Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lip 18, 2019 13:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Olimpijczyk
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sylwek59

WysłanyWysłany: Nie Lut 17, 2019 21:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ok, kończę temat. Jak chcesz to możemy popisać na PW lub porozmawiać przez tel. Nie chcę odbierać komuś życiowego sukcesu, jeśli wszystko było ok. Być może sam hodowca jest tutaj krystalicznie czysty. Jednak szum jaki się wkoło tego zrobił na pewno nie stawia nas jako PZHGP w dobrym świetle. Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kowalmm

WysłanyWysłany: Nie Lut 17, 2019 22:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sprawa napisał bym bardzo przykra!Wystarczy postawić się w sytuacji, co czuł bym jeśli owa sprawa dotyczyła by mnie.Hodowca błąd wychwycił i zgłosił ,cuż więcej mógł?
Obliczeniowiec to bardzo ważna funkcją.Nie jestem do końca w temacie na jakich zasadach zostaje się obliczeniowcem.Wydaje mi się że tym może zająć się każdy,nie musi to być hodowca a nawet zrzeszony członek.Tak mi się bynajmniej wydaje jeśli tak nie jest proszę mnie poprawić.Jakie więc musi spełnić warunki osoba która chce być obliczeniowcem?Jeśli ktoś wie niech napisze.
Wydaje mi się że tak ważna funkcja powinna być sprawowana jedynie przez osoby które powinny posiadać certyfikat który wydawany był by przez PZHGP po zaliczeniu szkoleń.Osoba ta kompetencją powinna odpowiadać przed władzami PZHGP i w razie jej braku tracić prawo do wykonywania owej funkcji w naszych szeregach.Być może wtedy nie było by takich bubli.
W tym sezonie obliczeniowiec mojego oddziału źle wpisał czas mojego gołębia na jednym z lotów.Sprawa została zgłoszona lista z lotu oddziałowego jest na stronie nadal z pomyłką.Na liście z rejonowej jest już wprowadzony właściwy czas.Ja mam to "szczęście"że mój nie wylatał wyniku na tytuł olimpijski!
W moim przypadku winna jest osoba pełniąca funkcję administratora strony która powinna zamieścić poprawiony lot na stronie.
Ja osobiście współczuję hodowcy.Myślę iż ZG powinien wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć regulamin który pomoże uniknąć takich incydentów.By osoby odpowiedzialne za pewne funkcję podchodziły kompetentnie do powieżanych im zadań.
By hieny nie miały na czym żerować.Bo to co powstało wokół tej sprawy to smród padliny którą ciagają te hieny.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Lut 18, 2019 6:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie kowalmm . Nie wiem kim jesteś i co zrobiłeś dla tego związku ale nawet będąc parokrotnym mistrzem Polski nie masz prawa nazywać innych kolegów hienami .
Ta sytuacja rodzi pytania i koledzy je zadają . Wielu z kolegów zastanawiało się kiedy został zgłoszony tren błąd. Kol wiarus napisał że wszystko było ok tylko błąd był na "stronce" . Dla każdego kto ma chociaż elementarną wiedzę jest jasne że na stronie oddziału ukazują się wyniki wytworzone w programie przez rachmistrza
Dane tam umieszczone są sczytywane z kostek lub wprowadzane ręcznie po odbytym locie . Skoro te dane były na stronie znaczy przynajmniej jeden lot
się już odbył .
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 18, 2019 6:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Szpak dla większości kto ma wiedzę i myśli logicznie rachmistrz mógł poprawkę nanieść ręcznie i wydrukować listę prawidłową ,lecz nie wszyscy to rozumieją,choć ciągle to tłumaczę.Odpuszczam ten temat bo za mocno mnie irytuje i piszcie co chcecie .Dl
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Lut 18, 2019 7:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol wiarus myślę że kolegów tu piszących nurtuje pytanie nie jak tylko kiedy zastała naniesiona ta poprawka . DL.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 18, 2019 7:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma to większego znaczenia jak hodowca zgłosił błąd w regulaminowym czasie.Regulamin nie został naruszony.DL
kowalmm

WysłanyWysłany: Pon Lut 18, 2019 22:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 jeśli Ty nazywasz kolegą kogoś kto celowo szuka drugiego dna sprzedając informację yotubowey hjenie to chyba nie mamy o czym pisać.
Ja przedstawiłem jak było u mnie i jak dla mnie sprawa wygląda niemal podobnie.Gdyby mój pomylony na listach gołąb wylatał wynik mogła by być podobna sytuacja jeśli by ktoś zechciał zajrzeć na listy widniejace na stronie oddziału.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Czw Lut 21, 2019 18:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie odpowiedzmy sobie na kilka pytań:

1. Czy gołąb brał udział w lotach (zawodach)? - tak brał!
2. Czy gołąb zdobył wspaniały wynik który pozwolił mu reprezentować Polskę na Olimpiadzie? - tak zdobył!
3. Czy Rachmistrz przyznał się, że pomyłka numeru to jego wina? - tak przyznał się!

Tak więc https://www.youtube.com/watch?v=jhix6Xktu7A

p. s.

Czy psemek i tatuś wciskają ludziom selekty? tak wciskają!

Pozdrawiam.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lut 23, 2019 18:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
Panowie odpowiedzmy sobie na kilka pytań:

1. Czy gołąb brał udział w lotach (zawodach)? - tak brał!
2. Czy gołąb zdobył wspaniały wynik który pozwolił mu reprezentować Polskę na Olimpiadzie? - tak zdobył!
3. Czy Rachmistrz przyznał się, że pomyłka numeru to jego wina? - tak przyznał się!

Tak więc https://www.youtube.com/watch?v=jhix6Xktu7A

p. s.

Czy psemek i tatuś wciskają ludziom selekty? tak wciskają!

https://www.youtube.com/watch?v=suImwcSB0f4

Pozdrawiam.
Stanisław

WysłanyWysłany: Wto Mar 05, 2019 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto i po co wprowadził termin sygnalistów i to rzekomo ma być zaszczyt bycie tymże.
frablo

WysłanyWysłany: Czw Mar 14, 2019 7:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem co znaczy termin "polotowy okres reklamacyjny". Pierwsze listy konkursowe powinny już dawno być złożone w okręgu. Obliczeniowiec wie i nie reaguje 4 do 5 tygodni. Później dziwicie się, że jest zamieszanie
gołębnik2222

WysłanyWysłany: Pią Mar 22, 2019 7:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zaczynam dopiero hodowle i moim marzeniem jest wyhodować choc jednego asa który by był olimpijczykiem lub takiego ktory by wrócił z Barcelony albo innych lotów po wyżej 1000 km .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: