Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Paź 19, 2019 9:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
Niepokojąca wiadomość - Przestroga
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
snowakowski

WysłanyWysłany: Wto Lut 10, 2009 18:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stanisław Ty bardzo dobrze myślisz, trzeba naprawiać zło. Ale skoro ktoś uzurpuje sobie więcej od innych, mając te same prawa trzeba z tym walczyć. Komuna była rajem dajacym wedłu potrzeb, ale w pierwszej kolejności aparatczykom. Pozostali mogli dzielić się po ich zaspokojeniu. Komuna tłumiła prawdę poprzez cenzurę. Pytam Cię dlaczego usuwają posty, które nie godzą w niczyje dobra. Popatrz ten Pp co pisze do Mazepów - "każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy". Łaszkowski napisał, Polarisowi, że dobrze mu wychodzi doradztwo młodszym hodowcom, lepiej jak rządzenie i ubarwił kilkoma żartobliwymi zwrotami. Skasowali te wpisy mnie też skasowali kilka razy, gdy odpowiadałem temu mało wiedzącemu, a dużo krzyczącemu spod znaku Pp. Teraz pisze każdy maprawo! Wczoraj tego prawa nie było. Jeżeli dopuszczają się nikczemnej cenzury, trzeba ich demaskować. To są metody czysto komunistyczne: pomawianie, intrygowanie, kłamstwo. To jest zło tego związku zśśśąąąąąą tym trzeba walczyć. Piłował buzię o Mazepach odpowiedzieli mu, to udaje głupa i podważa orzeczenie. Popatrz w tym zwi?zku nic jest nie potrzebne, na wszystko wystarczy Pęczalski. Jak nie kijem to pał?, po głupiemu ale po naszemu. Innej metody nie uznaje. Z takim nie ma mowy o naprawianiu czego kolwiek, bo jego my?li s? skupione na psuciu. Szuka autora zamieszczonych w ramach protestu postów, posty odnosz? się do cenzury nie autora. Jeżeli będ? posty kasować, będ? nazywani po imieniu, to nie jest prywatny portal. Ja gdy co? piszę, piszę jawnie i biorę za to odpowiedzialno?ć.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
snowakowski

WysłanyWysłany: Wto Lut 10, 2009 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teraz Stanisławie do temtu naprawiania. Kolego przepisy opracowano na kolanie i nie fachowo. Zgłaszam następną niezgodność przepisów. Statut w paragrafie 30 upoważnia Prezydia Zarządów Głównego i Okręgów do kierowania na członków zarządów oskarżenia. Jest to zatem spór pomiędzy zarządami. Regulamin KD natomiast takiego procesu nie przewiduje. Mam w związku z tym pytanie do kogo ma być kierowane oskarżenie skoro KD nie posiada w myśl regulaminu właściwości rzeczowej do rozpatrywania takich sporów. I na dodatek jeszcze jedno w Statucie w paragrafie 15 ust 1 p-kt d opisano " orzeczenie kary $15 pkt 1b powoduje zakaz lotowania gołębiami z gołębnika ukaranego" popatrz przepis dotyczy okresowego pozbawienia członkostwa. Nie dotyczy kary opisanej w $ 15 pkt 1 c czyli pozbawienia członkostwa na zawsze. Natomiast Regulamin normuje to odmiennie wbrew regulacji statutowej obejmuje karą dodatkową również orzeczenie kary pozbawienia członkostwa. Paśąąrtactwo legislacyjne te nowe przepisy i trzeba szybko je naprawiać. Jak uważasz mam rację? Ponieważ poprawki to w większo?ci dzieło byłego Prezydenta, Łaszkowski dobrze zauważ, że lepiej mu wychodzi doradztwo hodowlane młodym hodowcom od rz?dzenia. Ja ten pogl?d popieram.

Ostatnio zmieniony przez snowakowski dnia Sob Lut 14, 2009 11:09, w całości zmieniany 1 raz
Pp026

WysłanyWysłany: Wto Lut 10, 2009 19:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Łaszkowski każdy temat sprowadza do polityki tak samo jak wielu innych, a jednak ci sami.

Tak poza tym Panie Nowakowski czy świadek może odmówić przybycia na rozprawę? Jeśli nie jest spokrewniony z oskarżonym.
Czy to wpływa na wiarygodność piszącego takie mądrości?

Ostatnio zmieniony przez Pp026 dnia Wto Lut 10, 2009 19:43, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Wto Lut 10, 2009 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski gdybym z Markiem Łaszczychem niezłożył pozwu na byłego Prezydenta Kawalera,to były Prezyden nie przekopał by statutu i regulaminu komisji dyscyplinarnej,tylko bał się o swoje cztery litery,dlatego to wszystko zrobił żeby mieć imunitet.
golebie01

WysłanyWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pp026 może wiesz ktory to snowakowski ,a który Łaszkowski?
Pp026

WysłanyWysłany: Sro Lut 11, 2009 14:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem.

Im też chyba się coś pokręciło.

WysłanyWysłany: Czw Lut 12, 2009 12:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pp widzisz jak jesteśmy jednomyślini. Wiesz dlaczego, bo my należymy do tej części populacji, która rozumie co czyta. Dlatego nasze poglądy są podobne, mamy przewagę nad Tobie podobnymi, którzy coś piszą, coś czytają i sami tego nie rozumieją. My Wam nie pomagaliśmy pisać przepisów, sami sobie nakopaliście dołów nie do przeskoczenia. Po prostu za wysokie progi na lisa nogi - do legistlacji nie te głowy. Miejcie chociaż szczyptę samokrytyki.
Pp026

WysłanyWysłany: Pią Lut 13, 2009 15:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

snowakowski napisał:
Pp widzisz jak jesteśmy jednomyślini. Wiesz dlaczego, bo my należymy do tej części populacji, która rozumie co czyta. Dlatego nasze poglądy są podobne, mamy przewagę nad Tobie podobnymi, którzy coś piszą, coś czytają i sami tego nie rozumieją. My Wam nie pomagaliśmy pisać przepisów, sami sobie nakopaliście dołów nie do przeskoczenia. Po prostu za wysokie progi na lisa nogi - do legistlacji nie te głowy. Miejcie chociaż szczyptę samokrytyki.

Zaczynam się już śmiać.
"Przewodnia siła" tez była jednomyślna.
Któryś z Panów się pomylił i czasem warto się do tego przyznać.
Ideologię to Pan umiesz nawet do gafy stworzyć. Gratuluję.

Co znaczy słowo "legistlacja" bo faktycznie nie rozumiem jak czytam.
Znam słowo legislacja, którego znaczenie jako absolwentowi prawa przypomnę.:
Legislacja (fr. législation z łac. legis latio, legis lationis wniosek do pąąąąrawa od łac. lex, legis prawo + latio przyniesienie) - proces tworzenia przez organy państwowe i samorz?dowe aktów prawnych powszechnie obowi?zuj?cych na danym terenie. Legislacja utożsamiana jest z kompetencjami parlamentu zwi?zanymi z uchwalaniem ustaw."
Ľródło: Wikipedia

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 11:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle duperelami chcesz facet zagłuszyć prawdę. Błąd litererowy nie decyduje o istocie zagadnienia opisywanego i wynikającego z kontekstu. Jednomyślność kilku nie jest wyrazem ucisku i terroru do jakiego się odnosisz. Demokracja jest oparta na tworzeniu większości wokoł danego pogladu bez stosowania cezury, ucisku i zastraszania. Formy autokratyczne raczej pasuje do Twojego nurtu. Faktem jest, że nowy statu idzie w regulacji swoją drogą, a regulamin KD swoją. Chcesz ten fakt zagłuszyć, a prościej się przyznać, że są to buble wymagające natychmiastowej rekonstrukcji. Odnieś się również do faktu likwidowania postów z nie prywatnego nośnika medialnego. Podaj podstawę na jakiej ktoś dopuszcza się takich nikczemności, bo ja mogę Ci podać podtawę konstytucyjną, która w takim przypadku jest naruszana.
Pp026

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 11:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

golebie01 napisał:
Pp026 może wiesz ktory to snowakowski ,a który Łaszkowski?

Podobno robią wpisy z jednego komputera.

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 18:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pęczalski coś od tematu uciekasz. czyżby byl nie do przetrwawienia. Brak argumentów zastępujesz duperelami. Może podyskutujemy o nowej ińcjatywie Kawalera w kierunku reelekcji. To jest ciekawy lapsus jak Ty określesz. Takie pomyłki można kierować tylko do analfabetów. Rezygnację głosować na 2/3 to znowu przepis z osobistego statutu jana Kawalera, bo statut PZHGP takiego wymogu nie normuje. "Słowo się rzekło kobyłka u płotu". - to Twoje określenie. Ktoś kobyłkę odwiązał i na siłę zatęschnil za powrotem. Zgodnie ze statutem rezygnacja wogole nie musi być przyjmowana. Jest oświadczeniem woli prwanie obowiazujacym od jego złożenia. Jeżeli dojdzie do komedii opisanej w dodatku do zawiadomienia o NKWZD będziemy to skarżyć. Walka rozgorzeje na nowo. Pieniądze związku będą płynąć na nowe kancelarie adwokackie.
Pp026

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 18:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

snowakowski napisał:
Pęczalski coś od tematu uciekasz. czyżby byl nie do przetrwawienia. Brak argumentów zastępujesz duperelami. Może podyskutujemy o nowej ińcjatywie Kawalera w kierunku reelekcji. To jest ciekawy lapsus jak Ty określesz. Takie pomyłki można kierować tylko do analfabetów. Rezygnację głosować na 2/3 to znowu przepis z osobistego statutu jana Kawalera, bo statut PZHGP takiego wymogu nie normuje. "Słowo się rzekło kobyłka u płotu". - to Twoje określenie. Ktoś kobyłkę odwiązał i na siłę zatęschnil za powrotem. Zgodnie ze statutem rezygnacja wogole nie musi być przyjmowana. Jest oświadczeniem woli prwanie obowiazujacym od jego złożenia. Jeżeli dojdzie do komedii opisanej w dodatku do zawiadomienia o NKWZD będziemy to skarżyć. Walka rozgorzeje na nowo. Pieniądze związku będą płynąć na nowe kancelarie adwokackie.

Nie znam sprawy.

Wnioskuję, że słowo reelekcja nie jest przypadkowe.śśśśąąąąą
To super sprawa dla opozycji. Wystarczy tylko wygrać głosowanie.
Dziwi mnie tylko liczba mnoga Pańskiej wypowiedzi.

Co do kobyłki to proszę Pana Lasotę pytać.

Osobi?cie wolę by oceny prawnej dokonywał S?d a nie emerytowany milicjant a potem policjant.
Przed S?dem w sporze z Prezydentem M Chorzowa jest 1:0 dla PZHGP.
Nie mam nic przeciwko by ta tendencja była zachowana.
Ale pogodzę się też z porażk? bo tylko ludzie za?lepieni nie przyjmuj? do wiadomo?ci, że mog? istnieć inne możliwo?ci.

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 18:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nowakowski przestań straszyć, bo jak wykazały ostatnie wydarzenia(twój protest do sądu w sprawie rejestracji statutu) prawnik z ciebie marny. Administracyjny kierunek i w dodatku wieczorowo to tylko chyba uruchomiono dla milicjantów.Lepiej weż pałę w rękę i wpieriot. To ci zdecydowanie lepiej w życiu wychodziło.
ANDRZEJ ŁASZKOWSKI

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski musisz mieć Pan długą tą pałe bo gdyż mocno ich trafiła aż się wściekli.
snowakowski

WysłanyWysłany: Nie Lut 15, 2009 12:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pęczalski Lasota nie składał, żadnych pisemnych rezygnacji. Twój asior takową złożył. Piszesz o statucie przecież nie ma alternatywy. Sąd zarejestrować musi poprawki musi. Tak pisze ustawa, moze tylko wydłużyć czas i zlecić poprawki. Nie wiem jak przebiegal proces rejestracji, bo nie mam prawa wiedzieć. Nie mam o to pretensji. Wiem, że ze strony Prezydenta jakieś zastrzeżenia były, ale jakie też nie wiem. Wiem tylko jedno, że pewne regulacje w nowym statucie są nie konstytucyjne i zloże skargę konstytucyjną ale też tylko w zakresie jakim mam do takiej skargi prawo. Pierwsze co zaskarżę będzie do TK będzie kara dodatkowa o której pisałem. Mam już skargę przygotowaną. Na ten temat pogadamy po ostatecznym rozstrzygnięciu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: