Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lis 13, 2019 17:39 Zobacz posty bez odpowiedzi
Niechce iść w pare
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Pyton

WysłanyWysłany: Pon Sie 13, 2007 7:16
PostTemat postu : Niechce iść w pare
Odpowiedz z cytatem

Mam samiczke niebieską SK 2003. Przybłakała się wiosną 2005. Była w parze jakiś miesiąc. PóĽniej zlała samca a on znalazł inną. Od tamtej pory leje każdego samca . Próbowałem ją odseparować ale nic nie przynosiło skutku. Co czynić.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
power41

WysłanyWysłany: Pon Sie 13, 2007 9:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WYPU?Ć Jˇ!!!!!!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
Pyton

WysłanyWysłany: Wto Sie 14, 2007 10:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jest wolna. Wczoraj przybłąkał się samiec 0299 groszek. Czuje się jak u siebie. Widać właściciel za bardzo go gnębił. Dajcie żyć tym ptakom
power41

WysłanyWysłany: Wto Sie 14, 2007 11:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale na takich ptakach daleko nie zalecisz. Co to za gołąb co sam zostaje w innym golebniku ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
celt78

WysłanyWysłany: Sro Sie 15, 2007 10:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Obserwując temat powiem tak ogólnie, iż nie jest to prawda, że się daleko na takich ptakach nie zaleci bowiem co się dzieje z tymi super ptakami z dużą ilością konkursów zdobytych w sezonie???? 2 razy w życiu zgubiłem super ptaki, a mianowicie w 2003 r nakusiło mnie żeby włożyć samczyka co miał 10 konkursów w oddziele i plasował się na 23 miejscu na lot WISSEN odległośc około 700km i nie powrócił oraz teraz włożyłem samczyka z 11 konkursami w oddziele na lot OSTENDA około 1120 km i te ptaki gdzieś wejdą i ktoś sparuje je ze swoimi i jest duże prawdopodobieństwo, że wyhoduje po nich super gołębie, a ile takich super lotników nie wraca z lotów tylko jak już ne mają sił wchodzi do obcych gołębników?????? I na koniec żeby ktoś sobie nie pomyślał, że ja ciągne gołębie po obcych. U mnie obcy gołąb po napojeniu i nakarmieniu jest zawsze wypuszzcany na drug dzień z kartką.

WysłanyWysłany: Sro Sie 15, 2007 10:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pradopodobieństwo że ktoś po twoim super lotniku wychoduje dobre gołębie jest bardzo małe. Ciężko będzie coś dopasować do krwi.

WysłanyWysłany: Czw Sie 16, 2007 6:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak akurat asior może mieć RH(-) i konflikt serologiczny pewny młode zdechną na żółtaczkę no chyba że nie zdechną pozdrawiam.
celt78

WysłanyWysłany: Czw Sie 16, 2007 17:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

janek12 masz już żółtaczke?

WysłanyWysłany: Pią Sie 17, 2007 9:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie celta. w Zeszłym roku wszedł mi niebieski samczyk. Ptak jak z bajki. Dałem mu pić i nakarmiłem, Przypiąłem kartke ale siedziałm jeszcze 2 tyg zanim wrócił do właściciela. Okazał się asem ale właśnie przemęczonym. W zeszłym roku weszły mi też dwa młode z mojego okręgu. Dałem je na lot 150km po tym jak odsiedziały 2 ty.Przyszły w dwie godziny w tym roku młode idą po nich jak pociski.
jankes

WysłanyWysłany: Pią Sie 17, 2007 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

celt ,podzielam twój pogląd,tylko mam pytanie po jakiego diabła pchasz na maraton super rozpłodowego ptaka?(piszesz,że ktoś z niego wyciągnie dobre mlode),toż on powinien siedzieć w wolierze i płodzic;)
celt78

WysłanyWysłany: Sob Sie 18, 2007 8:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam mało ptaków do lotów zgłosiłem około 40 sztuk i nie mam woliery tylko lece nimi i przed lotami uciągne parę młodych i w czasie lotów drugą parę. A jak już to teraz by mógł iść do rozpłodu tyle, że się zgubił.

WysłanyWysłany: Sob Sie 18, 2007 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czasami dobre gołębie rozpłodowe nie sa dobrymi lotnikami,ale ich potomstwo moga byc super lotnikami.Wiec sadze, ze nie ma sensu dawac je na loty bo i tak nie zrobia dobrego wyniku, a mozna tylko je zgubic. A przeciez sam mowisz ze masz mało gołębi na loty. Ja nigdy nie dał bym rozpłodowca na loty. Pozdro.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: