Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Gru 08, 2019 10:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 pytam się jak to u was wygląda, PONIEWAŻ W WIELU CZOŁOWYCH HODOWLACH te rzeczy od dawna są wprowadzone gołębnikach. D.L.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nyslow opamietaj sie , ty mic nie znaczydz.
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 16:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę ,że jednak lepiej wychodzi tutaj na forum spieranie się kto ma racje niż wymiana poglądów. Kończę pisanie na jakiś czas a swój udział na forum ograniczę do czytania waszych poglądów …. D.l.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 17:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ludzie mają wiele fanaberii.Jak ich stać to mogą nawet założyć przemysłową hodowle gołębi, założyć komputerowe sterowanie różnymi procesami w hodowli.Ale kolego to nie powiedziane że będą to czołowe hodowle,choć za bardzo nie wiem co masz na myśli mówiąc czołowe.Czołowa hodowla może też być w małej hodowli w małym gołębniku i to na małej działce,nawet na strychu,nawet w obórce.Mogę tobie sypać nazwiskami takich wspaniałych hodowców co ich gołębie zna cały świat. Do tego kolego nie jest potrzebne ogrzewanie panelowe i tym podobne wymysły. A jak już Ci tak bardzo zależy na tych jak piszesz rzeczach,to nawiąż kontakt z taką czołową hodowlą i wiedzę będziesz miał bezpośrednia od tych co to mają i praktykują. Nie myśl o mnie że jestem niegrzeczny ,jestem tylko konkretny.I nie zawieszaj tutaj aktywności tylko bądż bardziej realny.
krzychu84

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z racji braku czasy wyników to u mnie nie ma,długo pracuje no i do pracy daleko. Lotuje gniazdówką gdzie karmik pełny cały dzień A to co wkleję do pojnika to musi starczy do wieczora bo późno wracam. Gołębie mają wolny obloty. W zeszłym roku zamontowalem panel grzewczy, roczniak który cele miał najbliżej panela został drugim roczniakiem i drugim lotnikiem w kat. A w sekcji. Daje to do myślenia.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Ludzie mają wiele fanaberii.Jak ich stać to mogą nawet założyć przemysłową hodowle gołębi, założyć komputerowe sterowanie różnymi procesami w hodowli.Ale kolego to nie powiedziane że będą to czołowe hodowle,choć za bardzo nie wiem co masz na myśli mówiąc czołowe.Czołowa hodowla może też być w małej hodowli w małym gołębniku i to na małej działce,nawet na strychu,nawet w obórce.Mogę tobie sypać nazwiskami takich wspaniałych hodowców co ich gołębie zna cały świat. Do tego kolego nie jest potrzebne ogrzewanie panelowe i tym podobne wymysły. A jak już Ci tak bardzo zależy na tych jak piszesz rzeczach,to nawiąż kontakt z taką czołową hodowlą i wiedzę będziesz miał bezpośrednia od tych co to mają i praktykują. Nie myśl o mnie że jestem niegrzeczny ,jestem tylko konkretny.I nie zawieszaj tutaj aktywności tylko bądż bardziej realny.

Fanaberia to chyba Ciebie dopadła-żeby w Wielki Piatek takie osądy pisać.
Dzieki takim Judaszom to muszę życzenia wysyłać smsem.
Bo pod takimi wpisami nie byłyby szczere.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 19, 2019 19:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A co ma Wielki Piątek do zamieszczonych stwierdzeń. W przeciągu stałeś że Ciebie zawiało.Mnie twoje życzenia jak je wyślesz mało obchodzą jak zeszłoroczny śnieg.Możesz nawet wysłać przez swoje gołębie jeżeli je oczywiście masz.A jeżeli chcesz się pomodlić i ściemę walić żeś taki dobry człek to do kościoła,choć takich Judaszy jak mówisz nie powinni wpuszczać.
I chłopku roztropku nie zapominaj tu nie kaplica a forum dyskusyjne.A życzenia możesz przez pw , bo może nie wszyscy wierzą w twoją szczerość.Chyba bardziej tłumaczyć nie muszę, jak chłop krowie na rowie.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 4:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krzychu84 napisał:
Z racji braku czasy wyników to u mnie nie ma,długo pracuje no i do pracy daleko. Lotuje gniazdówką gdzie karmik pełny cały dzień A to co wkleję do pojnika to musi starczy do wieczora bo późno wracam. Gołębie mają wolny obloty. W zeszłym roku zamontowalem panel grzewczy, roczniak który cele miał najbliżej panela został drugim roczniakiem i drugim lotnikiem w kat. A w sekcji. Daje to do myślenia.

I co tu daje do myślenia,chyba nie ten panel.Twój roczniak miał dobre predyspozycje lotowe,to się zdarza i bez panela,albo twoja sekcja jest tak słaba że twój roczniak resztę pogonił. Teraz kolego proponuję założyć w wszystkich celach podłogówkę i według twojego toku myślenia zostaniesz zaraz mistrzem.Spróbuj do odważnych świat należy. Jeszcze stosuj porady takich mistrzów jak ,Ryszard,arturo i mirek2001,którzy zamieszczają tu "porady bez porad" i mistrz gotowy,mało super mistrz.
krzychu84

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 5:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najlepiej było by aby gołębnik nagrzewal się w ciągu dnia A w nocy oddawał aby wahania temperatury były jak naj mniejsze między dniem A nocą. Wtedy dogrzewanie jest zbędne.
tedy

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 7:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy. Ty na wszystko masz gotową receptę? tak czytając te Twoje wpisy można by sądzić że Twoje rady stosując to pewnikiem droga do mistrzostwa otwarta. To że ktoś ma takie przemyślenia a nie inne to nie znaczy że trzeba zaraz walić gościa cepem, toć sam pisałeś o wolnej i nieskrępowanej wymianie myśli a teraz chcesz swoimi kąśliwymi wpisami utrącić czyjeś przemyślenia. Niechaj każdy pokazuje świat takim jakim go widzi co wcale nie oznacza że trzeba się z tym zgadzać.

pozdrawiam DL
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 15:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Rudy. Ty na wszystko masz gotową receptę? tak czytając te Twoje wpisy można by sądzić że Twoje rady stosując to pewnikiem droga do mistrzostwa otwarta. To że ktoś ma takie przemyślenia a nie inne to nie znaczy że trzeba zaraz walić gościa cepem, toć sam pisałeś o wolnej i nieskrępowanej wymianie myśli a teraz chcesz swoimi kąśliwymi wpisami utrącić czyjeś przemyślenia. Niechaj każdy pokazuje świat takim jakim go widzi co wcale nie oznacza że trzeba się z tym zgadzać.

pozdrawiam DL

A lepsze byłoby przytakiwanie ,akceptowanie ,przyklaskiwanie czy szczere wyznanie co się o tym czy owym myśli.i może ktoś zastanowi się przy następnym wpisie, a może ten gościu ma trochę racji.Mamy już na tym forum takich więc nie wymagaj bym do nich dołączył.Jeżeli widzę że coś odbiega od pewnej rzeczywistości która nas otacza nie boję się o tym głośno skomentować,ale nie znaczy że ktoś musi się z tym zgadzać.Dyskusja to ścieranie się wszelkich poglądów i doświadczeń.Ja go w niczym nie obraziłem nie bądzmy znowu tacy delikatni.Ja nie proszę by obchodzić ze mną delikatnie jak np. bzdury zamieszczam, raczej staram się polemizować lub wycofać z jakiś bzdurnych teorii.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 17:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
krzychu84 napisał:

I co tu daje do myślenia,chyba nie ten panel.Twój roczniak miał dobre predyspozycje lotowe,to się zdarza i bez panela,albo twoja sekcja jest tak słaba że twój roczniak resztę pogonił. Teraz kolego proponuję założyć w wszystkich celach podłogówkę i według twojego toku myślenia zostaniesz zaraz mistrzem.Spróbuj do odważnych świat należy. Jeszcze stosuj porady takich mistrzów jak ,Ryszard,arturo i mirek2001,którzy zamieszczają tu "porady bez porad" i mistrz gotowy,mało super mistrz.

ja tylko mogę ci poradzić i życzyć abyś trafił na tego jedynego specjalistę który ci pomorze , to i nam będzie się żyć lżej z twoimi mądrościami ,, sumienie forum ,,...

POZOSTAŁYM KOLEGOM ŻYCZE WESOŁEGO ALLELUJA I DESZCZY NA LANY PONIEDZIAŁEK

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 17:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="mirek2001"]
rudy51 napisał:
krzychu84 napisał:

Kolego Mirku jak to Kolega Tedy określił-
Rudy. Ty na wszystko masz gotową receptę?
Takze On nie trafi na lepszego specjaliste, bo recepte ma od psychiatry?

A medycyna jest bezsilna w niektórych przypadkach.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 17:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek i tak Ciebie lubię,bo na Ciebie zawsze mogę liczyć.Co bym nie zamieścił
Ty i tak się odezwiesz. A mi za bardzo nie staraj się radzić twoje porady to raczej samobój dla tego co chciałby je w swoje życie wdrożyć .A rada moja dla Ciebie chcesz mieć lżejsze życie tu na forum to Brachu nie wchodż nie czytaj nie zamieszczaj.Ja nie narzekam i nawet z takim jak Ty jest mi tu dobrze.Ale czy Ty to co piszę rozumiesz chyba nie.Jesteś osobnik niereformowany.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 20, 2019 17:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="ARTURO"]
mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
krzychu84 napisał:

Kolego Mirku jak to Kolega Tedy określił-
Rudy. Ty na wszystko masz gotową receptę?
Takze On nie trafi na lepszego specjaliste, bo recepte ma od psychiatry?

A medycyna jest bezsilna w niektórych przypadkach.

Arturo,chyba wiesz że byle żul nie jest w stanie mnie obrazić,Ale staraj się choć nie potrzebny Twój trud.A jak byś czasami nie znal znaczenia żul to poproś rudy ci wyjaśni.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: