Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lip 17, 2019 9:25 Zobacz posty bez odpowiedzi
Przybłąkany gołąb 0443-16-6116
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ascara

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 11:44
PostTemat postu : Przybłąkany gołąb 0443-16-6116
Odpowiedz z cytatem

Gołąb jak wyżej - 0443-16-6116, cztery dni temu widziany na moim terenie (okolice Piły), sądziłam, że po prostu się zmęczył na locie, odpocznie i poleci dalej, ale wczoraj ledwo ocaliłam go przed kotem. Niestety ja w nocy wyjeżdżam, więc nie może zostać u mnie dłużej - jeśli ktoś zna tego gołębia i wie, do kogo należy, proszę o SZYBKI kontakt. Okręg pilski wyraził chęć pomocy, ale minęła doba a ja nadal nie znam kontaktu do właściciela, do okręgu rogozińskiego, z którego gołąb pochodzi nie da się nawet dodzwonić.

Na tę chwilę gołąbek jest zamknięty w klatce, ma wodę i pszenicę, ale - jak mówię - za kilka godzin wyjeżdżam i będę zmuszona go wypuścić, a nie jestem pewna, czy da radę wrócić do domu. Jeśli więc ktoś gołębia kojarzy, naprawdę proszę o szybką reakcję.

Numer telefonu - 729-678-905
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
jacek333

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 11:53
PostTemat postu : przybłęnda
Odpowiedz z cytatem

Witam nich troszkę odpocznie jutro raniutko puść , to powinien dojść zaczęły się próbne loty tak ten rejon ruszył będzie bardzo dużo się kręcić , ale szanuje dobro kolegi to się liczy .
Ascara

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 11:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak napisałam, będę zmuszona wypuścić go już w nocy. Poprzednią spędził w klatce z wodą i pszenicą, więc wypoczęty i nakarmiony z pewnością jest. Problem jest taki, że on spędził na tym terenie trzy dni, więc nie wygląda na to, żeby chciał (czy raczej wiedział dokąd) odlecieć, a plącze się tutaj dużo kotów, przed jednym z których ledwo go ocaliłam.

Druga kwestia - wypuścić go tutaj? Może gdzieś bliżej jego domu? Jadę dzisiaj trasą Piła-Poznań, mam możliwość wypuścić go gdzieś w Rogoźnie, skąd prawdopodobnie pochodzi. Tylko nie wiem czy w ten sposób raz nie zamerdam mu w głowie jazdą samochodem, dwa nie zepsuję lotu, skoro zostanie podwieziony. W każdym razie byłby bezpieczniejszy w aspekcie kotów.
Ascara

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 13:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

OK, pan z okręgu pilskiego doradził mi wypuszczenie go w okolicy Rogoźna i tak się stanie, ale w razie czego do ok. północy czekam na kontakt.
Ascara

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 15:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Skontaktował się ze mną właściciel gołębia, jeśli otrzymał informację za pośrednictwem kogoś z tej strony to bardzo dziękuję.
Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
jasz.service

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 19:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy serdecznie za uratowanie gołębia członka naszej sekcji !!! Będziemy długo pamiętać akcję odbicia młodego od Pani z Kaczor jeszcze raz dziękujemy !!!!!! Postawa godna naśladowania super determinacji w odnalezieniu właściciela!!! Cały okręg na nogach postawiony DOBRY LOT!
UFO-99

WysłanyWysłany: Sob Sie 06, 2016 8:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I jak tu nie kochać takiej dziewczyny!!!.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Sob Sie 06, 2016 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prawda UFO-99
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: