Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 15, 2018 19:13 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ciekawy Klient na poratlu naszegolembie !
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 10:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , twoim przyjacielem nie jestem , mislalem ze kolego Hodowco , ale sie zawiodlem , ty masz naprawde problemy , nie znam przyczyn , co do moich czynöw , to ja naprawde duzo dobrych czynöw , bez zadnych korzysci zrobilem , tutaj ktos pisal o psach ( Buldogi ) , ty raczej zaliczasz sie do tej innej rasy . do tego tekstu w czerwonym kolorze , to tylko tyle , ja ci nigdy nie obiecalem cos zalatwic . i nigdy tego nie möwilem ze w Polsce ( to same HU.. i oszusty . ps prosze to udokumentowac , co do PIW , to ja nie mam zadnych tajemnic , podaje oficjalnie moje Nazwisko , proponuje moze ty podasz swojo Godnosc , wtedy bedzie mozna ,wiedziec z kim ma sie do czynienia . mimo to zycze ci duzo uciechy w Poznaniu , tam spotyka sie elita Hodowcöw z calej Europy , i ty chyba do niej sie nie zaliczasz . Gregor .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 11:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TO PRZYJACIELU RACZ GRZEGORZU POTRAKTOWAĆ JAKO ZWROT GRZECZNOSCIOWY
PO DRUGIE RACZ BACZNIE CZYTAĆ WSZAK TO NIE WSZYSTKO BYŁO DO CIEBIE .PO TRZECIE W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ SIE PRZDSTAWILEM .A GOLABKI JAK WYSYLALES TO ADRES ZNASZ!!A JAK NIE ZADAŁEŚ SOBIE TRUDU ZAPAMIĘTANIA TO SZKODA.
A TERAZ COŚ CO MI ZASTANAWIA CO JA CI LUBY TWOIM KOLEGOM ZROBIŁEM ZE MNIE OD PSÓW WYZYWA? ??

hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 12:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
PO DRUGIE RACZ BACZNIE CZYTAĆ WSZAK TO NIE WSZYSTKO BYŁO DO CIEBIE .PO TRZECIE W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ SIE PRZDSTAWILEM .A GOLABKI JAK WYSYLALES TO ADRES ZNASZ!!A JAK NIE ZADAŁEŚ SOBIE TRUDU ZAPAMIĘTANIA TO SZKODA.
A TERAZ COŚ CO MI ZASTANAWIA CO JA CI LUBY TWOIM KOLEGOM ZROBIŁEM ZE MNIE OD PSÓW WYZYWA? ??

Jakim ty musisz być perfidnym człowiekiem,jakim hodowcą.Podejrzewam że takim który nie cofnie się do najgorszych rzeczy.Czym się ty w życiu kierujesz jakimi kryteriami się kierujesz.Człowieku co nowy wpis to się pogrążasz.Zaczynam podejrzewać że byłbyś zdolny dla osiągnięcia własnych korzyści posunąć się do najgorszych rzeczy. Ciebie hodowcy w koło ciebie powinni się obawiać o swe stada.A wiesz dlaczego bo bardzo łatwo przychodzi tobie rzucanie nie prawdziwych oskarżeń,wiec nie byłbym zdziwiony że posunąłbyś się do gorszych rzeczy.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 13:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo dominatorzy tego Forum (Arturo , Mirek Hodowca 51 ) czytajac wasze posty dochodze do wniosku , ze wyscie zwarjowali , czego sie czepiacie , tu na tym Forum PZHGP = chodzi o hodowle golebi , i sprawy z tym zwiazane , obojetnie skont sie pochodzi , a nie o takich sprawach o ktörych wy sie wypowiadacie , tego nicht nie chce wiedzec , wy walczycie wojenke , ktöro nikt z was nie wygra , Arturo ta wzmianka ( Z Niemiec ) , to ja ci bardzo za to dziekuje , to dotyczy chyba mojej osoby , wiesz ja sie tego nie wstydze , ja nie mam problemu z polakami i ich obyczajami , ja szanuje karzdego normalnego Hodowce , obojetnie z kont on pochodzi , ale wy nie zaliczacie sie do normalnych . ps Mirek ja radykalnie zmieniam zdanie co do twojej osoby , zycze ci duzo Mleka . dobry lot gregor .

Kolego Gregor nie chodzi o Ciebie, ale jest ktoś co ma nieczyste sumienie i umiejętnie manipuluje.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 13:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="hodowca51"]
mirek2001 napisał:

Jakim ty musisz być perfidnym człowiekiem,jakim hodowcą.Podejrzewam że takim który nie cofnie się do najgorszych rzeczy.Czym się ty w życiu kierujesz jakimi kryteriami się kierujesz.Człowieku co nowy wpis to się pogrążasz.Zaczynam podejrzewać że byłbyś zdolny dla osiągnięcia własnych korzyści posunąć się do najgorszych rzeczy. Ciebie hodowcy w koło ciebie powinni się obawiać o swe stada.A wiesz dlaczego bo bardzo łatwo przychodzi tobie rzucanie nie prawdziwych oskarżeń,wiec nie byłbym zdziwiony że
posunąłbyś się do gorszych rzeczy.[/quote

..?

hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 14:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO I TY MIREK2001 jesteście dla mnie jak te dziady, które błąkają się po gołębnikach roznosząc choróbska i trzeba je eliminować i koniec dla mnie tematu.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO I TY MIREK2001 jesteście dla mnie jak te dziady, które błąkają się po gołębnikach roznosząc choróbska i trzeba je eliminować i koniec dla mnie tematu.
?

gregor46

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 15:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , ty milisz fakty , ja nazywam sie Gregor Lorkowski , ja z tobo nie telefonowalem i nie wysylalem ci golebi , to robil Sebastian Ostoja -Linski z Czerska , wiec nie ja tylko on zna twoje dane , ale to znowu typowy przyklad , aby wprowadzic zamieszanie , tobie chyba na tym zalezy . ps ja nie nazwalem cie Psem , cytowalem tylko post innych Formulowyczöw . gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Mirek , ty milisz fakty , ja nazywam sie Gregor Lorkowski , ja z tobo nie telefonowalem i nie wysylalem ci golebi , to robil Sebastian Ostoja -Linski z Czerska , wiec nie ja tylko on zna twoje dane , ale to znowu typowy przyklad , aby wprowadzic zamieszanie , tobie chyba na tym zalezy . ps ja nie nazwalem cie Psem , cytowalem tylko post innych Formulowyczöw . gregor

ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:

Kolego Gregor napisze Ci tak, pisałem, że nabywałem wiele gołebi- i uwierz mi z właścicielami pomimo, ze ich na oczy nie widziałem jestem w koleżeńskich stosunkach.
I pomimo, że nie wierzysz że latałem na WG to iswoje gołebie też tak kupwałem jak każdy.
Wiadomo nie od dziś- gdzie gołabki dawałeś na WG- to organizator rozdaje karty.
Ale dziwi mnie, że Kolega Mirek 2001 kupuje Twojego gołębia- i nie ważne kto jest organizatorem- ale fakt jest jeden- czy Ty swoich gołebi sie wstydzisz, czy w nie nie wierzysz?
Traktuje Cię poważnie- to co napisałem tak jest na każdym WG- tylko takiego zachowania nie spotkałem
Przepraszam za szczerość, ale pamietasz co pisałem o honorze?
Kilka zdań wyjasnień mi wystarczy,
Pozdrawiam
Arturo
mario1111

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 17:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

arturciu, jeżeli masz nawet strzępek honoru - to pokaż te niby dyplomy z WG.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 18:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mario1111 napisał:

Teraz dyplomy sa na lotnisku w Radomiu.Ostanio były w pewnej szafie.
Ty naprawdę, masz cos z Flipa i Flapa.
Słuchaj jak pisałem często obsługuje firmy w tym rejonie- i jest pewien szpital KRY,,,,ce kaftan po znajomości będzie nówka sztuka.
To tak nieskromnie moge zaoferować.
Także czekam na info.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , ty terz nie wiesz co piszesz , jesli nie znasz faktöw , to lepiej zamilcz , dla rozjasnienia twojego horyzontu , mirek nie kupil moje ptaki z WG Czersk , tylko kupil jesienne mlode ktöre przywiozlem na final do Czerska , on osobiscie ich nie odebral , Sebastian Ostoja wysylal te ptaki poczto na adres Mirka , to on , nie ja ma adres Mirka i on z nim telefonowal . ps ja nigdy nie twierdzilem ze te nie brales udzial na WG , tu chodzi tylko o wyniki -dyplomy jake podobno wygrales , mam nadzieje ze mozesz teraz spokojniej spac , wiesz ja z moim Honorem nie mam problemu , to jest dla mnie normalne , ja jestem czlowiekem z honorem , ktörego niejednemu z was BRAKUJE . dobry lot Gregor
mario1111

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 18:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
mario1111 napisał:

Teraz dyplomy sa na lotnisku w Radomiu.Ostanio były w pewnej szafie.
Ty naprawdę, masz cos z Flipa i Flapa.
Słuchaj jak pisałem często obsługuje firmy w tym rejonie- i jest pewien szpital KRY,,,,ce kaftan po znajomości będzie nówka sztuka.
To tak nieskromnie moge zaoferować.
Także czekam na info.

Ja czekam na dyplomy i pewnie się nie doczekam!
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Paź 12, 2018 18:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dajcie już spokój z tymi kłótniami ,bo jak powiedziałby jegomość Podlipięta;
Czytać hadko.DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: