Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lip 16, 2019 20:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Olimpijczyk
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 18:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PZHGP poinformował cały świat o zweryfikowanym wyniku tego ptaka na olimpiadzie co chcesz wiedzieć jeszcze co ptak jada na śniadanie :?:
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 20:45
PostTemat postu : Szkopy i Kacapy
Odpowiedz z cytatem

Przeklęci Szkopy i Kacapy!

https://www.youtube.com/watch?v=TTkiIai7kfI

Życzę miłego wieczoru rodakom o podobnych poglądach!
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 21:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj Cała Prawda .......POZDRAWIAM .JAK ZAŚPIEWALIŚMY TEN KAWAŁEK Z CHUREM NA 11 LISTOPADA LUDZIE MIELI ŁZY W OCZACH .......
https://www.youtube.com/watch?v=RBB2WSgUEYs

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Pon Lut 11, 2019 21:06, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 21:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widać do Gregora trzeba po rusku pisać wtedy on panimaju i nie będzie się zachowywał jak by był na ciągłym haju.

pozdrawiam DL
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 21:02
PostTemat postu : Re: DWA ŁAPSERDAKI
Odpowiedz z cytatem

Kolego Gregor Nie bardzo rozumiem twojego postępowania . W pierwszym wpisie piszesz takie zdanie ( , my wszyscy mamy zaufanie do Olimpijskej komisji weryfikacijnej . wiec problem rozwiazany ,) A później domagasz się jakiegoś wyjaśnienia od ZG bo jest dużo niejasności . Więc masz do tej komisji zaufanie czy nie .Ta cała dyskusja na ten temat wygląda mniej więcej tak
Działo to się wtedy kiedy płonącą Wisłę ludzie gasili słomą. W słonecznym Cieniu na miękkim kamieniu usiadła siedmioletnia staruszka. Podszedł do niej niski facet wysokiego wzrostu i nic nie mówiąc rzekł Miałem dwóch synów, jeden poszedł na wojnę i zginą a teraz siedzi w porcie i czyta gazetę. Drugi poszedł do portu. Tam były trzy statki, jeden cały, drugiego połowę a trzeciego wcale nie było. Wsiadł do tego trzeciego i popłyną na liczącą tysiąc osób bezludną wyspę. Tam powitali go biali murzyni. Syn wdrapał się na dorodną sosnę i zaczął zrywać ogórki. Tubylcy patrzyli się na dorodny spadek pomidorów. Wreszcie facet kasztanowca wkurzył się i nic nie mówiąc rzekł złaź mi pan z tego kasztana, bo mi żołędzie zwiędną. To wszystko zostało zapisane na siódmej fałdzie spódnicy babci, która umarła rok przed swoim urodzeniem, trzymając w ręku kwadratowe kółeczko .

Uczepiliście się człowieka i jak te pijawki powolutku delikatnie pijecie krew . Dajcie temu człowiekowi żyć i cieszyć się swoim sukcesem i ciężką pracą . Pokażcie że tez tak potraficie , nie słowami ale czynem. A wtedy my poszukamy zapisu na babcinej fałdzie i kwadratowych jaj . A wierzcie mi nikt nie jest bez winy . Pozdrawiam dl
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 11, 2019 21:25
PostTemat postu : DWA ŁAPSERDAKI I DODATKI
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega Hodowca082.napisał m/n.....

Uczepiliście się człowieka i jak te pijawki powolutku delikatnie pijecie krew . Dajcie temu człowiekowi żyć i cieszyć się swoim sukcesem i ciężką pracą . Pokażcie że tez tak potraficie,nie słowami ale czynem.
Bravo Szanowny Kolego za ten wpis.Wszystko wyjaśnił Kolega wiarus i to dogłębnie,ale mędzić,podnosić ciśnienie włascicielom olimpijczyka,podgrzewać atmosferę,i jeszcze żądać wyjaśnień od Zarz.Gł to tylko potrafią.....przemilczę to określenie.Tego się już czytać nie da co wypisujecie.Może.tę żałosną propagandę zakończycie,i koledzy z zagranicy do was dzwonić nie będą,bo zęby jak perła,co jeden to przerwa,co drugi wybity,a co trzeci przegnity.Dobrej nocy życzę i oby wam się przyśnił olimpijczyk którego jesteście właścicielem.Tego szczerze życzę.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
darek4ey

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piszac w tym poscie nikogo nie obrazilem tak jak ja sam zostałem ,po drugie nikt mi nic nie obiecał ani nie zapłacił. Ale jak ktoś jest zwykły hamem!!! Chodziło mi o to że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, a ogromny wysiłek w swoje hodowle wkładają też inni hodowcy. Zauważyłem raczej tu solidarność ślązaków bo swojego to trzeba bronić za wszelką cene, a cała reszta Polski to tam mają słabe gołebie, albo nie mają zielonego pojęcia. Kolega AKCES napisał wam nawet jak to wyglada od strony rachmistrza ale wy jesteście jak ślepy koń zapytany czy wystartuje w Wielkiej Pardubickiej to on że nie widzi przeszkud. I oby tak dalej żeby olimpijczyki się kluły tylko na śląsku a reszta to niech tylko Jeżdzi na wystawy i niech podziwia te wspaniałe ptaki. To teraz zobaczymy od tego 2019 roku jak nie bedzie można brać wyników z połączonych oddziałów ilu będzie wspaniałych mistrzów ze śląska? Życze udanego sezonu 2019 Dla wszystkich uczciwych hodowców
Ass

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 13:17
PostTemat postu : Polskie partyzanty
Odpowiedz z cytatem

Panowie a może tak za dużo tej Polskiej partyzantki, kilka wyników do MP odrzuconych ale gołębie z tych hodowli na olimpiadzie brylują ,kolejny olimpijczyk z pomyłką w numerze. U nas jest tak, że każdy dostaje spis i ma 7 dni na reklamacje, jeżeli nie zgłosi pomyłki to gołębia nie ma, po każdym locie jest 7 dni na reklamację, jeżeli wyniki są wprowadzane przez przegranie z czytnika to nie ma możliwości błędu, jeżeli wprowadza ręcznie to zaraz po zgłoszeniu powinien to poprawić na liście elektronicznej bo to widzą wszyscy i jeżeli tego nie zrobił to też jest partyzant. Czy coś wiadomo o bracie bliźniaku tego olimpijczyka? I ostatnia uwaga jedna pomyłka na liście i akurat trafiło na olimpijczyka, prawdopodobieństwo prawie jak z 6 w totka. I nawet jak Kol. Puchalski swoją renomą zaświadczy ze wszystko jest ok to jakoś tak do końca nie czuję się z tym dobrze a co dopiero koledzy z zagranicy!
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 14:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Darek4ey Jak jesteś tak dobrze zorientowany to proszę cie pokarz mi tych Ślązaków co piszą w tym temacie . Kolega Wiarus Białystok ,Kolega Wiesiu Puchalski Ostrów Wielkopolski , Hodowca82 Gorzów Wielkopolski ,mirek2001 Mazowsze. Pozostałych dwóch piszący w tym temacie nie znam . Pozdrawiam dl

Kolego Ass Jak najbardziej masz rację . Ja też zawsze powtarzam . Robić wszystko zgodnie z regulaminem i nie będzie żadnych niedomówień. Błędy się zdarzają tylko umarli się nie mylą .Najważniejsze jest aby te błędy w porę wyjaśnić. Ja w tym oddziele nie lotuje i jak tam to sie odbywa nie wiem. Dlatego nie podważam wiarygodność Olimpijskiej komisji weryfikacyjnej gdyż na obecna chwile jest to jedyne źródło informacji. Uważam ze gdyby było coś nie tak to na pewno by to nie przeszło. Ja dokładnie zdaje sobie sprawę z wątpliwości i zniesmaczenie wielu hodowców. Ale dopóki niema oficjalnego stanowiska na to że było coś nie tak .To jest to tylko gdybanie co by było gdyby było. Nieraz słowa bardziej ranią jak nóż i zawsze trzeba sobie zadać pytanie . Gdybym to ja był po tej drugiej stronie. Pozdrawiam dl
AKCES

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 15:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Byłem przekonany, że po wpisie w którym opisałem kolejne etapy tworzenia listy konkursowej i bazując na wyjaśnieniu obliczeniowca z Tarnowskich Gór dotrze do wszystkich że było coś nie halo.Widzę jednak, że część na pozór poważnych ludzi lub uważających się za takowych pisze tak jak gdyby została zahipnotyzowana i bardzo wierząca Komisji weryfikacyjnej. Otóż moim skromnym zdaniem Głowna Komisja Weryfikacyjna posiadała wszystkie poprawione i przygotowane dokumenty potrzebne do weryfikacji, bo inaczej ten numer by nie przeszedł.Jeden wyjątek Komisja Ta na pewno nie sprawdziła pierwotnej wersji spisu tego hodowcy który : Regulamin Lutowo-zegarowy Rozdział IV punkt 9 cytuję,,Spisy gołębi, przyporządkowanie obrączek elektronicznych gołębiom – wykonuje się zgodnie z instrukcjami obsługi danego systemu ESK. Spis gołębi wprowadzony do systemu obliczeń przez
rachmistrza musi być zgodny z listą zarejestrowanych gołębi w systemie ESK." Następnie Punkt10.W trakcie sezonu lotowego nie można dokonywać żadnych zmian w złożonym spisie gołębi a ponadto
obowiązują następujące zasady:wydruk protokołu przyporządkowania obrączek elektronicznych gołębiom ze spisu przedlotowego,
opieczętowany i podpisany przez Komisję Lotową zabezpiecza się w
Oddziale ,Jak wynika z oświadczenia obliczeniowca wszystkie listy były wykonane z niewłaściwym numerem gołębia , bo zmianę dokonał po lotach jak olimpijski gołąb zrobił ten wynik.Jeżeli nawet miał to zgłoszone po pierwszym locie konkursowym to i tak to było za późno bo zgodnie z regulaminem to już w trakcie sezonu. Aby poprawić te rzekomo niewłaściwe listy konkursowe, konieczne było /jak pisze obliczeniowiec/ poprawienie spisu gołębi i przeliczenie ponowne lotów.Jeżeli nowy spis dołączono do dokumentacji wówczas Komisje weryfikacyjne wyższego szczebla czyli Okręgowa, Rejonowa i Głowna dokumentację miała OK.
Natomiast nie mam wątpliwości że nic nie wiedziano o tym w Oddziale Hodowcy bo zgodnie znowu z regulaminem Lotowo-zegarowym sporządzone listy dwukrotnie, musiał ktoś przed wysyłka do Okręgu podpisać dwukrotnie nie podejrzewam że nie zapytał dlaczego? a skoro nie zapytał i podpisał w ciemno to pozostawiam to bez komentarza.
I jeszcze raz tu nie chodzi o hodowce , oddział, Okręg tu chodzi o uczciwość i jednakowe traktowanie wszystkich bo regulaminy tworzone na szczeblu Zarządu Głównego PZHGP powinny obowiązywać w całej Polsce.
Jeśli ta próba wyjaśnienia tej sytuacji jeszcze jest niezrozumiała i nie logiczna to proszę napisać w którym miejscu. A wiarę w tych czy innych oraz inwektywy pod adresem niektórych Kolegów proszę zostawić na inną okazję , bo to jest nieeleganckie.
Pozdrawim.D.L
darek4ey

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 16:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W swoim poście napisałem tak jak kol. Ass i za to zostałem zaatakowany ponieważ inni skupili się na tym kto tą sytuację ujawnił niż na samym wyjasnieniu problemu. Dla mnie cały problem polega na tym że wogle coś takiego sie wydarzyło i to wszystko, a nie kto to ujawnił. A cała prawda jest taka że coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca !!!
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

AKCES do tej pory myślałem ze prowadzisz tu prywatną wojnę z ZG .W sprawie Olsztyna Cię popierałem ,lecz tu nie masz racji.Z tego co piszesz odnoszę wrażenie że nie masz pojęcia w czym rzecz .Co mają wyniki ptaka do listy poglądowej zamieszczonej na stronie internetowej oddziału i kiedy ona została poprawiona ,skoro nie jest to żaden dokument.Ptak przeszedł dwie komisje weryfikacyjne okręgową następnie główną i brak podstaw do odrzucenia wyniku.
Jak widać Ty i paru jeszcze jest mądrzejszych .Nie mam pojęcia co tu jest skomplikowanego do zrozumienia całej sytuacji.Jedyny problem to brak doświadczenia rachmistrza co nie wiedział jak wymienić listę poglądową na stronie ,której wszyscy się tak uporczywie trzymają ,choć to żaden dokument.Wypisując te bzdury uwłaczacie własnej inteligencji.
AKCES

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 20:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiarus,to Kolega uczapił się list na stronie internetowej i do nich odwołuje się.Ja nie oglądałem żadnych list poglądowych a w swojej ocenie bazuję na oświadczeniu Obliczeniowca z Tarnowskich Gór . Nie chciałbym Kolegi obrażać ale wygląda na to że Kolega ma coś zakodowane i przy tym ciągle obstaje. Przecież on wyraźnie pisze, ze zmiany te zrobił w trakcie sezonu lub zaraz po i tłumaczy, że podmienił listy w jakimś okresie reklamacji.
1. nie ma jakiegoś okresu reklamacji na wszystkich list . Jest czas na przesłanie oddzielnie z poszczególnych lotów. Ponadto aby zmienić listę konkursową musiał zmienić jak wcześniej pisałem w bazie gołębi numer tegoolimpijczyka[/b]. Jest jeszcze jeden szczegół, jeżeli obliczenia robione były programem Pana A.W. to na pierwszej stronie jest data i czas przetworzenia lotu . Jeżeli zrobił to zgodnie z zasadami , możne to być dowodem w sprawie, chyba ze dokonał zmian ręcznie w pliku tekstowym wówczas należałoby sprawdzić komputer. I Kolego przestań robić z tego jakaś walkę bo ja chcę tylko uświadomić i pomoc zainteresowanym w rozwikłaniu całek kwestii.
Jeśli chcesz jeszcze prowadzić polemikę to koncentruj się na dostępnych przytoczonych faktach bo takie bujanie w obłokach i przypisywanie sobie ponad przeciętnej inteligencja przynajmniej w moich oczach nie wynosi Cię na wyżyny.Przede wszystkim czytaj ze zrozumieniem to co jest napisane.
Pozdrawiam. D L
p.s. Nie przypominam sobie ze coś pisałem na temat Olsztyna , niewiele o tej sprawie wiem i szczerze mówiąc nie bardzo mnie to interesuje
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lut 12, 2019 20:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O jakich faktach piszesz że ,,wypadałoby sprawdzić komputer".Zrozum wreszcie że listy przesłane musiały być poprawione ręcznie co jest dla mnie oczywiste bo inaczej ptak nie miałby czego szukać z innym numerem na wystawach bo nikt o zdrowych zmysłach by tego nie przepuścił. W dodatku komisja weryfikacyjna okręgowa, bo taką powinien przejść aby znaleźć się na ogólnopolskiej ,następnie
główną .Jak w dalszym ciągu tego nie skojarzysz to ja nie mam słów.Ktoś napisał że błąd dotyczył jedynie olimpijczyka co nie musi być prawdą, gdyż sprawdzono jednego ptaka i nie wiadomo ile jeszcze zostało pomylonych.W tym celu należałoby porównać listę wyników poprawionych [wysłanych] z listą z programu ze stronki.Co do intelektu to jestem przeciętniakiem ,jak większość:) DL
Ps.W temacie Olsztyna pomyliłem Twój nick.Przepraszam
AKCES

WysłanyWysłany: Sro Lut 13, 2019 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiarus ,,wypadałoby sprawdzić komputer" to nie jest stwierdzenie żadnego faktu.Wygląda ,że zostałeś jedyny , który po moich dosyć dokładnych wyjaśnieniach jeszcze nie czai bazy.I to bym nazwał faktem.
Dziwię się ,że uznajesz się za inteligentnego człowieka a pomimo wykazanych oczywistych przegięć w omawianym temacie z uporem maniaka bronisz przegranej sprawy. Ja jestem świadomy ,że nikt nie zorganizuje drugiej olimpiady i nie wyprostuje zaistniałej sytuacji,ale przynajmniej na przyszłość
może wszyscy wyciągną właściwe wnioski.Jeszcze raz dla jasności sprawy tylko dla Ciebie napiszę kto tu ponosi odpowiedzialność za ten stan rzeczy o winie nie będę mówił bo to jest w gestii Komisji Dyscyplinarnych.
1Hodowca - bo nie zgłosił na pisie reklamacji i nie mamy pewności w którym momencie to było jedno jest pewne że najwcześniej po pierwszy locie jak ukazała się lista na stronie Oddziału. Nie wykluczone również /brak dowodów/że było to po sezonie jak okazało się że któryś z gołębi zrobił dobre wymagane konkursy.
2.Obliczeniowiec - bo w trakcie sezonu nie można poprawiać spisu gołębi tzn. ich numerów rodowych. Te czynności powinny być wykonane przed pierwszym lotem konkursowym.
3.Wiceprezes/s organizacji lotów Oddziału Tarnowskie Góry -bo pozwolił na
niezgodne z regulaminem czynności obliczeniowca . Nie wiem kto tam podpisywał listy konkursowe przesyłane po każdym locie do okręgu jeśli Prezes to również musiał wiedzieć o tej sytuacji /chyba ze listy nie były zgodnie z regulaminem wysyłane- to tez nieprawidłowość.
4.Komisja weryfikacyjna Oddziału- bo w jej skład wchodzi Wiceprezes d/s org lotów i to Oddział przygotowuje i kompletuje dokumentacje.
5.Komisje weryfikacyjne wyższych szczebli a więc Okręgowa,Rejonowa i Głowna -bo zakładam że niedokładnie przeprowadzili weryfikację nie porównując spisu przedlotowego wysłanego do wyższych jednostek z Oddziału przez obliczeniowca wpisanego do programu ze spisem dołączonym przez Oddział po lotach do weryfikowanej dokumentacji hodowcy . Nie biorę takiego zdarzenia pod uwagę, że to zauważyli i przepościli dalej, wierzę w ich uczciwość.
Tyle z mojej strony , jeżeli jeszcze Kolego masz jakieś wątpliwości moja rada nie musisz oczywiście z niej skorzystać ale daj sobie spokój z rozstrzyganiem kwestii wg kryteriów wiary i mącenia ludziom w głowach bo to nie ta płaszczyzna.
Pozdrawiam DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: