Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Paź 19, 2019 10:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
Piotr Zdanowicz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ANDRZEJ ŁASZKOWSKI

WysłanyWysłany: Nie Lut 08, 2009 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Zdanowicz zwracam się do Pana, bo tylko Pan zgłosił oficjalnie kandydaturę na Prezydenta. Reszta to takie norniki działające po zachodzie słońca, boją się swoich wyborców i prawdy. Ale do rzeczy informuję Pana, że Okręg Szczecin posiada trzy mandaty delegatów. Jeden odpadł z powodu kary Strzemiłowskiego. Bezprawnie jego mandat na ostatnim NKWZD wykorzystywał nowy Prezes Okręgu Mieczysław Szmygin. Uczulam wszystkich kandydatów nawet tych pozostających w ukryciu, aby wzięli ten fakt pod uwagę. Trzeba zauważyć, że głosowanie delegatów nieuprawnionych może skutkować nieważnością tych wyborów. Wiem, że takich przykładów jest więcej. Podobna sytuacja z tego co wiem ma miejsce w Olsztynie i Łodzi. W dalszym ciągu nie rozwiązana jest sprawa mandatów z biernego prawa wyborczego. Tego nie wolno przemilczeć. Przed wyborami spowodujcie Panowie sprawdzenie mandatów.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
snowakowski

WysłanyWysłany: Pią Lut 13, 2009 9:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Zdanowicz podobnież przybywa nowy kandydat Jan Kawaler. Z tego co mi wiadomo może nie być wyborów. Do porządku zjazdu wprowadzili przyjęcie dymisji prezydenta. Będzie płacz, lament i wycofanie rezygnacji. Jeżeli ten scenariusz się spełni to farsa zmieni się w komedię. Przepisy nie przewidują przyjmowania rezygnacji. Złożenie jej jest równoznaczne z pozbawieniem funkcji. Przepisy również nie przewidują odgrywania komediowego spektaklu. Przecież to kosztuje, ale kto w tej organizacji liczy pieniądze członka. Władza uważa, ze może wszystko. Nasuwa się pytanie ile to jeszcze wytrzyma? Mam wrażenie, że koniec jest rychły. To to towarzystwo jest tak skostniałe, że wszystkiego się boi i wszystko ukrywa. Ale prawda jest nie do zatrzymania. Lekarstwem na zatrzymanie prawdy i demokratycznych przemian ma być Kawaler? Jest to terapia na krótką metę.
Piotr Zdanowicz

WysłanyWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie Łaszkowski:
Bezpośrednim organizatorem NKWZD jest ZG, a po. Prezydenta – kol Zygmunt Maśnica, odpowiada za jego praworządność! Wierzę, że za Jego zgodą zaproszenia wysłane zostały wyłącznie do delegatów, czyli osób mających prawo brać udział w ZjeĽdzie. Pomijam możliwość zaproszenia gości.
Panie Nowakowski:
Proszę nie wprowadzać niepotrzebnego fermentu.
Były Prezydent Jan Kawaler jest człowiekiem odpowiedzialnym.
W ogólnie znany sposób złożył dymisję. Szanujmy decyzje innych i własne.
Nie zrobił tego dla zabawy i miał do tego prawo.
Zaproponował osobę/y mającą pełnić obowiązki Prezydenta do czasu wyboru Jego następcy. Zaproponował również termin NKWZD.
Wszystko propozycje zostały przyjęte, i w wyniku głosowania uwzględnione przez ZG.
W statutowym terminie otrzymałem Zaproszenie z programem NKWZD – nie ma tam żadnych rewelacji, które pan opisuje i być nie może, gdyż terminy i podpisy człoąąnków ZG zobowi?zuj?.
Zaproszenie w swoim tytule zawiera podstawowy cel dla jakiego NKWZD jest zwoływany – wybór Prezydenta PZHGP.
Nie rozumie o czym pan pisze. Proszę trzymać się faktów.
wlasota

WysłanyWysłany: Pią Lut 13, 2009 13:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Zdanowicz, z przykrością zauważam, że nie jest Pan ma bieżąco.
Niektórzy delegaci otrzymali suplement do wysłanego wcześniej porządku obrad NKW Zjazdu, sygnowany przez ZG w dniu 10 lutego b.r.
Zmieniony pkt. 3 przewiduje powołanie komisji uchwał i wniosków, zaś dodany pkt. 4 zakłada głosowanie nad przyjeciem rezygnacji Prezydenta Kawalera. Spróbujmy popuścić wodze fantazji i wyobraĽmy sobie, że Prezydent nie zostanie odwołany. Cóż wówczas? Odśpiewać "międzynarodówkę" i do domu. No chyba, żeby poczekać na wnioski, które niewątpliwie wpłyną do komisji. Już się boję, czego mogą dotyczyć i raczej "golonkę" będę sobie musiał odpuścić.
Stanisław

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 7:09
PostTemat postu : Moderator
Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ostatni mój wpis został usunięty. Pyt. do Moderatora lub osoby zajmujacej sie cenzurą.
Polaris

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 7:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Stanisławie widocznie napisał Pan coś pozytywnego o Z. Głównym. A tego niektórzy moderatorzy tego forum bardzo nie lubią. Im wygodniej jak piszą byli członkowie PZHGP i plują na obecną władzę - a Pan Karoń tego nie zauważa, tak na wszelki wypadek.
Stanisław

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 8:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Karoń jeżeli jest prawdą co pisze Kol.Polaris, to powiem krótko jest to sukin....... ,napisałem swoje zdanie na temat wyrzuconych przez KD i ich tłumaczenia na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia. Nikomu nie ubliżyłem,nie wiedziałem,że wg Pana nazwiska Łaszkowski nie wolno używać, chyba,że w formie pochwalnej. Wykasuj Pan i ten wpis.
Janek046

WysłanyWysłany: Sob Lut 14, 2009 10:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Stanisławie coś za coś. Pan Łaszkowski stał się anonimowym obrońcą Pana Karonia na forum " Dobrylot.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: