Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Cze 16, 2019 10:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
Chyba czas na zmiane warty ????
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tedy

WysłanyWysłany: Sob Sty 12, 2019 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiesławie, ja nie mam nic do tego że ktoś jest w ZG ileś kadencji bo skoro jest to jest to jakby nie było wola nas wszystkich po części. Ja nie kwestionuję niczyich zasług bo najłatwiej krytykować czyjeś działanie samemu nic lub mało co robiąc, znam to z autopsji bo sam bylem działaczem. Chodzi mi tylko o to aby choć trochę powiewu świeżości było w tym działaniu bo można choćby na imprezy dekoracji Mistrzów lub inne wysokie rangą zaprosić kogoś do współpracy kto tchnie w te imprezy ducha współczesnych czasów i zapewni im odpowiednią oprawę.

pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Sty 12, 2019 15:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie chciałbym dożyć takiej władzy co będzie rozmawiała z hodowcami, zamiast usuwania niewygodnych wpisów.DL
tedy

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 10:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Wiarus, z tego co wiem to władze żadnego europejskiego związku, nie rozmawiają poprzez forum ze swoimi członkami, zresztą gdyby tak zastanowić się nad sensem takiego rozwiązania to nie ma ono zbyt wielkiego sensu. Wystarczająca ilość pyskówek była już tu prezentowana. Ale z tego co wiem to każdy członek Związku może zadzwonić i wyjaśnić nurtujące go problemy do ZG ja przynajmniej tak kilka razy zrobiłem.

pozdrawiam DL
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 12:04
PostTemat postu : ROZMOWY Z ZARZĄDEM GŁÓWNYM
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....Szanowny Kolego tedy ........masz całkowitą rację.Ja również jakiekolwiek nurtujące mnie problemy dzwonię gdzie trzeba i mam wyjaśnione.Przecież z każdym przedstawicielem Zarządu Głównego,komisji rewizyjnej,czy dyscyplinarnej można szczerze i serdecznie porozmawiać jak nie przez telefon,to na wystawach ogólnopolskich lub na zbliżającej się olimpiadzie.Jaki to problem podejść,przedstawić się i porozmawiać.Do tego nie potrzeba żadnej odwagi.Mam to szczęście,że znam prawie wszystkich,i to od lat.Każdy może tak postępować,a nie walić pyskówki na forum.W sposób taktowny można załatwić każdą sprawę i wyjaśnić wiele nurtujących wątpliwości,gdy takie się pojawią.Więcej wiary i zaufania do Zarządu Głównego,a odpowiedzi otrzymamy.Pozdrawiam serdecznie w ten pochmurny i smutny w nastroju dzień.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 14:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy Kiedyś tu na tym forum pisało wielu przodowych hodowców. Dyskusje na tematy hodowlane były tu chlebem powszednim . Pisał tu również Jan Kawaler i wielu innych z ZG również . Nawet na czacie można było porozmawiać z Janem Kawalerem, na tematy które nas nurtowały. Ale od kiedy to forum zaczęli nawiedzać ludzie mądrzy inaczej skończyło się wszystko . Forum stało się jednym wielkim składowiskiem wszelkiej maści handlarzy, i papierowych mistrzów. Do tej hordy dołączyli ludzie którzy tak naprawdę w świecie realnym w swoim środowisku, to mali zakompleksieni nieudacznicy, ukryci za szklanym ekranem dawali upust swojej głupocie i ułomności. Wyzwiska i poniżanie innych to był dla nich chleb powszedni . Oni tym żyli i z tego czerpali satysfakcje, a niektórzy nadal ja czerpią . Ilu na tym forum na dzień dzisiejszy zostało fajnych kolegów kilku to wszystko. A i ci drudzy widząc że już niema tu komu ubliżać bo już prawie nikt tu nie pisze, również przestali pisać. Portal stał sie niepotrzebnym tworem który dawno powinien już zniknąć. Dlatego Szanowny Kolego Marku Ja się nie dziwie że nikt tu z ZG nie zagląda bo i poco. Dopóki nie zostanie stworzone prawdziwe forum PZHGP gdzie za ubliżanie i oczernianie taki delikwent zostanie automatycznie usunięty, a w rubryce będzie wymagane imię i nazwisko i oddział w którym się lotuje to tak będzie i nie pomoże nic. Pozdrawiam
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 18:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Hodowca 082 , ja tez postanowilem na tym tak zwanym Forum , dalej nie pisac , ale na twöj wpis musze odpowiedziec , ty masz calkowicie racje , jest tak jak ty piszesz , i dlatego potrzebujemy zmian , na tym Forum , jest tak jak proponujesz , pierw Nazwisko - Oddzial , zadne ukryte wpisy , ktöre umozliwiajo , obrazanie , wyzywanie , oczernianie , ci tak zwani hodowcy czujo sie pewnie , nie liczo z zadno kosekfencjo , ze strony , Moderatora i PZGHP ps jest duzo do poprawienia , zacznijmy nad tym pracowac moze uda nam sie cos zmienic , aby möc na normalnym , kolerzenskim poziomie dyskutowac na temat ktöry nas wszystkich interesuje , a to jest Hodowla , lotowanie , wystawy itd , a nie wyzywania i obelgi . ps jeszcze raz bardzo ci dziekuje za ten szczery post . Brawo . Dobry Lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Od dawna o tym pisałem że posty obraźliwe powinny być usuwane .Piszecie jak powinno być to może ja napiszę jaka jest rzeczywistość.Otóż jeden nie zrzeszony co tu wpada czasami po zakrapianej kolacji obraził tu niedawno kilku hodowców .Napisałem więc do moderatora prośbę o usunięcie tych wpisów i jak myślicie co się stało .Otóż temat pomimo braku wpisów został wypozycjonowany na czołówkę,podobnie jak obraźliwe wpisy.Tak więc ta obiektywność ZG o jakim przekonujecie ma się nijak do rzeczywistości.Te forum jest z naszych składek i nie jesteśmy na niczyjej łasce ,pomimo to ktoś tu nas cenzuruje .Piszę też na Dl i jeszcze żadnego postu tam mi nie usunięto, tu natomiast znikały całe tematy ,a wpisy były zmieniane .To tylko kilka z przykładów.Jak widać nie tylko zaglądają ale i ustawiają.Inną sprawą jest nowe forum utworzone ponoć w celu pozbycia się robotów,wychodzi jednak na to że bardziej nas.Jakoś inne fora radzą sobie z robotami tu jak widać wszyscy się do nich zaliczamy.Piszę tylko o faktach i nie próbuję czegoś insynuować i każdy powinien napisać o swoich odczuciach zamiast usprawiedliwiać kogokolwiek .Uważam że prawda się zawsze obroni i tylko brak argumentów napawa lękiem przed dyskusją.DL
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 5:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy jak myślicie ilu z nas po podaniu swoich danych będzie żałować ? ZNAMY TO Z WŁASNEGO ŻYCIA ,proponowałem takie rozwiązanie już w 2017 po,, akcji,, z RT.
MIAŁEM NADZIEJE ŻE NOWE FORUM TO ROZWIĄŻE PRZYNAJMNIEJ NAZWISKO I ODDZIAŁ BĘDZE PODANY . I DOWIEDZIAŁEM SIE ŻE WKROCZYLI BYŚMY TYM SPOSOBEM W SWERĘ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH .
W odpowiedzi na pytanie o podanie nazwisk usłyszałem ,, podania swoich danych jest to dobrowolne ,, ........
My tu w swoim gronie znamy się z imienia i nazwiska mamy do siebie nr telefonów i kontaktujemy się ze sobą . To nie do końca jest tak jak piszą szanowny przedmówcy . Macie rację że są tu i tacy którzy celowo rozwalają wszystko .
Tak jak piszecie wielu poczciwych hodowców przestało pisać , zachęcaliśmy ich do powrotu i zachęcamy nadal .
Hodowca 082 i Gregor 46 FAJNIE ŻE ZABRALIŚCIE GŁOS W DYSKUSJI. WSZYSTKIEGO DOGREGO W NOWYM ROKU !!! DOBRY LOT

wkic

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 12:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Powinno sie uzywac imie i nazwisko a nie nick name.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 16:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Mirek2001 napisałem ci wiadomość na pw.
kslom

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 18:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Powinno sie uzywac imie i nazwisko a nie nick name.

Daj dobry przykład i zacznij posługiwać się swoimi danymi.
[/u]

WysłanyWysłany: Sro Sty 16, 2019 3:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nie uzywam komunistycznych skrotow
[nick name] jak ty uzywasz.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Sty 16, 2019 12:01
PostTemat postu : COŚ CIEKAWEGO
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Szanowny wkic,Walterze,więcej powagi,jak nie komuna,to KGB,lub Schetyna,co Ty Szanowny kanadyjski gościu jeszcze wymyślisz,i czym nas tu uraczysz.Czy to tak trudno podać nazwę oddziału gdzie się należy,czy nazwisko?Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wkic

WysłanyWysłany: Sro Sty 16, 2019 13:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziekuje uprzejmnie panie Wieslawie za krytyke.

Pozdrawiam i zycze milego dnia.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Sty 16, 2019 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Ja nie uzywam komunistycznych skrotow
[nick name] jak ty uzywasz.

Mozesz mi Kolego podpowiedzieć co w moim nick name jest z komunizmu?
Do dzisiaj wydawało się ze sa to pierwsze litery od mojego imienia i nazwiska. Zeby powiązać to z ruchem komunistycznym to naprawdę duża rzecz.

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: