Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Lip 22, 2019 22:36 Zobacz posty bez odpowiedzi
Olimpijczyk
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:02
PostTemat postu : Olimpijczyk
Odpowiedz z cytatem

Sprawa Polskiego olimpijczyka w kategorii ,,F" została wyjaśniona.I myślę że wypadałoby o tym napisać.Przeprosin za oszczerstwa zapewne nie będzie
bo do tego trzeba mieć krztę honoru.Jednak całą odpowiedzialność za to ponosi judasz ,który to sprzedał i musi zdać sobie z tego sprawę.I tu jest chwila zadumy.
http://0159.oddzial.com/
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Hodowca082

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiarus Doczekaliśmy takich czasów gdzie konfidentów judaszy i sprzedawczyków nie brakuje. Są to śmieci tak zwane odpady z próbówek ludzie niespełnieni którzy w swoim marnym życiu nie osiągnęli niczego. A jeśli już coś to tylko przez nieuwagę innych. Jedyny cel jaki trzyma ich przy życiu to podesranie i zgnojenie drugiego człowieka . Jak patrze na pewną część tego społeczeństwa zwyrodnialców, zboków, morderców, i kapuśi . To zastanawiam sie jak długo taki świat będzie istniał . Pozdrawiam dl

Jak ktoś kiedyś napisał.

To jak ten prorok z TVN-u co mózg związany i zbyt płytki.
Choć w własnym szambie brak mu tlenu
To dusząc się wciąż kąsa w łydki.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 11:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca 082 taki świat istnieje od tysięcy lat i zapewne przetrwa jeszcze Nas.
Czy jednak odchodząc z niego nie będziemy mieli poczucia winy to jest sprawa indywidualna . Zakładając prawdę teologiczną i tak będziemy się musieli do wszystkiego przyznać,czy jednak będzie jeszcze szansa coś naprawić trudno powiedzieć.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 12:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wielk Szacunek że Człowiek postrony.
Prostuje kłamstwa cwaniaka.
Narobił krzywdy cwaniak ułomny.
Szkalując swojego Rodaka...
To już nie rodak zdał się mamonie.
Co go z zachodu wciągneła.
Ułomny cwaniak na swojej stronie.
Wyświetla kłamliwe dzieła.
To pokrzywdzony musi się bronić .
Przed tym ułomnym cwaniakiem.
Przedstawiać Prawdę i za nią gonić.
Walczyć z psełdorodakiem.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy przedmówcy cały czas wierzyłem że sprawa się wyjaśni i prawda się obroni . W pełni się z wamy zgadzam że najłatwiej wylac pomyje a potem zamilknąć , bo się przecież nic takiego nie stało . Ci ludzie pomyłkowo nazwani tylko ludzmi nie mają żadnego kręgosłupa moralnego , a bezkarność ich czynów utwierdza ich tylko w przekonaniu że mogą wszystko . Ważne jest to żaby nie przechodzić obok takiego zachowania obojętnie i je piętnować. Jak słusznie piszecie są to ludzie którzy nic w życiu nie osiągnęli tacy nieudacznicy życiowi gotowi są na wszystko aby zaistnieć i czyimś kosztem mieć ubaw , a bogu dycha winny prawy człowiek musi udowadniać swoją niewinność .
Jeszcze raz cieszę się ze się wyjaśniło , SZKODA tylko że taki głupkowaty przekaz idzie w świat jako sensacja . A KOLEGÓW KTÓRZY NIE DALI SIE ZWIEŚĆ GŁUPOCIE POZDRAEIAM MIREK

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 12:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MYŚLĘ ŻE KOLEGA SEBASTIAN NIE BĘDZI MIAŁ NIC PRZECIWKO WKLEJENIU TEGO SPROSTOWANIA
KOLEGO SEBASTJANIE TYLKO TEN SIE NIE MYLI CO NIC NIE ROBI !!!!
Szczere gratulacje dla hodowców Banysch Aneta i Marcin !!!!!

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 04.02.2019

Witam wszystkich hodowców.

Będąc obliczeniowcem Oddziału 0159 Tarnowskie Góry czuję się winny zaistniałej sytuacji, przez co chciałbym złożyć kilka słów wyjaśnień.

Gołąb kol. Banysch Aneta i Marcin o numerze PL-0160-18-5682 podczas ręcznego wprowadzania do programu obliczeniowego został przeze mnie pomyłkowo źle wpisany (tj. PL-0160-18-5582).

Na wszystkich wydrukach z systemu elektronicznego, czyli na liście przyporządkowania i listach z lotów widnieje prawidłowy numer czyli PL-0160-18-5682, błąd był jedynie w programie obliczeniowym z powodu mojej pomyłki.

Hodowca zauważył błędny numer zgłaszając w trakcie lotów telefonicznie reklamację, lecz z powodu mojej niekompetencji zapomniałem o tej reklamacji i poprawiłem ją dopiero po ostatnim locie.
Wszystkie listy zostały poprawione i w polotowym okresie reklamacyjnym przesłane do Okręgu.

Zmiana numeru gołębia nie ma wpływu na wyniki punktowe pozostałych hodowców Oddziału, przez co listy konkursowe na stronie internetowej Oddziału, które mają jedynie charakter poglądowy nie zostały zmienione.

Przepraszam Panią Anetę i Marcina Banysch, Zarządy Oddziału, Okręgu i PZHGP, że z powodu mojej niefachowości, zamiast cieszyć się fantastycznym wynikiem gołębia, muszą wysłuchiwać nieprzyjemnych komentarzy i pomówień.

Życzę wszystkim hodowcom udanego sezonu 2019.

Dobry Lot.

Obliczeniowiec Oddziału 0159 Tarnowskie Góry
Sebastian Skowronek

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 21:07
PostTemat postu : OLIMPIJCZYK
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Dla mnie to przykre i bolesne,ze panowie z Hagen rozdmuchali sprawę tak jakby zawaliło się WORLD CENTER.Była pomyłka,jest w terminie poprawka,i żadnej dyskusji być nie powinno.To nagranie w internecie zrodziło żałosne komentarze i zamiast radości włascicielom wspaniałego olimpijczyka,i pracy obliczeniowca przyniosło Im sporo smutku i goryczy.Panie z Hagen,tak się nie robi.Masz wątpliwości dzwoń do zarządu oddziału i zasięgnij prawdziwej wiedzy i to z niejednego żródła,bo sam widzisz,że zrobiłeś Tym Hodowcom ogromne świństwo rozgłaszając to na cały świat,a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.Oparłeś się na słowach jakiegoś zazdrosnego kreta,a taki zrobi wszystko,by drugiemu dokuczyć,dokopać,znieważyć i cieszyć się w domowym zaciszu z nieszczęścia,które innym zgotował.Radziłbym to niemieckie przedstawienie zakończyć,likwidując tą kasetę,a Panstwo Banysch,i obliczeniowca Pana Skowronka szczerze i serdecznie przeprosić.Ja ze swojej strony dziękuję Koledze Sebastianowi,że podjął się trudnej pracy obliczeniowca,służy Hodowcom,a Państwu Banysch wielkich braw i radości ze wspaniałego ptaka reprezentanta naszej Ojczyzny.Pozdrawiam serdecznie.Z należytym szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Lut 07, 2019 22:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W najnowszym hicie zachęcają do lustracji i szukają nowych konfidentów z gwarancją anonimowości.Skoro gwarantują nam anonimowość to takim pozostańmy. :)
https://www.youtube.com/watch?v=XkFcKcIDRjo
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 9:52
PostTemat postu : DWA ŁAPSERDAKI
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......panowie z Hagen,jesteście Niemcami,dla tego kraju pracujecie,w tym kraju żrecie i sracie,więc od naszego polskiego związku i hodowców zwyczajnie po chłopsku się ODPIERDOLCIE.Nikt poważny wam nie przyklaśnie w sprawie naszego olimpijczyka.Dokładne,i obszerne wyjaśnienie złożył obliczeniowiec i to nam hodowcom wystarczy,a wy trzaśnijcie się dobrze w te zakute łby,i pomyślcie choć raz na trzeżwo czy olimpijska komisja weryfikacyjna dopuściłaby w/g was oszukanego ptaka.Szukacie w mojej Ojczyżnie kretów i konfidentów.To podłość.Prawdziwi polscy hodowcy was omijają z daleka,i tak być powinno.Tym wrednym reportarzem,gdzie szukacie pomocników,by sprawdzili niektórych w SB daliście dowód,że jesteście wysokiej klasy chemikami,co nie prowadzą hodowli w sposób naturalny,o którym tak trąbicie na cały świat,SB to symbol pierwiastka chemicznego ANTYMON,nie kazdy o tym wie jest on stosowany m[n do wywołania biegunki jako tzw,pigułka wieczysta-mała kuleczka odlana z antymonu,która po połknięciu powoduje,,,gwałtowne przeczyszczenie wnętrzności,,,po czym może być ponownie użyta,,ho ho ho..brrr.Ta kulka powinna trafić do waszych żołądków,bo dobrze przeczyszczeni potrafilibyście na pewno rozsądniej i trzeżwiej myśleć.Zajmijcie się swoim niemieckim podwórkiem,bo tam jest wiele do zrobienia,a od nas i naszego związku wam wara.Ja umiem się podpisać i za to co zrobiliscie będziecie w głębokiej pogardzie,i chcąc wyjść z tego świństwa z jako tako podniesionym czołem należy szkalujących hodowców i hodowczynię SERDECZNIE PRZEPROSIĆ.NIEMCY Z HAGEN CZY STAC WAS NA TO,czy teraz z przyjemnością mnie oplujecie,choć wasze opinie będę miał wyjątkowo głęboko. Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 10:27
PostTemat postu : Re: DWA ŁAPSERDAKI
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Puchalski ,i reszta Polskich hodowcöw , nie ma sensu , sie tymy ( Panami) zajmowac , tu naprawde szkoda nerwöw i zdrowia , ja nie wiem czy oni naprawde so Niemcami ?? , czy tylko mieszkajo w Niemczech ??, ze strony Niemieckich hodowcöw i naszego zarzadu nikt wam niczego nie zarzuca , prosze nie zawracajcie sobie glowy , my wszyscy mamy zaufanie do Olimpijskej komisji weryfikacijnej . wiec problem rozwiazany , ja juz kilkakrotnie pisalem ci (Koledzy ) w Niemczech so nieznani , nie robio zadnych wyniköw na szczeblu , okregu i Niemiec , te filmiki ktöre oni pokazujo to ich produkcja , bez cenzury , nikt nie wie czy to prawda , ps z tym podwörkem to masz racje , najlepiej ignorowac i dac im dalej rzyc i ich fikcyjnym swiecie . dobry lot Gregor
darek4ey

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 11:44
PostTemat postu : OLIMPIJCZYK
Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem swoich przedmówców i jestem w wielkim szoku, normalnie kondolencje spływają strumieniem dla chodowców których gołąb nie mial prawa znależć sie na żadnej wystawie !!! A każde wykroczenie można jakoś zawsze wyjaśnić. Winę na siebie bierze rachmistrz który na chwilę obecną nie powinien być już rachmistrzem. Wine za całe te zamieszanie ponosi chodowca, bo jak wytłumaczyć że gołąb robi pierwszy konkurs na oddział nie pod swoim nr.i to dalej przechodzi, a jest 7 dni na złożenie reklamacji i poprawienie list konkursowych. Po tym terminie wynik jest do odrzucenia. Nie ma prawa przejść weryfikacji. Jak powiedział nasz prezydent Jan Kawaler mistrz POLSKI muśi być czysty jak łza, a dla mnie to samo dotyczy OLIMPIJCZYKÓW. BO takie incydenty żutuja tylko na reszte naszych wspaniałych gołębi olimpijskich, PO to mamy regulamin żeby się do niego dostosować. A jak wiadomo każdy chodowca jest zobowiązany do znajomości regulaminu. Wiec zamiast pisać swoje opinie odsyłam do lektury regulaminów i statutu. Dobry lot
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 12:39
PostTemat postu : Re: OLIMPIJCZYK
Odpowiedz z cytatem

darek4ey napisał:
Przeczytałem swoich przedmówców i jestem w wielkim szoku, normalnie kondolencje spływają strumieniem dla chodowców których gołąb nie mial prawa znależć sie na żadnej wystawie !!! A każde wykroczenie można jakoś zawsze wyjaśnić. Winę na siebie bierze rachmistrz który na chwilę obecną nie powinien być już rachmistrzem. Wine za całe te zamieszanie ponosi chodowca, bo jak wytłumaczyć że gołąb robi pierwszy konkurs na oddział nie pod swoim nr.i to dalej przechodzi, a jest 7 dni na złożenie reklamacji i poprawienie list konkursowych. Po tym terminie wynik jest do odrzucenia. Nie ma prawa przejść weryfikacji. Jak powiedział nasz prezydent Jan Kawaler mistrz POLSKI muśi być czysty jak łza, a dla mnie to samo dotyczy OLIMPIJCZYKÓW. BO takie incydenty żutuja tylko na reszte naszych wspaniałych gołębi olimpijskich, PO to mamy regulamin żeby się do niego dostosować. A jak wiadomo każdy chodowca jest zobowiązany do znajomości regulaminu. Wiec zamiast pisać swoje opinie odsyłam do lektury regulaminów i statutu. Dobry lot

Hodowca piszę się przez samo H durniu!

Natomiast w Niemczech Przemek jest Psemekiem jak rozumiem, to cię ta gnida tu nasłała? Ile Ci obiecał, dwa Verbarty czy Ramzesy? buahahah...

Pozdrawiam Rozsądnych.
AKCES

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 14:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W temacie j.w
Koledzy - wszystko się zgadza , każdy może się pomylić, bo mylić się jest rzeczą ludzka. Natomiast już nie przesadzajcie z taka wyrozumiałością, bo moim skromnym zdaniem z chwila reklamacji należało podmienić poprawiona listę na stronie Oddziału. Ja nie oglądałem filmu Pana xxx o zaistniałej sytuacji dowiedziałem się od Kolegi ,który zadzwonił z zagranicy.
Nie wydawało mi się to prawdziwe. Z kolei należy wziąć pod uwagę fakt że nie wszyscy Hodowcy szczególnie zagraniczni przeczytają to wyjaśnienie rachmistrza - myślę taż, że o kilka sekund spóźnione.Uważam również że o swó0j wizerunek nie zadbał Zarząd Oddziału , bo Olimpiada to już piąte ogniwo w weryfikacji wyników.Wiem też, że podczas weryfikacji komisja na żadnym szczeblu nie korzysta z list zamieszczonych w internecie, natomiast hodowcy szczególnie młodsi i z poza Oddziału Tarnowskie Góry do wyników papierowych nie maja dostępu, zatem w ich oczach oczywista sprawa że zakrawa to na coś dziwnego. Ponadto rożne komentarze docierają z zagranicy na temat w jaki sposób u nas tzn w Polsce, robi się tak wspaniałe olimpijczyki a to wydarzenie to woda na ich młyn.
Pozdrawiam.D.L
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 14:07
PostTemat postu : DALSZA DYSKUSJA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.....panie darek4ye .....zarzucając tak ciężkie oszustwo powinien pan się przedstawić,wtedy byśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia,jaki z pana człowiek,i co pan zrobił dobrego,zaznaczam dobrego dla swojego oddziału.Pańscy Koledzy z pana oddziału na pewno by internautom w tym pomogli.Z pana wpisu wychodzi złośc i zazdrość,i to ogromna,że Państwo Banysch mają tak wpaniałego lotnika,który naszą Ojczyznę reprezentował.Wygląda na to,że pan najchętniej by Ich postrzelił,by do końca życia kuśtykali,i pomocna była Im laska,a rachmistrza wręcz odstrzelił.Proszę zrozumieć jedno..zawsze,zaznaczam zawsze,gdy nie ma winy hodowcy,należy błąd naprawić,i przeprosić.To tu uczyniono,i to wielokrotnie.Proszę nie zastawiać mi się tu regulaminem,i nie bronić osobników z Hagen,którzy gdzie tylko mogą robią zadymy,by tylko zaszkodzić naszym polskim wynikom i szkalować wręcz naszą Ojczyznę.Przypuszczam,że piszący Cała Prawda w środkowym zdaniu rzeczywiście napisał całą prawdę.Pana postawą jestem zbulwersowany,ale cóż pokusy,i obietnice są różne,i nie kiedy zamiast radości i euforii wychodzi się jak Zabłocki na mydle.Z poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
kslom

WysłanyWysłany: Pią Lut 08, 2019 16:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak czuje się Kolega z moje go oddziału T Ruminski kiedy czyta powyższe wpisy. Zabrano mu mistrzostwo Polski bo ....no właśnie co on zrobił??? Przychodzi mi tylko jedno do głowy...zbyt mocno zaangażował się w hodowlę i wygrywał. Jak by nic nie robił miał by święty spokój.
Ja mam tylko jedną refleksję w zamieszczonym temacie ...pieprzony folksdojcz mąci.

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: