Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 20, 2018 17:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy można lecieć na dwie serie?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
stanik




Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 1
WysłanyWysłany: Nie Wrz 20, 2015 10:57
PostTemat postu : Czy można lecieć na dwie serie?
Odpowiedz z cytatem

Czy jest możliwe żeby jeden hodowca leciał w oddziale na dwie drużyny gołębi młodych? Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie Proszę o pomoc
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mrygas




Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 537
WysłanyWysłany: Nie Wrz 20, 2015 11:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na to samo nazwisko i imię nie, ale już na żonę, teściową, syna, córkę, kochankę już tak.


Ostatnio zmieniony przez mrygas dnia Nie Wrz 20, 2015 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ireneusz-74




Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 120
WysłanyWysłany: Nie Wrz 20, 2015 12:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mrygas a żona ma inne nazwisko niż mąż ?????????
można lecieć na jedno nazwisko tylko imię musi być inne
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mrygas




Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 537
WysłanyWysłany: Nie Wrz 20, 2015 12:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A nie wiedziałeś, że tak może być - różne nazwiska a są małżeństwem ????
Czepiasz się szczegółów.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mada196




Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 62
Skąd: kraków
WysłanyWysłany: Nie Wrz 20, 2015 19:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A jeżeli jest np. I zespół Kowalski Jan i Paweł , aII zespół Kowalski Paweł to czy tak można ?

_________________
mada196
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
bok98




Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 3140
Skąd: Wieruszów
WysłanyWysłany: Pon Wrz 21, 2015 6:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

§ 9
Hodowca we współzawodnictwie o Mistrzostwo Polski GMP uczestniczy tylko jedną drużyną gołębi. Nie dopuszcza się do lotowania indywidualnie a równocześnie w zespole (tandem,itp.)"
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:    
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css