Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 03, 2020 23:52 Zobacz posty bez odpowiedzi
NIE PRZYJĘLI MNIE...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
adaole

WysłanyWysłany: Czw Kwi 02, 2009 20:00
PostTemat postu : NIE PRZYJĘLI MNIE...
Odpowiedz z cytatem

Około 2 miesięcy temu złożyłem podanie o przyjęcie mnie do PZHGP oddział Nysa sekcja Polski ?wietów. Oddział zaakceptował moją prośbę natomiast sekcja do której mam najbliżej "nie chce mnie". Nigdy nie byłem członkiem PZHGP, mam 15 lat i piszę z konta mojego brata, od którego otrzymałem moje pierwsze gołębie. CO MAM ZROBIĆ??? DO TEJ SEKCJI MAM NAJBLIŻEJ, A TO DLA MNIE BARDZO ISTOTNE ZE WZGLĘDU NA WIEK. POMOCY!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
123

WysłanyWysłany: Czw Kwi 02, 2009 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

adaole tutaj jest wypowiedż prezydenta PZHGP dotycząca podobnej kwestii może skopiuj ją wydrukuj i przedstaw prezesowi sekcji która nie chce Cię przyjąć ..."Nowego członka Oddziału ( a tak jest w tym przypadku) do odpowiedniej Sekcji przydziela Zarząd Oddziału.
- Sekcja jest jednostką pomocniczą Zarządu Oddziału i Prezes Sekcji nie ma w tej kwestii nic do decydowania..."....odpisz jak już zostaniesz przyjęty:)
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pią Kwi 03, 2009 21:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jezeli oddzial Cie przyjal to zarzad przydziela Cie do sekcji i chyba nikt nie powinien miec watpliwosci...
PS: to wszystko dowodzi tego ze w niektorych czesciach naszego kraju zamiast zachecac mlodych do lotowania to sie ich po prostu zniecheca...
zycze powodzenia w "walce" z sekcja
Stanisław

WysłanyWysłany: Sob Kwi 04, 2009 4:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prezesem Sekcji pewno jest jakiś mały dyktatorek,który z naszymi przepisami jest na bakier i tworzy swoje własne. Uważa się za najwyższą władzę w PZHGP typu "My król".
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: