Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 16, 2019 0:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Piotr Zdanowicz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dariusz0426

WysłanyWysłany: Sro Sty 21, 2009 16:52
PostTemat postu : Piotr Zdanowicz
Odpowiedz z cytatem

Piotr Zdanowicz to Prezydent, który

* doprowadzi do pozytywnego zakończenia, konfliktu z Prezydentem Miasta Chorzowa
* rozładuje negatywne nastroje targające naszym Związkiem,
* przywróci demokratyczne zasady w funkcjonowaniu PZHGP,
* wprowadzi jawne rządy i jasne reguły gry,
* usprawni przepływ informacji,
* wdroży podstawy zarządzania nowoczesną organizacją (ekonomia, kultura, bezpieczeństwo i etyka)

Piotr Zdanowicz zapracował na to poprzez swoją dobrą pracę, jako Prezes Oddziału 0426 i jako Prezes Okręgu Pomorze ?rodkowe. Nienagannie, terminowo i bez zgrzytów kierował również Regionem Północ podczas naszej kadencji.
Piotr Zdanowicz jest dobrym organizatorem, ma autorytet, potrafi kierować ludĽmi, Tworzy dobrą atmosferę. Jest otwarty na ludzi i ich pomysły.
Pewnie w efekcie mojego wpisu, doczekam się posądzeń o wazeliniarstwo, no cóż, taki jest efekt i prawa swobody wypśśśąowiedzi. A dla czego umie?ciłem ten post? Otóż wolę, aby?cie dowiedzieli się o kandydacie na Prezydenta od kogo?, kto go zna i potrafi bez zbędnych i kłamliwych emocji napisać swoje zdanie.
Moje dotychczasowe posty powinny być miar? tego, czy jestem w tym temacie wiarygodny.

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 8:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Zdanowicz na tym forum w większości wypowiadają sie normalni Hodowcy, tacy co to wstąpili do PZHGP bo hodują gołębie i pasjonują ich loty. Hodowcy Ci również jak trzeba to pełnią funkcje w strukturach PZHGP, lecz nie jest to ich celem. Od 1999 roku w PZHGP było normalnie, Koledzy pełniący funkcje w Zarządzie Głównym nie przejadali naszych pieniędzy i po raz pierwszy w historii związku pieniądze zaczęły płynąć w drugą stronę - do Oddziałów i Okręgów. Wybudowano dzięsiątki jeśli nie setki nowych kabin transportowych, jak również nowe lokale związkowe. W okresie tym nie prowadzono agitacji wyborczej, nie zawiązywono w zamian za obietnice funkcji w Prezydium koalicji wyborczych jak to wy obecnie czynicie. Mam przekonanie, że Delegacji (wbrew temu co twierdzą liderzy Pana orientacji) to mądrzy i rozsądni ludzie i potrafią oddzielić ziarno od plew i nie poprą żadnego kandydata namaszczonego przez tych odszczepieńców. My mamy własnych sprawdzonyśśśąąąąąąch w działaniu kandydatów a s? to wiceprezydenci Panowie - Osiński i Ma?nica - oni gwarantuj?, że powierzone PZHGP wielkie imprezy ?wiatowe z olimpiad? wł?cznie zostan? odpowiednio zorganizowane. W mojej Ocenie Pan, panie Zdanowicz masz duże do?wiadczenie ale wył?cznie przed klawiatura.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czajka122

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 13:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polaris pachniesz na kilometr wazeliną.

Powiadasz, że od 1999 Koledzy pełniący funkcje w Zarządzie Głównym nie
przejadali naszych pieniędzy i po raz pierwszy w historii związku pieniądze
zaczęły płynąć w drugą stronę - do Oddziałów i Okręgów.

Jak cię czytam, to przypominają mi się tezy złotej dekady Towariszcza
Osinskowo napisane w stylu takiego jednego spod znaku Pp026.

Polaris, chce ci powiedzieć, że pieniądze można przejadać, to prawda, ale
można je też przypijać. Nie wiem, co gorsze.

Pożyczki powiadasz na zakup kabin?

Kto dostawał pożyczki na kabiny? Tylko ci, co byli wierni, ci co głosowali
na Kawalera. Np. ci z Ciechanowa. Pożyczkę dostali, kabiny nie kupili, i na
dodatek do dziś jej nie spłacili. Im wolno wszystko, bo to pupile Kawalera.
Wierni, zawsze za nim głosują.

Myśmy się też wiele razy starali, ale bez efektów. Nie mamy delegata, żeby
wierchuszce zależało śśśśśśśśśąąąąąąąąąąąąna jego głosie. I nic z tego.

Osiński i Ma?nica

My mamy własnych sprawdzonych w działaniu kandydatów a s? to wiceprezydenci
Panowie - Osiński i Ma?nica - oni gwarantuj?, że powierzone PZHGP wielkie
imprezy ?wiatowe z olimpiad? wł?cznie zostan? odpowiednio zorganizowane.

?miech!!!! Przez 10 lat pokazali, na co ich stać.

Co do tej pory zrobili w sprawie olimpiady?

Nawet nie ustalili, gdzie ma się ostatecznie odbyć. Nie do?ć tego kłóc? się
z sob?, bo każdy chce być prezydentem.

Wszyscy pytani w Dortmundzie o szczegóły polskiej olimpiady, o gadżety,
reklamówki . A oni ?wiecili oczami. Zerooooooooo. Niczego nie maj?. Wstyd.

Osiński i Ma?nica? Kandydaci???

Przez 10 lat pełnych sukcesu rz?dów razem z Kawalerem doprowadzili PZHGP do
s?du, na skraj przepa?ci i grozi nam rozwi?zanie zwi?zku i kurator.

Takich to mamy kandydatów o wiekopomnych dokonaniach z perspektywami
?wietlanej przyszło?ci dla PZHGP.
Stanisław

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 14:16
PostTemat postu : Czajka 122
Odpowiedz z cytatem

Daj sobie na luz, na wypisywałeś na DL dość swych mądrości.Trzymaj je dla siebie.Powiadasz,że nie macie kandydata aby wierchuszce na nim zależało a dlaczego nie macie, nie wierzę,że z całym Oddziele czy Okręgu są same niedołęgi.Nikt nie twierdzi,że Kawaler wszystko czynił bardzo dobrze, ale nie zaprzeczysz,że pożyczki ZG udzielał jak nigdy dotąd.Dajesz przykład Ciechanowa,widocznie tamtejszy Zarząd skoro tak postąpił to nędzne kreatury,które należy rozliczyć za przywłaszczenie włącznie.Ale nie pisz bzdur bo znam Oddziały,ktore otrzymały bezprocentową pożyczkę i dzisiaj dzięki temu mają porządne kabiny i samochody.Akurat mój Oddział nie otrzymał pożyczki ale nie znaczy to,że mam wieszać na ZG psy. Zastanów się.
Polaris

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 14:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czajka z takim jak ty prymitywem trudno a i nie wypada prowadzić polemik. Prawdopodobnie nawet całonkiem PZHGP nie jesteś. Styl szkalowania łudząco podobny do pewnego Marka Ł. Pożyczki dla Oddziałów to wasz dyżurny temat, podaj chociaż 1 Oddział który miał potrzeby i nie dostał takiej. Ponawiam prośbę do Pana Karonia o wylogowanie tego awanturnika z tego forum.
Siwy1717

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 14:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polaris co byś nie pisał fakty są takie że po dekadzie rządów pana K. i spółki prezydent Chorzowa złożył wniosek do sądu o rozwiązanie PZHGP.Myślisz że zrobił to tak pezpodstawnie?
Polaris

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 14:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prezydent zrobił to dla świętego spokoju i trudno się mu dziwić jak Patas kilka razy w tygodniu go nachodził a jego pomocnicy - Dziuban, Łaszkowski i Nowakowski pisali do niego pisma i groĽby. Pisali również do Rzecznika Praw Obywatelskich powielając te same kłamstwa. Większość tych wypocin była edytowana na dobrym locie i każdy normalnie myślący mógł sobie wyrobić zdanie na temat tych rozrabiaków. Ale dla nich rozruba to cnota- uchowaj nas Boże od takich uzdrowicieli.
Pp026

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 15:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czajka122

Którego kandydata popierasz na Prezydenta ?

Umiesz napisać jego nazwisko?
dariusz0426

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 15:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie, proszę o powstrzymanie tej lawiny błota, odbiegacie od tematu. Jeżeli tylko agresja jest dla Was formą konwersacji (komunikacji) to proszę, załóżcie temat "Kodeks Hammurabiego".

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 17:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Dariuszu, pretensje to proszę mieć do zwolenników Pańskiego kandydata. Ta lawina błota o której Pan piszesz to wylewa się z tamtej strony. Ale wracając do tematu - z Pana wpisu wynika, że Zdanowicz chce być prezydentem ale czy potrafi, czy ma po temu kwalifikacje, niech nam Pan przybliży jego sylwetkę tzn. jakie ma wykształcenie, czy kiedykolwiek miał do czynienia z kierowaniem zespołami ludzkimi, czy ma jakieś osiągnięcia zawodowe itd.
ANDRZEJ ŁASZKOWSKI

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 17:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polarus jeżeli pisałem kłamstwa to dlaczego nie skierowaliście pozwu że oczerniam Prezydenta i Prezydium Zarządu Głównego ,przed Prezydentem Miasta Chorzowa i Rzecznikiem Praw Obywatelskich,to co napisałem do tych instytucji to jest święta prawda,pytam się Polarusie za co został ukarany prawomocnie Prezes Okręgu Szczecin?Jak zostały rozliczone oszustwa w Okręgu Szczecin?Napisz które z pism moich były kłamstwem?Chowasz się za nickiem jak tchórz?
Polaris

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Łajszkowski = wymiana zdań z Panem to prawdziwa przyjemność ale lekko odbiega od tematu i pozwoli Pan, że nie będę jej kontynuował. Natomiast sprawy w Okręgu Szczecin o których pan pisze idą ostatnio w dobrym kierunku. Nawet Pan starosta stargardzki wyznał się na Panu i pogonił Pana przyznając rację Zarządowi Okręgu.
ANDRZEJ ŁASZKOWSKI

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 18:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Polarusie jesteś w błędzie i jesteś niedoinformowany nikt mnie nie pogonił ,straciłeś już kontrole nad toczącymi się sprawami,nie mam cienia wątpliwości kto kryje się pod tym nickiem?Były lokator okrąglaka i niezamierzam dalej dyskutować,bo mi honor na to niepozwala.
dariusz0426

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to możliwe, prosiłbym abyśmy używali w stosunku do siebie formy koleżeńskiej, na internecie wszyscy jesteśmy potencjalnie równi i nie ma panów. Więc jeżeli mogę sobie już pozwolić nie czekając na odpowiedĽ, kolego Polaris zobowiązany jestem do udzielenia odpowiedzi. Jako taką proponuję, a jestem do tego przekonany, zwrócić się imiennie do kolegi Zdanowicza o udzielenie odpowiedzi, bo któż to lepiej uczyni jak on sam. Poza tym wykazał się na tyle odważny, czego mu nie zaprzeczycie, że jako jeden z pierwszych, jak nie jedynych kandydatów jawnie pisał na forum PZHGP oraz innych o tej tematyce o swych poglądach, nie wstydząc się ujawnienia swego nazwiska. Więc kolego Polaris, palce na klawiaturę. jak Twoje zapytanie pozostanie bez odpowiedzi, podejmę konwersację udzielając odpowiedzi do których będę się czuł zobowiązany lub uprawniony. Bardzo się cieszę, że padają wreszcie konkretne pytania, liczę na rzetelną polemikę.

WysłanyWysłany: Czw Sty 22, 2009 22:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jest niesamowitym intrygantem. Zmienia niki teraz zwie się polaris. Polaryzuje swoją osobowość i oczernia ludzi. Zastanawiałem się czy w ogóle z takim kłamczuchem polemizować ale postanowiłem odpowiedzieć skoro mnie wywołujesz. Człowieku zwołałeś NKWZD do prywatnych rozgrywek. Podjąłeś sprzeczne z prawem intrygi, gdy wystąpiłem aby przekazano mi uchwałę odpisano, że żadnej uchwały w mojej sprawie nie podejmowano. Gdy ponownie wystąpiłem nie otrzymałem odpowiedzi. Człowieku nie możesz przeżyć, że ktoś odkrył Twoje intrygi i dał im odpór. Widzisz, że nadchodzi koniec bezprawia i czmychnołeś spolaryzowałeś się. Sądu się boisz, bo wiesz, że nie masz najmiejszych szans. Jesteś dobrym ujadaczem z za węgła. Nawet przed Komisjami Dyscyplinarnymi boisz się stanąć do kondrydaktoryjnego procesu. Komuś zarzucasz kłamstwo, ale prawdy się boisz jak diabeł święconej wody. Pożyczki popłynęły w teren ale trzeba sprawdzić kto z nich korzystał. Przykład Ciechanowaśśśśśśśśśśśśąąąąąąąąąąą jest ewidentny, że nie trafiały tam gdzie powinny. Powiesz, że to nie Ty, a może to ja przyznałem j?, na lewych papierach. Przepis paragrafu 65 Statutu mówi jednoznacznie jakie dokumenty s? wymagane do takich transakcji. Dlaczego przydzielili?cie na podstawie miłosnych listów bez wymaganych uchwał? Jeżeli ?wiadomie to znaczy, że stworzono kasę Stefczyka dla kolesiów, jeżeli nie?wiadomie to oznacza potężny brak kompetencji i brak poszanowania dla przepisów. Jeden z tych promowanych przez Ciebie na Prezydenta t? transakcję z Tob? legalizował. Dobry kandydat i wspaniały następca, zabezpieczy tyły. Jeżeli jeste? tak prawdomówny trzeba było mnie zaprosić na NKWZD skoro na mnie nagadywałe? i dać szansę przedstawienia swoich racji. Bałe? się prawdy, a nagranie upublicznione obnażyło nędzę podjętej intrygi. Skoro cały czas twierdzisz, że jeste? taki wspaniały poddaj się kontroli. Dlaczego odmawiałe? przekazania do kontroli dokumentów Prezydentowi Miasta Chorzowa. Wolałe? aby skierował pozew o rozwi?zanie organizacji niż poddać się kontroli. Teraz nie widz?c większych szans na powodzenie w s?dzie zwiałe?. Ale i tak pożyczki sprawdzimy i to dokładnie, zobaczymy jak ten strumień płyn?ł i kogo zasilał. Mizerny człowieku przed prawd? i tak nie uciekniesz. A przy okazji chcę Cię zapewnić, że w s?dzie i tak się spotkamy. Za te intrygi musisz zapłacić, wziołem sobie to za punkt honoru. Mnie na przynależno?ci do tej organizacji nie zależy, ale odejdę sam po wyrównaniu z Tob? rachunków. Nigdy Ci nie ubliżałem i nie my?lę tego robić ja walczę na argumenty. Nie będę tak niskich chwytów stosował jak Ty do Łaszkowskiego i Łaszczycha, ale ja im pomogę i będziesz z tego też rozgrzeszony.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: