Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lip 17, 2019 10:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 Twoje skomentowanie to wiesz gdzie mi lata,chyba mnie już w tym zakresie Twoich wpisów powinneś znać. Ja zawsze jestem zasady pomyśl zanim zamieścisz.Chcesz dyskusji trzymaj się tematu. Więc dalej nie będę komentował.Nie rozrabiaj mały nie rozrabiaj .Dobrego lotu
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 9:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Rudy , ja sprubuje wyjasnic twoje problemy z mojo osobo , po pierwsze ja nigdy nie twierdzilem ze te produktyja uzywam , so najleprze , dla mnie so dobre jestem z nich zadowolony , dlaczego twierdzisz ze nie posiadam w temacie wiedzy , czy miedzy wami jest jakis doktor - profesor - laborant ktöry te preparaty kotrolowal i stwierdzilze to trucizna ?????? , raczej nie , jesli jest inaczej to prosze podajcie jakis oficjalny Komunikat . co do Eiweiss - Bialka , ja nie twierdze ze bialko przeznaczone dla ludzi , jest niedobre dla ptaköw , ja tylko twierdze i to jest Fakt , ze istniejo proszki = Bialko z dodatkem . Anabole-Steroide ,i to nie jest dla ptaköw , to jest doping , czy jestes tak naiwny i wierzysz w to ze ktos cipowie ze daje ten zabroniony produkt ?? at propozycja jest godna zainteresowania , ale to z waszej strony , dlaczego ja mam sponsorowac swojego konkureta , ja nic od niego , nie chce , on chce udowodnic ze ma leprze ptaki , i wy mozecie mu w tym pomuc ps jeszcze raz nie jeden lot wszystkie loty druzyna 2 ptaki , najleprzy lotnik AS , wszystkie loty +konkurs z lotu Finalowego , ja od was szacunku , nie oczekuje , wy macie z tym problem . dobry lot Gregor
hamajuma

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus i Gregor, interesuję się trochę WG i powiem Wam, że Wasze wyniki nie powalają na kolana. Żadnego czołowego wyniku na żadnym jakoś nie zauważyłem. Któraś tam drużyna czy jakiś pojedynczy udany lot i tyle. Tak, że trochę więcej pokory, bo może być tak, że mistrzami jesteście tylko na swoim podwórku.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hamajuma napisał:
Wiarus i Gregor, interesuję się trochę WG i powiem Wam, że Wasze wyniki nie powalają na kolana. Żadnego czołowego wyniku na żadnym jakoś nie zauważyłem. Któraś tam drużyna czy jakiś pojedynczy udany lot i tyle. Tak, że trochę więcej pokory, bo może być tak, że mistrzami jesteście tylko na swoim podwórku.

Nie mogłeś waćpan poczekać z tym kilka dni.
Dolewając oliwy gdy tu nadal grzmi.
Wstrzymć emocje przecie Święta idą.
Poco wyskakiwać na Kolegów z dzidą.
Pozdrawiam.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 11:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol hamajuma , jestes tu zadkim gosciem , ale nalezysz chyba tez do hodowcöw kturzy chco tylko zamacic , widzisz tu znowu problem , ja nie chce sie znowu chwalic , ale tacy jak ty mnie do tego zmuszajo , po pierwsze jest mi nowe , ze Wiarus , bierze , bral udzial na jakims WG ?? co do moich wyniköw to czy to nie czolowe wyniki ??1 lot 1, 8 konk ,2 lot 3 konk . 3 lot 2 konk . lot finalowy 10,12, konk na wg warmia 3 lot z225km , 2 konk , na mwg mazury , 20 najleprzy lotnik , po wszystkich lotach z 1250 golebi , wiec chyba nie najgorzej , moze podasz cos od siebie , co powali mnie na kolana , wiesz tej pokory to ja sobie niejednokrotnie rzycze , ale to zostanie marzeniem , ty jestes teg przykladem . dobry lot Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 12:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor ja zaczynam się bać otworzyć szufladę abyś ty z niej nie wyskoczył.Naprawdę twoje wyniki dla zainteresowanych już są znane nie powielaj je w każdym wpisie bo to stało się nudne . Chyba zapomniałeś że forum to wymiana poglądów a nie narzucanie swoich innym . Najgorzej jak czyjeś gówno widzi się pod lasem a swojego pod nagami nie zauważa. Proszę nie pytaj mnie jakie wyniki mnie upoważniają do zabierania głosu bo jak ci już pisałem liczę że może w tym sezonie wreszcie po iluś tam latach przynależności do PZHGP zdobędę pierwszy dyplom .
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 12:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Gregor46, nie odwracaj kota ogonem. Na wg liczy się finał i pierwszy gołąb, otym się mówi a jakieś tam punktacje i drużyny nikogo nie interesują.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 15:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kol Szpak 65 ty nie musisz sie bac , niech ci inni przestano otwierac to szuflade , niech przestano ponizac moje wyniki , niech nie piszo nieprawdy , i wtedy mamy z tym spokuj , mnie naprawde na tym nie zalerzy , ja wiem co osiagnelem , jest to do sprawdzenia , nie moge sobie na to pozwolic ze ktos podwarza , te wyniki , przecierz ja nie klamie . wiesz kol Szpak , ja lotuje , juz ponad 50 lat , i dyplomy znam tylko ze zdjec , moze tak jak i tobie uda mi sie w tym roku jakis wygrac , ja sie aktywnie udzielam w wymianie pogladöw , i nikomu nie narzucam swoich , ja mam tylko czesto inny poglad na te tematy , wiesz , ja nie lubie , zaklamanych , falszywych , tych ktörzy nikomu nic nie rzyczo , ja do tych nie nalerze , ja pisze prawde , nie obwjajac w bawelne . z tym göwnem , o czym tu mislisz ?? co jest wedlug ciebie u mnie Göwno , prosze podaj kilka przykladöw , , dobry lot Gregor .
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 15:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oczyszczenie po locie z toksyn ,zapobieganie przeciw przeniesienu z kabiny rożnego rodzaju bakterii oraz oczyszczenie dróg oddechowych.
tedy

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 15:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor, twoje wyniki są niewiarygodne bo nich ich rzetelnie nie weryfikował i stąd masz takie same problemy jak ten Wasz mistrz o którym sam pisałeś. Gdybyś się poddał weryfikacji wymaganej w Polsce to niestety ale twoje papiery do kosza. A swoją drogą to całkiem ciekawe by było Gregor w każdym obejściu coś prawie tak jak święty Gregor.

pozdrawiam DL
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 16:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja , moje ,jestem mistrzem i do tego wielokrotnym itd itd ..... jak co dziennie parę razy tego sobie nie przypomnisz to twoje poczucie wartości drastycznie maleje . Ja aby się dowartościować patrzę na moje dzieci i wnuki . Jestem bardzo dumny z tego jak sobie w życiu radzą , że wnuczki najchętniej chciały by cały czas być u dziadków i to jest coś pięknego . Gołębie to moja pasja i relaks ale na pewno ich wyniki nie stanowią o mnie .
Trochę luzu i szacunku dla innych bo wbrew temu co pisze nawiedzony Siwy 7 niektórzy tu piszący to naprawdę mistrzowie którzy na tym sporcie zęby zjedli a jeżeli z jakiś powodów nie chcą ci ujawni swoich wyników (bądź nie mają takiej potrzeby ) to tylko wzbudza mój szacunek . DL
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 18:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Szpak , nie wiem z czym masz problemy , jeszcze raz , ja nigdy od siebie tu nie pisalem o moich wynikach , to wy waszymy kometarzami , podwarzaniem , moich wyniköw jestescie to przyczyno , zobacz typowy przyklad , co pisze Tedy , czy ty to rozumiesz , o co temu panu chodzi ? nasze winiki so na bierzaco werifikowane tz po karzdym locie przez zarzad glöwny , nie jak u was po lotach , my mamy tydzien czasu na reklamacje , nie jak u was mozna nawet po miesiacach zobacz wasz olimijczyk w kat F , ja jestem tez dumny z moich dzieci mam dwoje i trzy wnuczki , wiec jest podobnie jak u ciebie co to oznacza naprawde Mistrzowie ?? , nie ma röznych mistrzöw , albo jest sie mistrzem , lub nie innej mozliwosci nie ma , jest tylko ruznica w jakej konkurecji . wiesz muj szacunek wzbudza ten ktöry gra w otwarte karty i sie przedstawia .dobry lot Gregor
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 18:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NAMYSŁÓW napisał:
Oczyszczenie po locie z toksyn ,zapobieganie przeciw przeniesienu z kabiny rożnego rodzaju bakterii oraz oczyszczenie dróg oddechowych.

PONAWIAM czy i w jaki sposób oczyszczacie organizm gołębi po locie......
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="zen0171"]Przykro że dyskusja zeszła do takiego poziomu. Miałem nadzieje ze będziemy wymieniać argumenty, nie inwektywy. Strach cokolwiek napisać na forum bo prawie każdy temat kończy się wzajemnym obrażaniem.
Jesteśmy dorosłymi facetami, dyskutujmy więc jak faceci a nie szukajmy w każdym słowie okazji by komuś przyłożyć. Czasem warto odpuścić. Mieć inne zdanie to nie grzech, bez rónicy zdań, poglądów i doświadczeń świat byłby nudny.
Proponuje mały reset, spróbujmy raz jeszcze na argumenty. Niedługo będziemy składać sobie życzenia świąteczne. Jutro zaczynamy triduum paschalne więc warto dać sobie szanse.
Sorry za moralizowanie ale to z sympatii do Kolegów :-)
Teraz do rzeczy.
Temat białka z serwatki jest ostatnio na topie, wystarczy obejrzeć ciekawe wypowiedzi hodowców:
Kolego Zenku myslę, ze jestes niesprawiedliwy.
Pisałeś o nabytkach, gratulowałem i zadałem pytanie jak sobie poradzą gołębie od Gregora na ciężkiej ziemi swietokrzyskiej.
I jezeli mój post to nie była wymiana argumentów to cóż takiego?
Może przynajmniej mnie oświeć, bo Twoja odpowiedz odbieram jako potwarz.
Mam nadzieję, że My jestesmy dorosłymi facetami- a nie gówniarzami szukającymi kibiców na forum.
Bo wydaje mi się, że Twoje wpisy sa konsultowane z kimś spoza naszych granic.
Pozdrawiam
Arturo
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 18:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ziemia Świętokrzyska to trudny teren, to się zgadza , akurat wiem o czym mówię. Tu gołębie niemieckie nie dadzą rady. Jest tu wielu hodowców co tymi gołębiami nic nie wylatali. Za miękkie ptaki.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: