Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 12, 2019 19:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ostrzeżenie przed nieuczciwymi hodowcami
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mateusz0113

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 17:11
PostTemat postu : Ostrzeżenie przed nieuczciwymi hodowcami
Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy!
Chciałbym wam odradzić kupna gołębi od Eugeniusza Derewlanego gdyż w roku 2012 zakupiłem u niego 30 szt za 4500 zł (150zł/szt.) do bieżącego roku gołębie niczym szczególnym się nie wykazały mimo to że niby pochodziły po najlepszych rozpłodowcach hodowcy!! Nie chciałbym aby ktoś z was stracił tyle cennego czasu co ja!
Ps. gołębie były pod stałą opieką weterynaryjną!
Chciałbym aby więcej pojawiało się takich komentarzy na temat nieuczciwych hodowców.
Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 17:31
PostTemat postu : Re: Ostrzeżenie przed nieuczciwymi hodowcami
Odpowiedz z cytatem

mateusz0113 napisał:
Drodzy koledzy!
Chciałbym wam odradzić kupna gołębi od Eugeniusza Derewlanego gdyż w roku 2012 zakupiłem u niego 30 szt za 4500 zł (150zł/szt.) do bieżącego roku gołębie niczym szczególnym się nie wykazały mimo to że niby pochodziły po najlepszych rozpłodowcach hodowcy!! Nie chciałbym aby ktoś z was stracił tyle cennego czasu co ja!
Ps. gołębie były pod stałą opieką weterynaryjną!
Chciałbym aby więcej pojawiało się takich komentarzy na temat nieuczciwych hodowców.
Pozdrawiam

To co piszesz, to chyba jakaś ściema.
Założyłeś dzisiaj konto masz debiut- i to jaki?????
Jak wymieniłeś nazwisko Pana Eugeniusza to podaj swoje- a jak nie to najlepiej zwyzywaj wszystkich hodowców począwszy od Strzelec Opolskich a skończywszy nie wiem na jakim oddziale.
Napisałeś A napisz i B- podaj swoje namiary.
Nie był bym w stanie takiego postu załozyć.
mateusz0113

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 17:46
PostTemat postu : Re: Ostrzeżenie przed nieuczciwymi hodowcami
Odpowiedz z cytatem

To co piszesz, to chyba jakaś ściema.
Założyłeś dzisiaj konto masz debiut- i to jaki?????
Jak wymieniłeś nazwisko Pana Eugeniusza to podaj swoje- a jak nie to najlepiej zwyzywaj wszystkich hodowców począwszy od Strzelec Opolskich a skończywszy nie wiem na jakim oddziale.
Napisałeś A napisz i B- podaj swoje namiary.
Nie był bym w stanie takiego postu załozyć.[/quote]

Konto zostało założone tylko i wyłącznie w celu ostrzeżenia was przed takim hodowcą. Nie mam czasu bawienia się w pisanie negatywnych komentarzy na takich forach. Jeżeli masz inne zdanie to proszę kup u Pana Eugeniusza gołębie, hoduj je przez 3 lata i zobaczymy jaką bedziesz miał opinię na ten temat. To co on mi sprzedał wymagało nie tylko takiego komentarza. Nie mam zamiaru obrażać tu pozostałych hodowców chciałem tylko wyrazić własną opinię i ostrzec pozostałych hodowców a każdy zrobi już jak uważa.
PL-45

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 17:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mateusz0113, ja nie znam tego Hodowcy, ale to co piszesz to ( gowno ) warte i (gowno) prawda. Wetyrynarz sprawdza czy golaki sa zdrowe ( jesli tego chcesz ????) A nastepnie to Twoje przygotowanie golebi do lotow. Pozdrawiam. I nie moge pojac , dlaczego mod.2 trzyma cie jeszcze na tym FORUM??????.

Ostatnio zmieniony przez PL-45 dnia Czw Gru 03, 2015 18:02, w całości zmieniany 1 raz
mateusz0113

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 17:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tym bardziej zwróć uwagę na to że to nie były 2-3 gołębie lecz 30 z których uchowałem 200 gołębi i całe 3 lata na darmo. Ja osobiście wolałbym 3 lata temu przeczytać taką opinię przed zakupem gołębi.

PL-45, żeby móc te gołębie przygotować do lotu to najpierw one muszą wracać.

Nie mam zamiaru dalej dyskutować na ten temat. Ja doświadczyłem swoje i wyrażam tu własną opinię czy komuś się to podoba czy nie, a Ty kolego komentując moją wypowiedz nawet nie znasz tego hodowcy.
rob04

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego mateusz0113, pochwal się co osiągnęły inne gołębie w Twojej hodowli, może być tak ze tj. Twoja wina, i materiał od mistrza świata nie pomógł by osiągnąć nic w tym sporcie
krzychu84

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja chciał bym żeby kolega przedstawił się,powiedział gdzie lata i co wylała do tej pory. Dobry materiał to jedno,zdrowie przygotowanie i motywacja to druga sprawa. Może tego zabrakło?
mateusz0113

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pozostałe gołębie które pochodzą od fikcyjnie słabszych hodowców osiągneły one wyniki z których jestem osobiście zadowolony. Dlatego właśnie po to chiałem wyrazić własną opinię gdyż hodowca sprzedał mi gołębie po najlepszych reproduktorach i naprawdę nie chce kogoś obrażać ale myślę ze po to są takie fora aby resztę ostrzec.
Osobiście uważam że moje słowa mogą nie jednej osobie pomóc. Wolałbym aby wypowiadały się tu osoby które posiadają/posiadały od niego gołębie a nie takie osoby które mają cały dzień na przesiadywanie na takich forach i komentowanie poważnych tematów.
zako81

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ty chlopcze pojecia o lotowaniu niemasz jak jedziesz z takimi farmazonami ty myslisz czlowieku ze kupisz i polecisz ha ha jakie to piekne i proste by bylo a skad wiedza skad a golebniki tez musza byc na jakims poziomie. Wszyscy sprowadzaja i co wszyscy wygrywaja nie ale tylko pacan taki temat zaklada
kslom

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mateusz0113
Piszesz że nie chcesz obrażać to w takim razie co zrobiłeś? Weż sie chłopie obudź. PODAJ SWOJE DANE to wtedy będziesz wiarygodny. Zachowujesz się jak zwykły kundel. Obrażasz człowieka i myślisz że jesteś anonimowy. Nie znam tego Pana ale poznałem ciebie. Boże chroń mnie przed takimi ludźmi. Żenada!!!!

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

150 zł szt to nie majątek 50% gołębie 50% hodowca osiąga wyniki nie ty pierwszy nie ostatni którzy szukają i nic nie osiągają. Są fermy gdzie najlepszy materiał możesz dać a i tak zrobią anty reklamę.
Lotar87

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A może to nie wina gołębi a hodowcy? Trzeba bu się zastanowić nad tym, że może problem tkwi w ich prowadzeniu?
mateusz0113

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 18:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81
Wcale tak nie uważam a gołębi nie hoduję pierwszy rok więc znam się na tym skoro osiągam dobre wyniki w oddziele. Nazywasz mnie pacanem to ciekawe kim ty jesteś skoro na ogolnym forum hodowców używasz takich słów. Myślałem że dyskutuję tylko z poważnymi i dorosłymi osobami. Nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego tematu z takimi dzieciakami bo szkoda mojego czasu dla was.
Mam nadzieję że moja wypowiedz dotrze do odpowiednich osób a nie do fikcyjnych osób którzy tylko zajmują się komentowaniem czegoś o czym nie mają pojęcia i o kim piszą.
mateusz0113

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lotar87
Otóż gołębie od innych hodowców osiągają wyniki a wszystkie jednakowo są chowane. Naprawdę dodałem ten temat tylko i wyłącznie dla ostrzeżenia bo nie chciałbym aby ktoś poświęcił tyle czasu co ja.

Konto specjalnie zostało założone dla umieszczenia tego ostrzeżenia.
Lotar87

WysłanyWysłany: Czw Gru 03, 2015 19:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U jednych gołąbki się sprawdzają a u innych nie. Nie ma na to reguły. A szkoda, bo widać troszkę tych ptaków zakupiłeś. Nic się nie sprawdziło? Może zaczną lecieć jako 3 latki.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: