie (z elementem zwaĹ?owiska?) przez plastykĂłw. Ale nie bÄ?dÄ?c hodowcÄ? nie wiem czy to jest moĹĄliwe. Z pewnoĹ?ciÄ? decyzja o tym jakÄ? postaÄ? powinna mieÄ? myĹ?l utrwalenia katastrofy i jej ofiar musi naleĹĄeÄ? do Was.
ŁÄ?czÄ? siÄ? z Wami w smutku...
Forum Papużki

WysłanyWysłany: Nie Sty 29, 2006 21:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tragedia która dotknęła miłosników ptaków nie pozostała bez echa na "Forum Papużki" Nasz żal wyrażamy tutaj: http://papuzki.webd.pl/forum/index.php?topic=10026.0

Składamy wyrazy współczucia wszystkim ofiarom i ich rodzinom.
Forum Papużki
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: