Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lis 15, 2019 17:35 Zobacz posty bez odpowiedzi
Krzysztof Pruski - przerwa w lotowaniu, wyprzedaż lotników -
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mario093

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 15:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów
Kaziu ma rację lepiej jest nabyć materiał od solidnego hodowcy najlepiej aby to był znajomy z innego oddziału to wtedy można coś nabyć dobrego i za godne pieniądze a na dodatek coś wiedzy jak dane ptaki się sprawują na poszczególnych lotach. DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wie50

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 15:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie wiadomo jedno że śmieci są wszędzie czy na zachodzie czy u nas w kraju tylko jedno trzeba dodać że nawet gdybyś miał najlepsze gołębie z najlepszych hodowli czy to naszych czy zachodnich a nie będziesz umiał ich prowadzić to nic nimi nie ugrasz możesz tylko narzekać że wydałeś dużą kasę i nic nie leci taka jest rzeczywistość pozdrawiam
TRABEL 16

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 15:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

widzę że dużo osób nie wie co zrobić z nadwyżką gołębi,proponuje kupić to
https://www.olx.pl/oferta/skubarka-do-golebi-CID757-IDijMU9.html#5517ab5f18
i do gara.
Mściciel

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 16:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY CZ JA NAPISAŁEM ZE POTRZEBUJE GRATISÓW Z BELGI CZY Z HOLANDII NIE, JA TYLKO NAPISAŁEM ZE PRUSKIEGO GOŁĘBIE TO SA ŚMIECI ZA DURZE PIENIĄDZE I ZDANIA NIE ZMIENIĘ MIAŁEM TEGO NIE PISAĆ ALE NIE MOGĘ PATRZEĆ JAK LUDZI ROBI SIĘ W BALONA ZA TAKIE PIENIĄDZE. NA SZCZĘŚCIE SA LUDZIE UCZCIWI KTÓRZY UMIĄ DOCENIĆ LUDZKIE PIENIĄDZE CIĘŻKO ZAROBIONE I POTRAFIĄ SPRZEDAĆ DOBRY MATERIAŁ I POCO TA GATKA ZE GOŁĘBIAMI TRZEBA UMIEĆ LATAĆ OCZYWIŚCIE TRZEBA MIC WIEDZĘ ALE I GOŁĘBIE
Man2006

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 17:27
PostTemat postu : brak kultury w PZHGP
Odpowiedz z cytatem

Kolego Mściciel-troszeczkę pokory i przyzwoitości....życzę ci abyś z gołębiami Arkadiusza Strzelczyka odniósł bardzo dobre wyniki,mam nadzieje że nie doznasz kolejnej porażki....(((tak jak z gołębiami Pruskiego.....życzę powodzenia w naszym sporcie....

Kol wonder-szkoda że nie chcesz wspomóc młodego hodowcy...((((twoja prywatna sprawa...a tak na marginesie,to jak tam Belgijskie asy się sprzedały...?)))pozdro
zbigniew781

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 20:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za napisanie swoich opinii dzięki tym wpisom możliwe że ktoś się ocknie, bo wielu jest hodowców z prawdziwymi wynikami i można kupić gołąbki warte takich a nawet mniejszych pieniądzach
Mściciel

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 21:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MAN 2006 CO PRAWDA CIE W OCZY KOLE JA NAPISAŁEM PRAWDĘ A TY NIE INTERESUJ SIĘ MOIMI ZAKUPAMI MYŚLĘ ZE STRZELCZYK JET BARDZIEJ WIARYGODNY NISZ PRUSKI I TY ......
Boss007

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2017 22:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wonder napisał:
Nasz bohater trafił na dobry czas lat 90tych. Jako jeden z pierwszych pojeździł po zachodzie, kupił zachodniego materiału z którego czerpał zyski przez kilka ładnych lat. Teraz nastały czasy, że każdy może jechać do Belgii lub Holandii i kupić co chce byle miał kasę, więc kurek panu się przykręcił, a ciężko odzwyczaić się od dobrego. Swoją pozycję udowadnia się co roku bo wynik zrobiony dekadę temu to już historia i nie da się na nim jechać w nieskończoność. Jedyny sukces z tego co słyszę to chwalenie się znajomością z Gerardem ( Koopmanem). Nie jestem złośliwy. Tak to widzę i tak to oceniam. Wiadomo że gołębie z przed 20, 30 lat to historia, są za wolne w obecnych czasach, by dorównać konkurencji szuka się materiału od hodowców aktualnie osiągających mistrzowskie wyniki. A opowieści o gołębiach z przed 30 lat jak UNO czy BOLIDE to zwykły chwyt marketingowy.

Można rzec ze gołębie pana Pruskiego wrzucamy do kapsuły czasu czy jakoś tak. Pan Trzaska może się wypowiedzieć to chyba on poruszył taki temat.
dawmas0207

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2017 15:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

co to za wyprzedaz lotnikow jak z 2016 roku lecialy tylko 1 lot a te starsze nie wiem czy po 1,2 konkursy maja to jest selekcja w golebniku nic wiecej
Man2006

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2017 18:20
PostTemat postu : brak kultury w PZHGP
Odpowiedz z cytatem

Kolego Mściciel....zapewniam cię że nic mnie w oczy nie kole...)))
powiem ci szczerze że mało mnie interesuje to z jakich źródeł zaopatrujesz się w materiał hodowlany,myślę że każdy z hodowców chciałby sprowadzać do swojej hodowli najlepsze ptaki....choć jak wiadomo różnie z tym bywa...gdyby tak każdy z nas opisywał które ptaki mu się sprawdziły a które nie ,to byłby tu niezły kocią....gdyż zdania były by podzielone,tak jak i w tym temacie.....
na jakiej podstawie chcesz podważyć moją wiarygodność...?przedstawiłem przykład kolegi z podwórka,uważasz że to zmyśliłem....?
Wyrażając własną opinię na temat pana Krzysztofa,nie miałem na celu tu nikogo przekonywać do swoich racji,jedynie są to moje spostrzeżenia i tyle,wyraziłem swoje zdanie,koledzy swoje...więc nie rozumiem o co ta spina...????

Kol Mściciel życzę ci aby twoje młode które tu na forum zadeklarowałeś młodym hodowcom spisywały się b.dobrze.....aby karma cię nie dopadła.pozdro[/list]
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: