Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 25, 2020 20:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Loty gołębi w klatkach wz Wyżymacz 2020
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
arti1982arti

WysłanyWysłany: Sob Kwi 04, 2020 17:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Panie Wiesławie.Cel szczytny,jakiś czas temu była podobna aukcja CHARYTATYWNA w której brałem udział,wtedy wylicytowałem bon na gołębia młodego od hodowcy Jaguś Roman,wiem jak to jest mieć chore dziecko,mam syna 13 lat,który porusza się na wózku,opieka 24 h,ja tylko pracuję,żona wiadomo,że nie może podjąć pracy,jeśli są takie aukcje,to jak najbardziej biorę w nich udział.Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka życzę Artur.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Kwi 05, 2020 12:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lukasz_n napisał:
Rysiek uchował 300 młodych i ma swiadomość że przez wirus interes padnie. Kup lepiej furmanke zboża i dobra maść przeciwbólową bo kilka wiader dziennie bedzie trzeba wniesc do gołębnika. Nadszedł czas dokładać do interesu i to nie mało.

Interes już wygenerował zyski , dom , Mesiek itd. teraz tylko grube zamówienia po 30 /50 młodych , klient osobiście odbiera ...więc dalej kwitnie , milusiej niedzieli drodzy ... Filmik jak lotować bez związku ... https://www.youtube.com/watch?v=Xjr4v5A77UU&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: